Treść opublikowana przez piterra
-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Elo jo jada ale som. Szwagier odpod.
-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Mirek dopisz jeszcze mojego szwagra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Widze Ucho że sam ze sobą się tu witasz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
on niby nic a tu nagle czary mary i Miron ma nową furmankę :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nigdy nie mów nigdy jak Miron mówi że nie zmieni to pewnie zmieni :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam tu coś http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bJSakvx3J2E#![br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 18:36_________________________________________________i jeszcze następne zjeby- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i do pracy na 22- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyp.......j gieju :decayed: :kox: :kox: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:03_________________________________________________a jak chcecie poznać datę urodzin Gurego to potrzebuję numery rejestracyjne "glutowozu" (pod warunkiem że jest zarejestrowany na Guru) :decayed: :evil: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak ja nie cierpię jak się przekręca mój nick jestem piterra[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 15:53_________________________________________________Ciśnie ktoś jutro na deskę lub dwie deski na Zagroń do Istebnej??????????????????/[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 15:57_________________________________________________ Pakiet czarna maska która ma więcej rys niż ja na całym aucie Ciesz się że nie widziałeś pakietu "strach" jak był pakiet Strach to na drogach czułem się jak VIP wszyscy mnie przepuszczali i na parkingach nikt nie dojeżdżał na zderzaki (szczególnie z przodu) to były czasy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest 1.6 ADP i te gamonie z tego leją- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario Gieju we robocie na szychcie zrobia Ci takie dwa druty co se bydziesz wsadzoł we te gniazdo HEHE- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
................wolimy poczeka.................... 2 miesiące w tą czy w tą z piciem to już żadna różnica a przynajmniej rączusie czyściutkie :polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 14:50_________________________________________________a po drugie co tam wielce do picia chcesz remontować: ważne aby drzwi dało się otworzyć na tyle żeby szło wejść i wązne żeby lodówkę dało się podlączyć reszta mało ważne - możesz mieć nawet koparkę w mieszkaniu - nawet to i lepiej bo będzie na czym siedzieć hmmm no to luz, równie dobrze, możecie pić i spać na dworcu :gwizdanie:u mnie będą pić tylko ci co pomagali a wsparcie przez telefon też bierzesz pod uwagę???????? a tak wogóle to wszystkim bo dawno mnie tu nie było no ale takie życie Ci którzy mnie znają wiedzą jak to ze mną jest Mam nadzieję że się zobaczymy z ELYTĄ na parapetówce u wiadomo kogo :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________sie ma Mirek co tam widzę po postach że chcesz z tego B8 zrobić jeszcze nie zaprezentowane B9 o którym nawet w Inglostat nie wiedzą :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ssij- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te Krolu fajnie że zadzwoniłeś ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe za ile :gwizdanie: :gwizdanie: Z drugiej strony to tylko stalówki więc mozna sie pobawić i troche zaoszczedzic... chocby 200zł to juz za to jest Bukowina dla jednej osoby... Ty już synek nie pitol leniu jeden co ty chcesz oszczędzać jak nawet rybek nie masz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: a tak wogóle to wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie narób sie tam i napewno nie zapij z mocnych rzeczy w pracy to piję herbatę z 2 torebek to chyba teraz nie wszystko wiecznie trwa ;( [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:43_________________________________________________leca nara synki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie narób sie tam i napewno nie zapij z mocnych rzeczy w pracy to piję herbatę z 2 torebek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale myślę że dacie radę ja tymczasem wracam do codzienności i czas się szykować do pracy w tym tydniu nocki ;([br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________aaa i Miron gratuluję nowego nabytku :good: :good: :good:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe emocje to będą jak poród się zacznie :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tatusie a jak tam emocje przed porodami??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema padre widzę że żyjecie bieżącymi sprawami [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 19:51_________________________________________________Dzieci są fajne tylko że teraz "Synki" to będziecie mieli coraz mniej czasu dla siebie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie ma synki - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE