Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie chcecie wiedziec , co ???

no oczywiscie :good:

niech strace :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

siemacie z rana :hi:

moskal , ale nie takie sobie wymarzyłem :) już je widziałem ale one mają zdupy troche pomalowane pół na pół , a ja chce jak Nosb :) bo ta ruchoma część w tych Twoich jest niepomalowana a to dziwnie wygląda. :wink4:

co do dzisiaj to nie wiem , wpadłbym , ale ma padać :gwizdanie: jak będzie sucho to przyjade.

Miszka , to fajnie pogoniłeś Ule po mieście :wink4: a chciałem Ci dać kalendarzyk , a właśnie .. jade po kalendarzyki , bo Kerczi jest w Kato :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie z rana :hi:

moskal , ale nie takie sobie wymarzyłem :) już je widziałem ale one mają zdupy troche pomalowane pół na pół , a ja chce jak Nosb :) bo ta ruchoma część w tych Twoich jest niepomalowana a to dziwnie wygląda. :wink4:

no co ty gadasz , przecież jest czarna (chyba że ja slepy jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Keżor pamiętaj że ja biorę 2 pakiety :good:

Ja też Keżor wezmę 2. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpada ktos dzis po 22 na geanta ?

A to dziś znów Żory? bo czwartek.

Gregory to nie Zory tylko tam gdzie mnie przewiozles ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor powiedz mi czy gwint z 1,8T podejdzie do mnie bez problemu? tzn czy mi przod bardziej nie siadzie? prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogieło was z tymi kalendarzykami ? :disgust: dwa dla tego dwa dla tego, a odebrałem dziś 4 pakiety :rolleyes:

kezor powiedz mi czy gwint z 1,8T podejdzie do mnie bez problemu? tzn czy mi przod bardziej nie siadzie? prosze o szybka odpowiedz

do Twojego nie podejdzie :no: ale do mojego tak :good: :> tylko daj namiary :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od soczewki , ale ogyrinalne lampy z valeo mają taką regulacje i jak masz taką okazje to bierz, podejdą na pewno. a jeszce sie spytaj czy Ci koleś nie dorzuci wtyczek , silniczków i żeby miały wszystkie klapki ;) jak coś to przywieź na spot to oce

wszystko zależy od soczewki , ale ogyrinalne lampy z valeo mają taką regulacje i jak masz taką okazje to bierz, podejdą na pewno. a jeszce sie spytaj czy Ci koleś nie dorzuci wtyczek , silniczków i żeby miały wszystkie klapki ;) jak coś to przywieź na spot to ocenie :)

wszystko zależy od soczewki , ale ogyrinalne lampy z valeo mają taką regulacje i jak masz taką okazje to bierz, podejdą na pewno. a jeszce sie spytaj czy Ci koleś nie dorzuci wtyczek , silniczków i żeby miały wszystkie klapki ;) jak coś to przywieź na spot to ocenie :)

Miszka, co sie szlajałeś dziś po pl.wolności ? :chytry:

Miszka, co sie szlajałeś dziś po pl.wolności ? :chytry:

No właśnie kupiłem i lezą już w domu :tongue4:

Co się okazało są z niemca

Teraz potrzebuje tylko kogos kto mi to zamontuje

Czy jest ktoś chetny ???? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci pomoc z tymi lampkami ale z czasem u mnie kiepsko w ten weekend ale w przyszlym tyg bedzie luzniej, jezli Ci sie bardzo spieszy to moze Kezor ma czas, ale jak ma to sie ujawni :> zeby nie bylo Kezor ze Cie w to wkrecilem :tongue4:

a masz do tych lampek wtyczki i reszte pier**l tzn pierdół :polew: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor to w koncu jak, bo jedni pisza ze podejdzie inni ze nie, wiec sam juz nie wiem :no: a sprawa nagli :evil:

zreszta i tak chyba bede musial ciebie wykorzystac, zeby mi podjechal po to zawieszenie do kolesia, bo jest ze slaska :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor ja już dawno zamawiałem :wink4:

No dobra, dobra ja wezmę tylko parę sztuk kalendarzyków... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a jak sie ma sprawa zawieszenie w avancie i w sedanie czy jest takie same??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a jak sie ma sprawa zawieszenie w avancie i w sedanie czy jest takie same??

poszukaj kolego na forum jest dzial o zawieszeniach tam masz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sedanach/avantach jest napisane ale o roznicach w benzynie i dieslu nie :no: szukalem, przejrzalem 15 stron wyszukan i nic, wiec prosilbym o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sedanach/avantach jest napisane ale o roznicach w benzynie i dieslu nie :no: szukalem, przejrzalem 15 stron wyszukan i nic, wiec prosilbym o pomoc

bedzie okej , ja mam założone sportowe zawieszenie z 1.6 i nie narzekam :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...