Treść opublikowana przez maly77maly
-
Spoty Katowice i okolice
witam. ja również się pisze bez względu na datę. przyjadziemy na dwa samochody ze wspólnikiem. Oczywiscie a4 MALY77MALY + gosia wojtek + beata pozdrawiam
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
odezwe się. muszę się zastanowić ile osób
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
witam wszystkich. mnie napewno nie znacie byłem dwa lata temu w wiśle i chętnie bym się pojawił w bukowinie. pozdrawiam wszystkich
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
zaraz wylatuje z Katowic myśle że godzina i jestem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a ja nie moge kupić jeszcze bo nie jestem klubowiczem, ale to się zmieni, a nawiązując do wódki to fachowcy w tej dziedzinie mówią że jest tylko dobra i bardzo dobra, a tak poważnie to napewno będzie niezła jazda, ja tam się nie oszczędzam jak coś to żonka prowadzi, pozdrowienia dla wszystkich
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
damy rade
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
witam. jade z wami miejsca mam zarezerwowane. Będzie extra impreza, ja jade na letnich, dam rade nie mam daleko bo z katowic
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
witam? Chętnie pojawiłbym się w Wiśle ale nie jestem jeszcze klubowiczem, mam nadzieje że to się zmieni niedługo, jeżeli można to 2 miejsca.