Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Najgorszy dzień tygodnia za mną, teraz powinno być coraz lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

jak masz climatronik , to naciśnij jednocześnie zamknij obieg (autko) i strzałke do góry , następnie plusem znajdź sobie kanał 49

czy to dziala we wszystkich climatronikach? probowalem to zrobic ale nic sie nie wlaczylo, chyba robie cos zle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na spota nie dam rady wpasc bo pracuje po poludniu w tym tygodniu :confused4: No chce zeby auto otwieralo sie z pilota kupilem z alegroo ten sterownik typu scyzoryk

Czyli potrzebujesz informacji w które miejsce sie wpiąć w instalacje jak rozumiem tak??

jeśli tak do opanowania ;)

jak masz climatronik , to naciśnij jednocześnie zamknij obieg (autko) i strzałke do góry , następnie plusem znajdź sobie kanał 49

czy to dziala we wszystkich climatronikach? probowalem to zrobic ale nic sie nie wlaczylo, chyba robie cos zle :mysli:

Wydaje mi się że nie we wszystkich działa bo chyba na przedostatnim zlocie w B7 Maxa nie działało.. - aczkolwiek nie wiem nowy jestem nie znam się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na spota nie dam rady wpasc bo pracuje po poludniu w tym tygodniu :confused4: No chce zeby auto otwieralo sie z pilota kupilem z alegroo ten sterownik typu scyzoryk

Sosnowiec ul. Chmielna 13 - firma nazywa się "DK" tel kom 601 44 14 64 lub 603 200 243 facet jest w branży od ok 20 lat. Poleciło mi go kilku rzeczoznawców samochodowych. Ja również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Panowie , ja niestety nie dam rady jutro dojechać na spocisza , ale mam nadzieje , że nie odwołacie przez to spota i sie normalnie odbędzie :decayed: jade do zakopca połazić po górach :gwizdanie: chce ktoś jakiegoś drzewnianego orła?? :evil:

Maxito , może sie jakoś jutro ustawimy i Ci podrzuce tego SDka bo mi aż głupio , że tak długo go przetrzymuje :confused4:

widziałem dziś B6 z przedem od B9 :polew: znaczy chrom na metry pionowo i ta luka między grilami na czarno :mysli: nie śmieje sie bo zauważyłem także ramki klubowe z naszego klubu :przebiegly: rej SW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś B6 z przedem od B9 :polew: znaczy chrom na metry pionowo i ta luka między grilami na czarno :mysli: nie śmieje sie bo zauważyłem także ramki klubowe z naszego klubu :przebiegly: rej SW...

:polew: :polew: :polew: :polew: chce to zobaczyć ! ! !

nie no...zeby nie bylo...a mi sie udalo tak zrobic zeby byc na spocie do bolu,

pamietaj, ze w gorach slonce opala szybciej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś B6 z przedem od B9 :polew: znaczy chrom na metry pionowo i ta luka między grilami na czarno :mysli: nie śmieje sie bo zauważyłem także ramki klubowe z naszego klubu :przebiegly: rej SW...

:polew: :polew: :polew: :polew: chce to zobaczyć ! ! !

a prosze Cie bardzo

cf7f807ed5dde6ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad czyms takim u siebie ale zeby pociagnac tak do konca oslony silnika :polew:

Krolu Wolf Kanar Gracjan to chyba bardziej Wasze rejony, zwerbujcie chlopaka na spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Też go jeszcze nie widziałem ale nie da sie go nie zauwarzyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :hi: jak długo będziecie siedzieć dziś na spocie?? bo pracuje do 20 i nie wiem czy gonić jeszcze do Katowic czy już bedzie pusto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :hi: jak długo będziecie siedzieć dziś na spocie?? bo pracuje do 20 i nie wiem czy gonić jeszcze do Katowic czy już bedzie pusto ;)

bedemy, Kezora ma nie byc wiec trzeba go obgadac :polew:

spokojnie nie spiesz sie, ja dzis planuje do ostatniego spotowicza zostac :good:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 12:42_________________________________________________aha no i zapraszamy wszystkich tych co maja ramki klubowe i (lub) naklejki a sie nie ujawniaja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potrzebujesz informacji w które miejsce sie wpiąć w instalacje jak rozumiem tak??

jeśli tak do opanowania

No w sobote sprobuje to zrobic po opisie jaki znalazlem tu na forum bo ceny elektykow mnie przerazaja 150zl za polutowanie kilku kabelkow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potrzebujesz informacji w które miejsce sie wpiąć w instalacje jak rozumiem tak??

jeśli tak do opanowania

No w sobote sprobuje to zrobic po opisie jaki znalazlem tu na forum bo ceny elektykow mnie przerazaja 150zl za polutowanie kilku kabelkow..

jak nie dasz rady sam to daj znac, robilem to to Ci moge pomoc :good: ale albo do piatku wieczora albo dopiero po przyszlej sobocie bo jade na urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie jakbyś miał czas tak do 14 w tygodniu to chętnie bym skorzystał z Twojej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...