Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Kezor Murzyn ma jakies problemy na eu :polew: Dowiedzial sie podobno od kogos, ze chyba my na niego wczoraj jechalismy, ze zwalil mi te logi i wogole i sie zali na forum :polew:

Ponizej odpowiedz jaka mu napisalem:

"Nie wiem o kim mowisz Murzyn ale ja moge tylko potwierdzic, ze mi logi zjebales i to pierwszorzednie :klnie: Gadales ze turbo i takie tam do czyszczenia, ze 96 KM przy dobrych lotach mam a to wszystko raczej :kupa: prawda ::) Wiec ja juz tobie napewno nie dam logow zrobic 8) Jak inni chca niech Ci ufaja ja juz tego napewno nie zrobie :) Jak tylko pojade na hamownie w 3-miescie to przesle tobie wykres i bedziesz mial czarno na bialym ile mam koni pod maska :gwizd:

Prosze nie zmieniac mojego posta nawet po czesci, mam prawo do wyrazania swojej opini i nikogo tym postem nie obrazilem. Jak bedzie usuwany bede go wklejal na nowo :lol:"

no nieźle :polew: ja tam przecież nic na jego temat nie gadałem, a to że zdupcył Ci logo to przecież żadna tajemnica , a lepiej przecież żeby to inni wiedzieli zanim dadzą zlogować mu auto :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________

hmmmm ja ogolnie nie mam zamiaru zakladania ramek ani naklejania naklejek, wiesz ze z eu tez nie mialem :no:

Ty to akurat masz za***iste rameczki porszak center i też by mi było ich szkoda :decayed:

ale naklejke se gdzieś możesz czasnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Kezor Murzyn ma jakies problemy na eu :polew: Dowiedzial sie podobno od kogos, ze chyba my na niego wczoraj jechalismy, ze zwalil mi te logi i wogole i sie zali na forum :polew:

Ponizej odpowiedz jaka mu napisalem:

"Nie wiem o kim mowisz Murzyn ale ja moge tylko potwierdzic, ze mi logi zjebales i to pierwszorzednie :klnie: Gadales ze turbo i takie tam do czyszczenia, ze 96 KM przy dobrych lotach mam a to wszystko raczej :kupa: prawda ::) Wiec ja juz tobie napewno nie dam logow zrobic 8) Jak inni chca niech Ci ufaja ja juz tego napewno nie zrobie :) Jak tylko pojade na hamownie w 3-miescie to przesle tobie wykres i bedziesz mial czarno na bialym ile mam koni pod maska :gwizd:

Prosze nie zmieniac mojego posta nawet po czesci, mam prawo do wyrazania swojej opini i nikogo tym postem nie obrazilem. Jak bedzie usuwany bede go wklejal na nowo :lol:"

no nieźle :polew: ja tam przecież nic na jego temat nie gadałem, a to że zdupcył Ci logo to przecież żadna tajemnica , a lepiej przecież żeby to inni wiedzieli zanim dadzą zlogować mu auto :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________

hmmmm ja ogolnie nie mam zamiaru zakladania ramek ani naklejania naklejek, wiesz ze z eu tez nie mialem :no:

Ty to akurat masz za***iste rameczki porszak center i też by mi było ich szkoda :decayed:

ale naklejke se gdzieś możesz czasnąć ;)

no wlasnie dlatego tam napisalem, nie chcialem wczesniej mu tego pisac ale lepiej niech inni wiedza jakim jest specjalista :polew: co do ramki to napewno nie zmienie a co do naklejki to sie jeszcze zastanowie, bo szkoda mi auta, zeby cos na nim naklejac, w koncu ja nie jestem dzo-dzo zeby robic jakies mega reklamy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor Murzyn ma jakies problemy na eu :polew: Dowiedzial sie podobno od kogos, ze chyba my na niego wczoraj jechalismy, ze zwalil mi te logi i wogole i sie zali na forum :polew:

