Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Desperooo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kupiłem epmana z allegro i działa niesamowicie
  2. no widzisz człowiek uczy się na własnych błędach... Jak miałem 185 koni nie powiem było to coś, a teraz seria wiadomo trochę brakuje mocy. Nie wiem jak tobie ale mi mając chipa zaczęło padać wszystko po kolei... Zawias, poduchy, ostatnio 2 przeguby. Myślę że zostanę przy serii
  3. Dobra rozwiązałem problem... Wgranie ori softu na 150 ps i jak ręką odjął... Tylko teraz troszkę wolno :/ Jeżeli komuś to pomoże to NIE polecam robić chipa w Electric Serwis W Grębocinie koło Torunia...
  4. A to co to takiego ? http://imageshack.com/a/img661/3307/Jmvmvs.jpg
  5. Kolego a gdzie n75 się mieści ?
  6. Witam Czy wie ktoś czy ori regulacyjna do avj bedzię pasowała 06B 906 265 bez D na końcu ?? Jeżeli ktoś ma na sprzedaż chętnie kupie ori do b6 AVJ, 06B 906 265 D PW
  7. Witam Mam problem otóż gdy chce dynamicznie przyspieszyć na dwójce, trójce itd to od około 3 tys silnik zaczyna przerywać , troche nim rzuca, i jakoś rozwija moc ale z marnym skutkiem az do 5 tys. powyzej 5 tys moc powraca i się już nie dławi... zaznacze ze jak bardzo dynamicznie ruszę na jedynce i bardzo go przeciągnę to nie zauważam spadków mocy na wyzszych biegach. A jak jadę na dwójce i mam np 4000 obrotów i przyspieszę to nie przerywa... problem jest gdy chce gwałtownie przyspieszyc od dołu ;/ Wibracje siedzeń na postoju, obroty nie falują. Na gazie i PB to samo. Jedyny błąd to sonda przed katem... W czerwcu miałem też wypadanie zapłonów ale sobie poradziłem... Miałem też błąd przepustnicy też została wymieniona i wyczyszczona... Zapomniałem dodać ze jest chip 187 koni ale mam wrazenie ze ubyło troche
  8. U mnie pokazuje odwrotnie stan PB Jak zatankuje do pełna to mam zero a jak nie mam nic to pokazuje na full
  9. U mnie też pojawił się paskudny nalot... Mam pewien sposób krótkotrwały ale zawsze cos... Oliwka dla dzieci przejeżdzam listwy płatkami kosmetycznymi nasączone delikatnie oliwką Pomaga na 2-3 tyg jak nie pada efekt WOW
  10. Poduchy wymienione...
  11. Mówi mówi, jedyny błąd 17700 coś z termostatem ale 90 stopni ładnie trzyma... A tak po za tym to poduszka silnika i skrzyni wymieniona. Teraz zauważyłem ze łącznik stabilizatora prawy do wymiany i przy skręcaniu w prawo czasami dochodzą jakieś dziwne dzwieki, piski, po za tym jak zmieniam bieg z 1 na 2 i dalej to zauwazylem takie dziwne jakby puknięcia... w serii mialem spokoj a po chipie wszystko sie sypie... Może dwumasa jest na granicy wymarcia...?
  12. Witam Po wgraniu mapy i przy obecnych 187 koniach silnik pracuje równo, obroty nie falują a na siedzeniach czuję wibrację... Przy serii tego nie było. Zaznaczam ze silnik pracuje rowno. Gdy ruszę problem znika i nie pojawia się już wogóle, czy to przyspieszam czy zwalniam nic nie wibruje... Dodam że założylem przepływkę w czasie czipa z anglika bo tamta padła... ???
  13. A jak bym przełożył do pilota lub zbliżył immo z golfa ? adrian masz inne opcje ?
  14. Właśnie zapomniałem o tym, chyba nie da się tego obejść...
  15. Witam Kolega w golfie 2 ma zamontowany silnik 1.8t 150 koni AVJ. Akurat ja także posiadam taki silnik w b6. Z tym że ten golf jest po czipie. Czy mogę ten komputer z golfa włożyć do b6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.