Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Kanar no opcja jest ja jestem cały czas w domu (no prawie) jestem z Kochłowic a moj numer gdzies tam jest na forum gdzies wyzej

Wiem że jesteś z Kochłowic, bo ja też jestem z Kochłowic.. i wiem kaj Cie szukać bo mieszkom na Wschodnij czyli mom całkiem niedaleko ;)

ale przez weekend nie dam rady no chyba że jutro bo dziś praca od 14 -22 wzywa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

zagrzewa mi sie do 90 stopni i tak caly czas trzyma ale poprostu w ostatnich dniach z rana dluzej sie nagrzewa i myslalem ze cos jest nie tak ale to pewnie norma przy takich temp

ale na zegarach masz te 90 ?? sprawdź sobie na Climatroniku ;) , a jak coś to podepniemy vaga na spocie i sprawdzimy dokładnie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na zegarze mam taka temp. sprawdze dzis na climatroniku jak radzisz :good:

ps: szkoda ze wczoraj byla taka pogoda bo mialem G-techa i myslalem ze pomierzymy czasy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że muszę zacząć jeździć na spoty jak nie uda się zrobić logów to trudno, przynajmniej spotkam się z klubowiczami to :hi:

Co do termostatu to dziś sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

Keżor A ty ?? Cieszysz się na zaległe egzaminy ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem swój termostat zgodnie z diagnozą vaga (jakoś mi sie udało :blink:) i wychodzi że mam prawdopodobnie uszkodzony czujnik G2 (zimny silnik a tu temp 50) także chyba do wymiany, ale nie wiem czy termostat też bo nie da się określić skoro G2 źle wskazuje. A tym kodem 49 na climatroniku echo wskazuje 0 :mysli:, za to na kanale 51 pokrywa się z tablicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

:hi: no wlasnie do roboty trzeba isc ale jeszcze czasu troche jest, dzis poniedzalek jutro spot wiec jak myslicie...lepiej umyc auto dzis czy czekc do jutra do 18:00 :decayed: i wtedy go machnac na myjce :polew:? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: :polew:

co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan :) )

:hi: no wlasnie do roboty trzeba isc ale jeszcze czasu troche jest, dzis poniedzalek jutro spot wiec jak myslicie...lepiej umyc auto dzis czy czekc do jutra do 18:00 :decayed: i wtedy go machnac na myjce :polew:? ? ?

Nie myc wcale :decayed: Spoty w deszczu są do bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: moze mi ktos polecic jakiegos elektryka od centralki bo chce zeby mi zamontowal pilot do centralki, gdzies w okolicach sosnowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Już nie narzekajcie z tą pracą i szkołą.. niektórzy tu z pracy do pracy latają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: moze mi ktos polecic jakiegos elektryka od centralki bo chce zeby mi zamontowal pilot do centralki, gdzies w okolicach sosnowca

Tak- Ja :polew:

przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,

No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,

No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem :confused4:

pogadamy jutro na spocie co i jak, moze cos nam sie uda wymyslic, elektryka albo jakas pomoc, a co dokladnie chcesz zrobic, tylko central ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na spota nie dam rady wpasc bo pracuje po poludniu w tym tygodniu :confused4: No chce zeby auto otwieralo sie z pilota kupilem z alegroo ten sterownik typu scyzoryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...