Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jak to jest z tym EGRem, przeciez inzynierowie po cos go wymyslili prawda? czy to nie zmniejsza mocy jak sie go zaslepi? bo jak go zaslepimy to nie mamy drugiego obiegu spalin,czyli defakto mamy pomniejszone ladowanie turbo :mysli:

a kata chce sie pozbyc ale najpierw szybki ida w scieme :evil:

EGR jest wymuszoną instalacją przez zielonych ;) bo spaliny zamiast odrazu wypadać z auta to wracają do silnika , a z zaślepionym EGRem do silnika wpada tylko czyste powietrze :) także same plusy :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to trza bedzie pomyslec nad tym :mysli: a jak najlepiej to zrobic? bo kumpel ma np. wyciety caly ten kawalek od EGR do dolotu a inni wkladaja zamiast uszczelki kawalek przycietego aluminium i tez gra, ale jak zrobic to najlepiej, zeby to mialo rece i nogi?

Opublikowano
  • Autor

najlepiej to wsadzić kolektor ssący od AWXa i wywalić zupełnie EGR, ale ja póki co mam włożony kawałek tyskiego na uszczelke :good:

Opublikowano

Wy i te Wasze Diesle :kox:

Opublikowano

kolektor w sensie dolotowy od AWXa? a EGRa jak zupelnie wywalic? zaspawac go czy uciac w jakims innym miejscu i "calosc" wywalic ze wszystkimi rurkami i osprzetem?

moze jakies foto pogladowe i jakies koszty takiej operacji :rolleyes:

Opublikowano

Kezor to juz masz dziure w tej puszce :tongue4:

Opublikowano

dobra Pany nie rubta dzialu techniczneg :wallbash:

Opublikowano

miszka nie wal tak glowa, bo guza dostaniesz :polew:

i zarzuc jakims tematem, bo cos slabo sie tu dzieje

Opublikowano

keżor, a zdziałałeś może coś z tymi numerami pompy?

Opublikowano

Ludzie co tu sie do k**** nedzy dzieje ?

Nikt nic nie pisze !!!

Kezor co moim turbem ? kolektor załatwie :>

Opublikowano

Odebrałem auto od lakiernika i niebawem do niego wróci z osobistym słownym podziękowaniem :disgust:

Keżor a jak tam sie moja blokada przepływu cieczy czuje? Masz już czy jeszcze nie?? :rolleyes:

Opublikowano

Ludzie co tu sie do k**** nedzy dzieje ?

Nikt nic nie pisze !!!

Kezor co moim turbem ? kolektor załatwie :>

WOLF lepiej kompresor... :kox:

Opublikowano

Ale kompresor mnie drozej wyjdzie a turbo wezne te od kezora a kolektor mi kuzyn zrobi :lol1:

Opublikowano

Ale kompresor mnie drozej wyjdzie a turbo wezne te od kezora a kolektor mi kuzyn zrobi :lol1:

Ja myślę, że tego turba nawet nie trzeba podłączać - efekt będzie taki sam, po prostu włóż je do bagażnika i ciesz się większą mocą :naughty:

Opublikowano

co tu taka cisza w dzień zlotu :mysli:

postaram się wpasć dzisiaj do Was - tak na godzinke przynajmniej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no siema, zawsze jest Cisza a na spot przyjeżdża conajmniej 10 furek :decayed:

Kanar , jeszcze nie odebrałem , ale zaraz jade do ASO , także na spot powinien być :naughty:

Wolf , to rezamy na spocie to Turbo?? :> , fajny jest ten wałek kalibra 44 z Twojej płytki :polew:

Królu , nie zadziałałem , bo nie mam jak ;)

Opublikowano

Witam

Jako ze jestem nowy mam nadzieje ze mnie ugościcie

Wpadnę tam dzisiaj do was z kumplem :>

Opublikowano
  • Autor

Witam

Jako ze jestem nowy mam nadzieje ze mnie ugościcie

Wpadnę tam dzisiaj do was z kumplem :>

:good: zapraszamy
Opublikowano

a jo zapomniol do tutwy nendzy

a ja pamietalem ale zawsze w dzien spota mam w H roboty jak na zlosc :/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.