Ponizej odpowiedz jaka mu napisalem:

"Nie wiem o kim mowisz Murzyn ale ja moge tylko potwierdzic, ze mi logi zjebales i to pierwszorzednie :klnie: Gadales ze turbo i takie tam do czyszczenia, ze 96 KM przy dobrych lotach mam a to wszystko raczej :kupa: prawda ::) Wiec ja juz tobie napewno nie dam logow zrobic 8) Jak inni chca niech Ci ufaja ja juz tego napewno nie zrobie :) Jak tylko pojade na hamownie w 3-miescie to przesle tobie wykres i bedziesz mial czarno na bialym ile mam koni pod maska :gwizd:

Prosze nie zmieniac mojego posta nawet po czesci, mam prawo do wyrazania swojej opini i nikogo tym postem nie obrazilem. Jak bedzie usuwany bede go wklejal na nowo :lol:"

no nieźle :polew: ja tam przecież nic na jego temat nie gadałem, a to że zdupcył Ci logo to przecież żadna tajemnica , a lepiej przecież żeby to inni wiedzieli zanim dadzą zlogować mu auto :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________

hmmmm ja ogolnie nie mam zamiaru zakladania ramek ani naklejania naklejek, wiesz ze z eu tez nie mialem :no:

Ty to akurat masz za***iste rameczki porszak center i też by mi było ich szkoda :decayed:

ale naklejke se gdzieś możesz czasnąć ;)

no wlasnie dlatego tam napisalem, nie chcialem wczesniej mu tego pisac ale lepiej niech inni wiedza jakim jest specjalista :polew: co do ramki to napewno nie zmienie a co do naklejki to sie jeszcze zastanowie, bo szkoda mi auta, zeby cos na nim naklejac, w koncu ja nie jestem dzo-dzo zeby robic jakies mega reklamy :tongue4:

To uważaj, żeby Ci ktoś w nocy czegoś nie nakleił :evil: :evil:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 13:00_________________________________________________

wpadaj Krolu :cool1: tylko powiedz mi jedno czy ty sie wstydzisz swojego silniczka, ze masz wpisane 4,2 :chytry:

Nie wstydzę się ale nikt nie wie jaki mam więc dałem sobie jaki ma najbardziej PASOWAŁ :polew: :polew: :polew:

Każdy wie że jestem pędzącą legendą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak nikt nie wie jaki masz silnik :chytry: najpierw trzeba rozroznic czy diesel czy benzynka, pozniej w kazdym mozliwym wyborze masz kilka opcji i trzeba cosik wybrac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak nikt nie wie jaki masz silnik :chytry: najpierw trzeba rozroznic czy diesel czy benzynka, pozniej w kazdym mozliwym wyborze masz kilka opcji i trzeba cosik wybrac :tongue4:

Nie wiem czy diesel czy benzyna, leje gnojówkę bo tańsza :decayed:

A tak poważnie to jakaś 90 AHH albo AHU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz Keżor ja sie pisze, w koncu nie bede jedynym na spocie z ramka A4 KLUB POLSKA, na samym początku zalogowalem się tutaj i tu mi dobrze,

ps a zamierzamy wywalić EU spod GO SPORTU :D ?

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 17:16_________________________________________________

SIEMKA o ile dobrze kojaze to GO-SPORT jest na 3-stawach,prace koncze o 19:00 wiec jak nie bedzie duzych korkow to sie zamelduje tam do was:)Pozdro!!!

spoko spoko spocik to nie 5 min, zaczekamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz Keżor ja sie pisze, w koncu nie bede jedynym na spocie z ramka A4 KLUB POLSKA, na samym początku zalogowalem się tutaj i tu mi dobrze,

ps a zamierzamy wywalić EU spod GO SPORTU :D ?

