Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

I jak Miszka82 znajdziesz chwilke czasu zeby mi jutro pomoc do poludnia czy nie bardzo..?

nie ma opcji niestety, myslalem ze bede mial wolny piatek a jeszcze musze popracowac i to z rana, ale jesli masz troche cierpliwosci to po urlopie bedzie to mozliwe, wiem ze chcialbys juz to miec podpiete, pamietam jak ja juz sie niecierpliwilem jak juz mialem wszystko tylko czasu nie bylo.[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 12:35_________________________________________________

:hi:

WITAM DOBRZE ŻE Z FURĄ OK BO KAPA WISAŁA W POWIETRZU :gwizdanie:

obadamy jutro z ranca, teraz juz stoi 5 godzin nie palona ale zaczekam do rana :good:

a jesli by sie okazalo, ze to kapa silnika to nie lepiej kupic 1.8T...dalo by rade to pocisnac ? :mysli:

Pucek tak zrobił, a on miał jeszcze gorzej bo wersje bez klimy...

chodzilo mi o sam silnik co by go pocisnac w miejsce starego...da rade cos takiego zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma opcji niestety, myslalem ze bede mial wolny piatek a jeszcze musze popracowac i to z rana, ale jesli masz troche cierpliwosci to po urlopie bedzie to mozliwe, wiem ze chcialbys juz to miec podpiete, pamietam jak ja juz sie niecierpliwilem jak juz mialem wszystko tylko czasu nie bylo.

Oki rozumie. Nic sprobuje sam to jakos zrobic jesli nie to poczekam. Milego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o sam silnik co by go pocisnac w miejsce starego...da rade cos takiego zrobic

Myślę, że musisz do Pucka pisać w tej sprawie, on coś takiego chciał zrobić, w końcu sprzedał 1,8 i kupił 1,8 T w quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o sam silnik co by go pocisnac w miejsce starego...da rade cos takiego zrobic

Myślę, że musisz do Pucka pisać w tej sprawie, on coś takiego chciał zrobić, w końcu sprzedał 1,8 i kupił 1,8 T w quattro

wiesz...az tak mi na tym nie zalezy, teoretycznie pytalem gdyby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji niestety, myslalem ze bede mial wolny piatek a jeszcze musze popracowac i to z rana, ale jesli masz troche cierpliwosci to po urlopie bedzie to mozliwe, wiem ze chcialbys juz to miec podpiete, pamietam jak ja juz sie niecierpliwilem jak juz mialem wszystko tylko czasu nie bylo.

Oki rozumie. Nic sprobuje sam to jakos zrobic jesli nie to poczekam. Milego wypoczynku :)

podeślij mi na PW adres mailowy to podeśle Ci instrukcje ze zdjęciem - powinieneś dać rady bez problemu to podpiąć ;)

a tak w ogóle to :hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o sam silnik co by go pocisnac w miejsce starego...da rade cos takiego zrobic

Myślę, że musisz do Pucka pisać w tej sprawie, on coś takiego chciał zrobić, w końcu sprzedał 1,8 i kupił 1,8 T w quattro

wiesz...az tak mi na tym nie zalezy, teoretycznie pytalem gdyby....

a dlaczego mialby to byc jakis problem? nie takie SWAP'y ludzie robia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

córka psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

córka psa

córka psa <lol> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Miszka udanego urlopu.

Mam do klubowiczów pytanko.

Z uwagi na to, że słabo świecą moje lampy ( soczewki, II lift, Valeo) coś muszę z tym zrobić.

Udało mi się wyczytać, że niektórzy dają do regeneracji odbłyśniki, inni polerują soczewkę itd.

Zna ktoś jakiegoś dobrego szpeca od lamp? Wiem, że reflektorami zajmują się warsztaty w Piekarach Śl ( naprzeciwko szpitala) i gdzieś w Szopienicach. Temat chciałbym załatwić jutro. Z góry dzięki za pomoc. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

krolu ale pech co

Kuzwa dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

teraz oprócz maski dochodzi błotnik jakiś pech widzę bo szwager też miał dwonka dziś tylko w oplu :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

krolu ale pech co

Kuzwa dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

teraz oprócz maski dochodzi błotnik jakiś pech widzę bo szwager też miał dwonka dziś tylko w oplu :shocked:

Jeszcze ubezpieczona jest ta babka w jakieś dziwnej ubezpieczalni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie bedzie tak źle ;)

ja z Warty czekałem na kase 2 miesiące więc pozycja firmy na rynku niekoniecznie musi mieć znaczenie.

