Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Szukam jakiegoś Xenonu. Czy morze ci coś polecić i z jaka sumą trzeba się liczyć.

Interesuje mnie barwa 8000 K może być nawet mocniejsza.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no wnerwiles mie trocha z tym spoznieniem :cool1:

cza sie było tyż spóźnić :wink4: za tydzień będe punkualnie :notworthy:

Witam :hi:

Szukam jakiegoś Xenonu. Czy morze ci coś polecić i z jaka sumą trzeba się liczyć.

Interesuje mnie barwa 8000 K może być nawet mocniejsza.

xenony sie kupuje od 4300 do 6000 jeżeli zależy Ci na dobrych parametrach :gwizdanie:

jeżeli chcesz tylko lans , podpadać drogówce , denerwować ludzi z naprzeciwka itd itp , to wtedy od 8000 do 30000 :gwizdanie:

a co do firmy to szukaj poprostu z cyfrową przetwornicą , ceny za kpl około 300zł

Opublikowano
Interesuje mnie barwa 8000 K może być nawet mocniejsza.

dlaczego akurat taka barwa cie interesuje?

Opublikowano

Keżor foty zajefajne więcej ich musisz wrzucać :gwizdanie:

musimy przegonić mirona z jego spotami :evil: :evil: :evil:

w piątek mam wolne jak nic się nie posypie to sie ustawimy ...

może rakiś sprint urządzimy, jak pogoda dopisze :cool1:

Opublikowano

Mogłem wczoraj jednak z Wami podjechać do KFC.

Żonka po drodze ze sklepu spotkała koleżankę i poszły w miasto....

Z moją kolacją w reklamówce :confused4:

Opublikowano
Mogłem wczoraj jednak z Wami podjechać do KFC.

Żonka po drodze ze sklepu spotkała koleżankę i poszły w miasto....

Z moją kolacją w reklamówce

Dlatego ja zawsze wole sam zadbac o swoj zoladek :tongue4:

Opublikowano
Mogłem wczoraj jednak z Wami podjechać do KFC.

Żonka po drodze ze sklepu spotkała koleżankę i poszły w miasto....

Z moją kolacją w reklamówce

Dlatego ja zawsze wole sam zadbac o swoj zoladek :tongue4:

Ja żyję miłością do... swojej czarnej damy :cwaniak1:

Żarcie to tak przy okazji :wink4:

Co do ksenonów to ja przymierzam się do 4300K (te lampy Valeo są gorsze niż miałem w Polonezie)

http://www.auto-xenony.pl/

Opublikowano

kurcze tylko 4300 albo 5000 tys bo wiecej to bedze wygladalo jak by z daleka bmw jechalo :-)

sorki ze wytrzymalem musialem powiedziec co o tym mysle

p.s a kezor to zyjee ?

Opublikowano
  • Autor

siema Panowie, Dzo pewnie że żyje :hi: wpadajcie do Katowic we wtorek , będzie gryll :naughty:

no to Stanley , ładnie Cie Żona urządziła :) a myśmy sobie pojedli :decayed:

Opublikowano

Keżor mam znajomego co mi pospawa rury z kwasówki - rezam intercooler :D

Opublikowano
  • Autor

Keżor mam znajomego co mi pospawa rury z kwasówki - rezam intercooler :D

yeah :good: tylko po co ? FMIC przydaje sie od około 150koni :gwizdanie: mnie też na dobrą sprawe nie jest potrzebny jeszcze :cool1:
Opublikowano

Keżor mam znajomego co mi pospawa rury z kwasówki - rezam intercooler :D

nic nie powiem na Gliwickich :polew:

Opublikowano

Keżor mam znajomego co mi pospawa rury z kwasówki - rezam intercooler :D

yeah :good: tylko po co ? FMIC przydaje sie od około 150koni :gwizdanie: mnie też na dobrą sprawe nie jest potrzebny jeszcze :cool1:

Ale mogę go mieć śmiesznym kosztem wiec dlaczego nie... ? metr kwasówki około 30 zł...

Intercooler poszukam jak będę w niedziele na giełdzie gliwickiej błotnika szukać ...

POZA TYM WYGLĄDA KOZACKO W AUCIE

zaraz HUGO napisze, żebym nie krzyczał :decayed: :decayed:

@Miron no ja myśle!!!!!!!!!!

Opublikowano

:hi:

kto jutro na gliwice leci ??? ja mam jutro wolne więć chciałem jechać tylko z kim jeszcze samemu nie trafie :kox: :kox:

Opublikowano

Możesz z Keżorem pojechać, on do SGL lata :wink4:

Opublikowano

Możesz z Keżorem pojechać, on do SGL lata :wink4:

taki mam zamiar albo z krolem pogadam an taż często tam bywa a podrugie ma mi coś załatwić [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:01_________________________________________________Keżor nie zapomnij o SD i moim disco polo :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Możesz z Keżorem pojechać, on do SGL lata :wink4:

Wypraszam sobie :no: nie do SGL tylko do SG :tongue4:

Opublikowano

Możesz z Keżorem pojechać, on do SGL lata :wink4:

Wypraszam sobie :no: nie do SGL tylko do SG :tongue4:

:polew: Aahhh....., no tak SGL to te wszystkie wioski wkoło Gliwic, a wy jesteście z Centrum to już co innego, jesteście lepsi :polew::tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.