ekipa jest fajna i sama przejdzie za niedługo tutaj :) takze nie ma co wywalac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz Keżor ja sie pisze, w koncu nie bede jedynym na spocie z ramka A4 KLUB POLSKA, na samym początku zalogowalem się tutaj i tu mi dobrze,

ps a zamierzamy wywalić EU spod GO SPORTU :D ?

ekipa jest fajna i sama przejdzie za niedługo tutaj :) takze nie ma co wywalac :hi:

to spoko bo ostatnio jak bylem kilka razy na spocie to wlasnie chlopaki rozmawiali o czyms o czym pisali na EU a ja zielony stalem i nic nie kumalem hehe, wiec zapraszam serdecznie reszte z EU, juz widze ze pomalu chlopaki są: Gracjan,Tzieland(jedynie skumalem po opisie miasta w profilu), no i Wiktor pisal cosik,

fajnie, ze to rusza na PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka mnie nie kumasz :shocked: no prosze cie :wallbash: mam najpiekniejsze autko i wogole moja seria daje rade wszystkim innym a ty mnie nie kumasz :no: czuje sie obrazony normalnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka mnie nie kumasz :shocked: no prosze cie :wallbash: mam najpiekniejsze autko i wogole moja seria daje rade wszystkim innym a ty mnie nie kumasz :no: czuje sie obrazony normalnie :decayed:

Widziałem ostatnio twoją czerwoną serię jak na S1 wjeżdżałeś w Jaworznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu nie ma takiego modelu jak S1 :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

krolowi chodzilo o trase krajowa: S1

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 15:34_________________________________________________

Miszka mnie nie kumasz :shocked: no prosze cie :wallbash: mam najpiekniejsze autko i wogole moja seria daje rade wszystkim innym a ty mnie nie kumasz :no: czuje sie obrazony normalnie :decayed:

tzieland-oczywiscie, ze kumam Twoja czerwien w kombisiu na obcych blatach, chodzilo mi o to, ze nie znam Twojej ksywy ale jak looknalem na opis to zajarzylem tzn skumalem ;) kumasz juz ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miszka teraz juz kumam jak skumales, mam nadzieje, ze ty tez juz kumasz, ze ja kumam o co kaman :polew:

krolu bardzo mozliwe, bo zawsze tamtedy jezdze :cool1:

zeby narobic wam troche smaka i spieprzyc delikatnie humorki pokaze wam gdzie bede sie melinowal przez kolejne 3 miechy :naughty:www.domaro.pl juz mozecie zazdroscic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie viktor, wakacje+zarobek=zaje***ta zabawa :naughty:

ale szczerze to bede musial troche sie tutaj narobic ale za to w jakim fajnym miejscu :evil: i nad morze sobie moge codziennie wyskoczyc, oczywiscie jak tylko bedzie pogoda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze , że ekipa sie powiększa :good:

także za niedługo przygotujcie sie na pierwszego oficjalnego spota A4-klub.pl po reaktywacji :hi:

trzeba ustalić miejscówe i sie zrobi mega super wypas spot :cool1:

co do terminu to myśle że jakaś sobota po południu np.11 lub 18 lipca

a miejscówa to pasowało by katowice, ale rzucajcie propozycje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba ustalić miejscówe i sie zrobi mega super wypas spot :cool1:

co do terminu to myśle że jakaś sobota po południu np.11 lub 18 lipca

a miejscówa to pasowało by katowice, ale rzucajcie propozycje :hi:

terminy wporzo a miejscowka moze na dolinie kolo lotniska, zalezy czy przewidujemy jakies dodatkowe atrakcje nr grill czy cos w tym stylu, jest troche czasu to mozna pomyslec, nie wiem jak to widzisz Keżor ale opcja dobra :)

ps, pisales cos o kompie ze masz i mozna sie podpiac, jestem chetny bo w sumie nigdy nie sprawdzalem swojej 4( tylko jak tam wyskoczy jakas lipa to nie mow nikomu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...