W poniedziałek oddaje auto do lakiernika.. żeby naprawił co spieprzył :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do klubowiczów pytanko.

Z uwagi na to, że słabo świecą moje lampy ( soczewki, II lift, Valeo) coś muszę z tym zrobić.

Udało mi się wyczytać, że niektórzy dają do regeneracji odbłyśniki, inni polerują soczewkę itd.

Zna ktoś jakiegoś dobrego szpeca od lamp? Wiem, że reflektorami zajmują się warsztaty w Piekarach Śl ( naprzeciwko szpitala) i gdzieś w Szopienicach. Temat chciałbym załatwić jutro. Z góry dzięki za pomoc. pzdr

Możesz kupić żarówki Philipsa "+50% more light" tak się nazywają. Będzie troszke lepiej świecić, bo te żarówki coś tam dają, ale rewelacji się nie spodziewaj- przetestowałem. A jak chcesz naprawdę świecić to załóż se HID 6000K, wtedy będzie świecić jak należy w każdych warunkach.

Soczewki w lampach Valeo niestety mają to do siebie, że trochę mulasto świecą na zwykłych żarówkach H7. Dlatego od kiedy weszły soczewki w 99r. do A4 po drugim lifcie dodawali w standardzie halogeny w zderzaku, aby se ewentualnie doświetlić halogenami jak słabo widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witojcie

ja dziś też się wkur... na parkingu przed Lidlem jakiś hu.. złamany :angry: uperd... mi znaczek A4 :wallbash: :wallbash: :wallbash: myslałem że mnie szlak trafi cały dzień w d*pie :disgust:

podjechałem do garażu wziołem rorpuszczalnik potem denaturat i na końcu tempo pastę lekko ścierną i wyczyściłem resztki A4 ;( . stanołem z tyłu popatrzyłem i jakoś tak samotnie wyglądało 1.9 TDI więc postanowiłem to ściągnąć, efekt nawet nawet prawie jak z fabryki mam nadzieje że z biegiem czasu wogóle to zniknie. suma sumarum nawet nieŹle mi to wyszło :good: i tak miałem to ściągnąć ale jak widać jkiś kolekcjoner mnie ubiegł :gwizdanie:. ZŁODZIEJU JEŚLI TO CZYTASZ CIESZ SIE ŻE CIĘ NIE NAGRALI NA TYM PARKINGU :cool1: ALE NIESMAK POZOSTAŁ :hi: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 16:16_________________________________________________DZIŚ NABYŁE A RACZEJ ZAKLEPAŁEM JUŻ SOBIE KAPCIOSZKI NA ZIMĘ DLA AUDICZKI 205/55/16 Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T 330 ZA SZTUKE Z MONTAŻEM CHYBA DOBRA CENA ??? :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 16:23_________________________________________________JESZCZE JEDNO ZAPYTANKO MIANOWICIE CZY KTOŚ NATKNĄŁ SIĘ NA FORUM JAK ZROBIŚ PAKIET OŚWIETLENIE W MOIM B7 :wink4: ZA JAKIEŚ NAMIARY WDZIĘCZNY BĘDĘ JA SZUKAM I CHYBA OŚLEPŁEM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE JEDNO ZAPYTANKO MIANOWICIE CZY KTOŚ NATKNĄŁ SIĘ NA FORUM JAK ZROBIŚ PAKIET OŚWIETLENIE W MOIM B7 :wink4: ZA JAKIEŚ NAMIARY WDZIĘCZNY BĘDĘ JA SZUKAM I CHYBA OŚLEPŁEM :wink4:

Tutaj zerknij http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html

P.S

Prośba o niepisanie dużymi literami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE JEDNO ZAPYTANKO MIANOWICIE CZY KTOŚ NATKNĄŁ SIĘ NA FORUM JAK ZROBIŚ PAKIET OŚWIETLENIE W MOIM B7 :wink4: ZA JAKIEŚ NAMIARY WDZIĘCZNY BĘDĘ JA SZUKAM I CHYBA OŚLEPŁEM :wink4:

Tutaj zerknij http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html

P.S

Prośba o niepisanie dużymi literami :hi:

:good: :good: :good: :good: :good:

txn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...