Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz z Keżorem pojechać, on do SGL lata :wink4:

Wypraszam sobie :no: nie do SGL tylko do SG :tongue4:

:polew: Aahhh....., no tak SGL to te wszystkie wioski wkoło Gliwic, a wy jesteście z Centrum to już co innego, jesteście lepsi :polew::tongue4:

Nie mów tego na głos bo ci z SGL się poczują gorsi :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Lampki DEPO Black

Kolego samorobki czsy mozna takie kupic?? Jesli mozna kupic to poprosimy o link na pewno kilku osobom przypadna do gustu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://moto.allegro.pl/item743077631_audi_a4_a6_alufelgi_17_igla_stan.html

kupić czy nie kupiś 17" mi sie podobaja pls o komentarze ewentulane sugestie na co mam zwrócić uwagę przy zakupie jak rozpoznać malowane odnowione fele i ewentualnie nie daj bóg spawane :no:

:hi: :hi: czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 17-stki bez wahania. Miernik grubosci lakieru :tongue4: A tak na powaznie najlepiej jedz do wulkanizatora przed kupnem to jakosci felgi a co do malowania hmm dobrze pogladaj czy nie maja jakis niedociagniec bo zazwyczaj orginalny lakier a malowany pozniej zawsze sie rozni. Te z aukcji wygladaja ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://moto.allegro.pl/item743077631_audi_a4_a6_alufelgi_17_igla_stan.html

kupić czy nie kupiś 17" mi sie podobaja pls o komentarze ewentulane sugestie na co mam zwrócić uwagę przy zakupie jak rozpoznać malowane odnowione fele i ewentualnie nie daj bóg spawane :no:

:hi: :hi: czekam na info

Ładne klasyczne fele a jak wygląda sprawa grubości bieżnika ??

Powiem szczerze, że ładnie u Ciebie wyglądały by lekko chromowane :) - rzucisz dziś okiem na autko Majkiego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego samorobki czsy mozna takie kupic?? Jesli mozna kupic to poprosimy o link na pewno kilku osobom przypadna do gustu.. :)

Proszzz

http://cgi.ebay.pl/SATZ-SCHEINWERFER-AUDI-A4-FACELIFT-DE-KLARGLAS-SCHWARZ_W0QQitemZ310164985897QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%25C3%25B6r?hash=item4837461829&_trksid=p3911.c0.m14

Moskal czekam na fotke jak wygladaja na aucie :gwizdanie:

W niedziele montaż , obserwuj temat parówy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal , jak zrobią takie lampki , żeby jeszcze to naokoło soczewki było czarne to biore :wink4: tak to jakoś tak dziwnie , ale chętnie bym obaczył na żywo jak to będzie wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

witam po urlopie, forum doczytane :polew: oczywisce we wtorek melduje sie na spota, mam jednak pytanie wymienial ktos z was klocki i tarcze z tylu samemu ? ? ? poczytalem troche na forum ale udalo mi sie zdjac z jednej mańki klocki i tyle, i dalej juz nie dalem rady heh i nie mam z jednej strony wcale klockow teraz. dajcie znac czy ktos to robil i czy ewentualnie pomoze ?

Rafal87 i jak z ta centralka zrobione czy jeszcze nie ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lem troche na forum ale udalo mi sie zdjac z jednej mańki klocki i tyle, i dalej juz nie dalem rady heh i nie mam z jednej strony wcale klockow teraz. dajcie znac czy ktos to robil i czy ewentualnie pomoze ?

Ja nie robiłem ale mam ta książkę "Sam naprawiam" w wersji *pdf. mogę Ci przesłać, może coś pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lem troche na forum ale udalo mi sie zdjac z jednej mańki klocki i tyle, i dalej juz nie dalem rady heh i nie mam z jednej strony wcale klockow teraz. dajcie znac czy ktos to robil i czy ewentualnie pomoze ?

Ja nie robiłem ale mam ta książkę "Sam naprawiam" w wersji *pdf. mogę Ci przesłać, może coś pomoże...

zapodaj na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal87 i jak z ta centralka zrobione czy jeszcze nie ? ? ?

Witam po urlopie :hi: Wypoczety ;) Zamek zrobiony otwiera sie i zamyka tylko nie umialem podlaczyc domykania szyb tylko tak ze jak podlaczalem kabel za to odpowiedzialny to domykal szyby ale tylko raz a potem juz lipa byla pewnie trzeba tam jakis impuls zrobic albo cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal87 i jak z ta centralka zrobione czy jeszcze nie ? ? ?

Witam po urlopie :hi: Wypoczety ;) Zamek zrobiony otwiera sie i zamyka tylko nie umialem podlaczyc domykania szyb tylko tak ze jak podlaczalem kabel za to odpowiedzialny to domykal szyby ale tylko raz a potem juz lipa byla pewnie trzeba tam jakis impuls zrobic albo cos

hmmm powiem Ci tak: u mnie domykanie szyb dziala kiedy chce heheh kable tez dobrze podpiete na poczatku dzialalo za kazdym razem a teraz jakias lipa wtargnela, tez bede musial to rozkrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiem Ci tak: u mnie domykanie szyb dziala kiedy chce heheh kable tez dobrze podpiete na poczatku dzialalo za kazdym razem a teraz jakias lipa wtargnela, tez bede musial to rozkrecic

Mi dzialalo tylko jak dotykalem brazowo bialego kabelka ktory jest odpowiedzialny za zamykanie a w kazdym opisie pisze ze za domykanie odpowiedzialny jest czerwony z brazowym paskiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lem troche na forum ale udalo mi sie zdjac z jednej mańki klocki i tyle, i dalej juz nie dalem rady heh i nie mam z jednej strony wcale klockow teraz. dajcie znac czy ktos to robil i czy ewentualnie pomoze ?

Ja nie robiłem ale mam ta książkę "Sam naprawiam" w wersji *pdf. mogę Ci przesłać, może coś pomoże...

zapodaj na [email protected]

Kurcze nie da rady ponad 100 mega zajmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeśle Ci to podzielone na 2 części adres rozumiem jest z o2.pl tak?? czy 02.pl (zero2.pl)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło :)

wczoraj w końcu zmieniłem termostat przy użyciu lewarka i lekkiej nierówności podłoża.. nie obyło się bez komplikacji bo włożyłem oring ze złej strony skutkiem czego jakiś litr płynu poszedł w ziemie :embarrassed: ale podejście numer 2 przyniosło żądany efekt.

Oprócz tego zrobiło mi sie zwarcie we wzmacniaczu i "podziwiałem jak sie iskrzi" :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...