Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Gówno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym jeszcze spróbował czystym olejem silnikowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no przynajmniej jedna rzetelna wypowiedz dzieki mech15 :notworthy: siemano Dimek benzyna ekstrakcyjna też będzie OK bo to jest środek nie agresywny jeśli chodzi o lakier ale jeżeli jest to zwykły olej to spróbuj jakimś płynem do szyb albo płynem do mycia garów on świetnie rozpuszcza różne tłuszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam bo jakoś się mocno zaróżowiło aż mnie mdli :sick3:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gure-coś tam żebym ja ci nie wyedytował Faciaty [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________bo pamiętaj że dobry Fpierdol nie jest zły[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________a to że jesteś różowy to możesz być :bicz3: i nic Ci nie pomoże- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam inny A-rek, Guru, Miron wpierd olmy Pitkowi Szybka zmiana różowy z dala się nie fpIerDala[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________ Sam nie sięgnę a nie zrobię tego co ty i nie wytnę sobie tych dwóch dolnych żeber Tyś się Mamie udał :decayed: :decayed: :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam inny A-rek, Guru, Miron wpierd olmy Pitkowi Ty cifko jak ja Cię dorwę to jakieś PiFko se FyPiJemY- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie Gregoru tylko GUregoru zapamiętaj to sobie A ty to wiesz że możesz mi tylko chciałbyś Ty różowy gejku sam se :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miszka mam plan A-rek, Miron i Gregoru mają wpier.ol co Ty na to- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tobie też przelał ? no Miszka-Lizus "...chcesz tego SUKO..."- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tobie też przelał ? no Miszka-Lizus- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też dołączam życzenia GREGOR wszystkiego naj naj naj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
różowy Znowu ty cześć PEDAŁY Rowerowe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 13:10_________________________________________________ Mirek szanuje swoje wozidła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na pewno fajnie przeca Miras jest całkiem niezłym "Designer'em"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że sezon letni się zaczyna i niektórzy mają niedosyt MOCY- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto chce kupić moje padło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam czas zarobić trochę kasy nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktoś to sobie zrobił dla jaj bo to niemożliwe jest przecież :polew: Ty chyba kobiet nie znasz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kędzior nie daj się temu różowemu APUckowi[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 12:25_________________________________________________ pędraku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć "dziewczyny" [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 12:21_________________________________________________zaś się żerecie[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 12:22_________________________________________________wiadomo Pucek się pojawił i już jedzie po cudzych Aczfórkach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 16:12_________________________________________________ Fajny chop z niego boł ino klubowicza dostoł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć no i kolejny RÓŻOWY a tak się kiedyś zarzekał :polew: :polew: Krolu gratki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elo elo trzy dwa zero coś taki dowciapny bo mi się powoli wszystko układa i się cieszę no to gratki - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE