Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no widzisz o ktorej zapodalem pytanie...a ze spotu wyjechalem chwilke po 21

nie no dojechalem ale kluczyk prawie polamalem zeby odpalic, wiesz nic na sile wszystko na chama :D

To ja kiedyś miałem takiego parcha forda w którym złamał mi się kluczyk, a że nie było mnie na miejscu w domu i musiałem jakoś auto odpalać to wyrezałem taki patent :decayed:

piękna robota, POLAK POTRAFI, ja chyba nie bede musial tak rezac ale na wszelki wypadek wydrukowalem to zdjecie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Mam chłopaki do kupienia Reflektory (poniżej ) Koleś mówi ze valeo z anglika

Co o tym sadzicie i kto się podejmie TUNINGU ????

73022069.th.jpg

Opublikowano

Witam

Mam chłopaki do kupienia Reflektory (poniżej ) Koleś mówi ze valeo z anglika

Co o tym sadzicie i kto się podejmie TUNINGU ????

73022069.th.jpg

Co chcesz z tym zrobić?

Opublikowano

zamontować do mojej z 1995 roku

Opublikowano

Jak są z angola to zakrzywienie strumienia światła będzie odwrotnie niż jest w Polsce dopuszczone

Opublikowano

Jak są z angola to zakrzywienie strumienia światła będzie odwrotnie niż jest w Polsce dopuszczone

A jakoś to pokombinować żeby było wszystko ok

Ja niestety nie mam zielonego pojęcia na ten temat wiec czekam na wasze opinie i pomysły

Opublikowano

Nie da rady odpuść se lampy z angola.

Opublikowano

zasugerowane się tym iż ktoś mi mówił żebym kupił z angola bo będzie to sam tylko coś tam trzeba było zrobić

Opublikowano

ale przecież w lampach valeo jest możliwość regulacji/przestawienia z anglika na europejskie i odwrotnie, taki metalowy twardy drut w środku lampy, musisz go przestawić, przynajmniej ja w depo tak mam, no i na spotach ostatnio był kolega anglikiem, miał właśnie też tą możliwość, czyli chyba w wszystkich lampach valeo to będzie, ale najpierw sobie to sprawdz!

albo zadaj pytanie na forum, napewno ktoś pomoże :)

Opublikowano

Na pewno jest tak jak mówi Pucek... :) Valeo za 450 zł opłacają się :good:

Opublikowano

Chyba wczoraj coś o tym mówił keżor? :mysli:

Opublikowano

no bo przecież nie robili innych lamp na anglie a innych na europe :decayed:

więc śmiało kupuj, a tak w ogóle

ZAPRASZAMY NA SPOT GLIWICKI - GRILL, Piątek, 18:00 Arena Gliwice :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wszystko zależy od soczewki , ale ogyrinalne lampy z valeo mają taką regulacje i jak masz taką okazje to bierz, podejdą na pewno. a jeszce sie spytaj czy Ci koleś nie dorzuci wtyczek , silniczków i żeby miały wszystkie klapki ;) jak coś to przywieź na spot to ocenie :)

Miszka, co sie szlajałeś dziś po pl.wolności ? :chytry:

Opublikowano

wszystko zależy od soczewki , ale ogyrinalne lampy z valeo mają taką regulacje i jak masz taką okazje to bierz, podejdą na pewno. a jeszce sie spytaj czy Ci koleś nie dorzuci wtyczek , silniczków i żeby miały wszystkie klapki ;) jak coś to przywieź na spot to ocenie :)

Miszka, co sie szlajałeś dziś po pl.wolności ? :chytry:

lampy zespolone :good:

Keżor zrobilem to z premedytacją, Ula chciala frytki w Maku i jadac przez Wolnosci wyczailem Keżorowóz....to sobie pomyślałem czemu nie...i stanąłęm blisko :kox:

A jak niech miasto wie,że to nie przelewki

Opublikowano
Opublikowano

oj corne corne :naughty: , wiem że Keżor daaaawno temu próbował coś tam rezać na czarno w piekarniku wiec mu podrzucam, żeby mu gul skoczył :naughty::polew:

Opublikowano

takie lampki napewno zagoszcza u mnie w autku :gwizdanie:

Opublikowano

takie lampki napewno zagoszcza u mnie w autku :gwizdanie:

ja juz mam kupione , teraz czekam na paczke , powinna dojśc za pare dni :tongue4:

ja przyjdzie to wam opisze co w trawie piszczy , wykonanie/materiały

pewnie chcecie wiedziec , co ??? :naughty: :naughty:

Opublikowano
pewnie chcecie wiedziec , co ???

no oczywiscie :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.