-
Kopci gęsto na biało !
Witam( pacjent a4b7 1.9 tdi wycięty dpf) mam następujący problem odnośnie kopcenia mojego TDI . w temp 0 stopni po dziennym postoju samochodu na dworze samochód strasznie kopci po czym jak silnik lekko się rozgrzeje wszystko jest okey nie puszcza ani dymka panowie możecie powiedzieć czy to normalne ?
-
Jak ukryć zaśniedziały chrom ?
Znalazł ktoś jakiś sposób na te listwy ?
-
Zaśniedziały chrom !
Odpowiem jak prawdziwy szanujący sie detailer " kombinacja past i padów pozwoliła osiągnąć zamierzony efekt" Więc może powiesz dokładnie czym to wyczyścić ? Bo już normalnie mi ręce opadają . ;] Kupno nowych odpada a może lepiej kupic np gumowe obramówki ? czy takowe pasują P&P ?
-
Jak ukryć zaśniedziały chrom ?
A wiesz może jak te listwy sciągnąć ?
-
Zaśniedziały chrom !
To zdecydowanie zbyt daleko
-
Zaśniedziały chrom !
Gdzie takie coś zrobią ? na śląsku ?
-
Jak ukryć zaśniedziały chrom ?
Ok dzięki wielkie :)Ktoś coś innego może zaproponować ? Np ktoś coś wie czy można to okleić taka folią specjalną okleic?
-
Jak ukryć zaśniedziały chrom ?
Witam mam problem z zaśniedziałym chromem( tym na zewnątrz) w okół szyb ? Mojego pakietu nie da się już żadnym środkiem wyczyścić . Co byście radzili ? Pokrycie jakąś folią tego pakietu ? pomalowanie ? czy zakup jakiś używanych ? z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam wszystkich forumowiczów !
-
Zaśniedziały chrom !
nic nie pomoże na to tylko i wyłącznie wymiana na nowe:) na to wychodzi
-
Problem z silnikiem trzęsie !
Heh no działo się tak , ze pracował na 3 garki i tak to miało wygladac Mam jeszcze jedno pytanko czy jak wyciągali mi pompowtrysk i wkładali to trzeba je jakoś na nowo regulować ? czy coś w tym stylu ?
-
Problem z silnikiem trzęsie !
Wlasnie dziwnym trafem ustaly sam bylem w szoku... Nagram pozniej wrzuce i pokaze:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z silnikiem trzęsie !
Zgadza sie Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z silnikiem trzęsie !
miało być" po wyciągnięciu" pompowtrysku myślałem o tym a napisałem inaczej xD
-
Fotele z a4b6 do a4b5
Nikt chyba nam nie doradzi
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
Proszę zobaczyc taki mam kabelek http://allegro.pl/kabel-vag-kkl-usb-obd-vw-audi-seat-skoda-interfejs-i4876215926.html Spróbuje tak zrobić
Dawidos91
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta