Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. taaa sam szukałem Q bo FWD to porażka niestety :/ jechałem dziś ikarusem i tyle zapachów ile dane mi było poczuć to nikomu nie życze.. już wolałbym jeździć Audi bez turbiny..
  2. z wieczora Niezły ubaw miałem z paru ostatnich stron A tak po za tym to powiem Wam że jazda autobusami to porażka
  3. eeeee no konkret jest aż żałuje że nie mam białego
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no widziałem.. gumy to u mnie akurat pod dostatkiem ale zanim dojde do czego która prowadzi to jeszcze z miesiąc minie
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dziura na gumie przy kolektorze ssącym To chciałem napisać ale stwierdziłem ze nie bede sie posługiwac takim fachowym jezykiem :tongue4: jakbyś mi tak napisał to bym tylko głową pokiwał a dzięki focie przynajmniej mam jakiś pogląd
  6. spoko nadrabiam na zawias pewnie przyjdzie pora, narazie lakiernik, audio a potem bedzie sie myśleć dalej
  7. zobacz czy masz amory , czy tylko sprężyny nie wiem jakieć pręty w jakieś rurki wchodzą więc to pewnie jakaś imitacja amorów.. na przeglądzie niby maszyna wypluła że jest OK ale prowadzenia w zakrętach to On nie ma ;( Jezuuuuuu ale tempo... 4 dodane odpowiedzi plus kolejne 2
  8. a czy to że mój awant "buja sie jak pier.. rezus" to standart czy mam szukać jakiejś usterki?? :>
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z ciekawości co mu było/jest :>
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bawcie dobrze ja do soboty stoje u lakiernika
  11. Jutro oddaje auto do lakiernika i odbierać będę dopiero w sobote pewnie więc nie spieszy mi sie aż tak ale lubie wiedzieć co i jak jako że siedze w Zabrzu w robocie do 20 więc jutro nie dam rady dojechać pod gosport niestety :/
  12. heh taaaa żeby już nie było pytań "Ejj a jak do Ciebie gadać??" Dzięki Hugo
  13. Wam światło mi wczoraj zgasło nawet sie pożegnać nie zdążyłem Keżor wiesz już coś na temat tego termosu??
  14. szukałem i za 450zł to ja nie wiem czy mi aż tak bardzo na nim zależy dobra to sie nie napalam bo już mnie to kup teraz kusiło, ale skoro twierdzicie że to nie okazja to se to odpuszcze
  15. mnie tam jakoś nie ciągnie żeby oglądać 2 auta na prostej zdecydowanie bardziej podchodzą mi zabawy w stylu "Drift legal" PW do admina poszło więc mam drugie pytanie: http://allegro.pl/item714082570_oryginalny_podlokietnik_audi_a4_1_8_turbo_b5.html Warto? czy dać sobie spokój??
  16. z wieczora Do kogo tu zagadać żeby mi samogłoski w nick wstawił??
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa i wyszło mi w drodze powrotnej że przez ligote nie dość że szybciej to jeszcze mniej możliwości zapłacenia mandatu mam Ogólnie dzięki wszystkim, i mam nadzieje że będzie tak na każdym spocie
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Taaa wpisz mnie bede napewno
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    poszło na PW
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze jedno pytanie po wczorajszym spocie : Jakiej firmy termostat najlepiej kupić? bo w wyszukiwarce nic nie znalazłem :/
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki Wszystkim za wczorajszego spota, Keżor dzięki za sprawdzenie i za odjechanie na prostej - te 110KM już przestało mi wystarczać
  22. to ja tak z wieczora.. jak z jutrzejszym spotem?? bo pracuje w zabrzu do 20 i że się tak zapytam czy mam później jeszcze po co przyjeżdżać czy sobie darować??
  23. Nie wiem jaka jest różnica między Twoim a moim silnikiem ale ja za kompletny rozrząd w Zabrzu dałem 649zł plus posprawdzał mi gość co jeszcze mam do zrobienia.. więc 450zł różnicy to troche sporo Wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.