Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kanar no opcja jest ja jestem cały czas w domu (no prawie) jestem z Kochłowic a moj numer gdzies tam jest na forum gdzies wyzej

Wiem że jesteś z Kochłowic, bo ja też jestem z Kochłowic.. i wiem kaj Cie szukać bo mieszkom na Wschodnij czyli mom całkiem niedaleko ;)

ale przez weekend nie dam rady no chyba że jutro bo dziś praca od 14 -22 wzywa :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zagrzewa mi sie do 90 stopni i tak caly czas trzyma ale poprostu w ostatnich dniach z rana dluzej sie nagrzewa i myslalem ze cos jest nie tak ale to pewnie norma przy takich temp

ale na zegarach masz te 90 ?? sprawdź sobie na Climatroniku ;) , a jak coś to podepniemy vaga na spocie i sprawdzimy dokładnie :good:
Opublikowano

tak na zegarze mam taka temp. sprawdze dzis na climatroniku jak radzisz :good:

ps: szkoda ze wczoraj byla taka pogoda bo mialem G-techa i myslalem ze pomierzymy czasy :cool1:

Opublikowano

Widzę że muszę zacząć jeździć na spoty jak nie uda się zrobić logów to trudno, przynajmniej spotkam się z klubowiczami to :hi:

Co do termostatu to dziś sprawdzę

Opublikowano
  • Autor

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

Opublikowano

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

Keżor A ty ?? Cieszysz się na zaległe egzaminy ?? :gwizdanie:

Opublikowano

sprawdzałem swój termostat zgodnie z diagnozą vaga (jakoś mi sie udało :blink:) i wychodzi że mam prawdopodobnie uszkodzony czujnik G2 (zimny silnik a tu temp 50) także chyba do wymiany, ale nie wiem czy termostat też bo nie da się określić skoro G2 źle wskazuje. A tym kodem 49 na climatroniku echo wskazuje 0 :mysli:, za to na kanale 51 pokrywa się z tablicą.

Opublikowano

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

:hi: no wlasnie do roboty trzeba isc ale jeszcze czasu troche jest, dzis poniedzalek jutro spot wiec jak myslicie...lepiej umyc auto dzis czy czekc do jutra do 18:00 :decayed: i wtedy go machnac na myjce :polew:? ? ?

Opublikowano

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

:hi: no wlasnie do roboty trzeba isc ale jeszcze czasu troche jest, dzis poniedzalek jutro spot wiec jak myslicie...lepiej umyc auto dzis czy czekc do jutra do 18:00 :decayed: i wtedy go machnac na myjce :polew:? ? ?

Nie myc wcale :decayed: Spoty w deszczu są do bani

Opublikowano

dzien dobry z rana :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Witam wszystkich :hi: moze mi ktos polecic jakiegos elektryka od centralki bo chce zeby mi zamontowal pilot do centralki, gdzies w okolicach sosnowca

Opublikowano

:hi:

Już nie narzekajcie z tą pracą i szkołą.. niektórzy tu z pracy do pracy latają :tongue4:

Opublikowano

dzien dobry z rana :hi:

jakie tam rano?! :polew:

:bry: przed południem. :tongue4:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: moze mi ktos polecic jakiegos elektryka od centralki bo chce zeby mi zamontowal pilot do centralki, gdzies w okolicach sosnowca

Tak- Ja :polew:

przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,

Opublikowano

Siema z rana :hi:

Dopiero wstałem a juz do roboty :wallbash:

Opublikowano
przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,

No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem :confused4:

Opublikowano
przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,

No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem :confused4:

pogadamy jutro na spocie co i jak, moze cos nam sie uda wymyslic, elektryka albo jakas pomoc, a co dokladnie chcesz zrobic, tylko central ?

Opublikowano

No na spota nie dam rady wpasc bo pracuje po poludniu w tym tygodniu :confused4: No chce zeby auto otwieralo sie z pilota kupilem z alegroo ten sterownik typu scyzoryk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.