Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz już poważnie spadam Chłopaki :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakie to dwuznaczne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:38_________________________________________________ Nie wytrzymał presji :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra nara Sky, Bulik, Pucek, Bishkopt, Glucio a i Mirek :hi: :hi: spadam bo o 4:00 pobudka do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gejoskoczek opanuj emocje strzel se z napletka i dobranoc :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:30_________________________________________________ Gdzie Ty tam i Bulik :gwizdanie: Coś jak Pucek i Glutek a Ty podrywasz, kombinujesz a i tak pary se nie umiesz znaleść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehhh a Ty znowu zagadujesz że byś mu je chętnie pocisnął Sky rozszyfruj mały rebus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik jeszcze tu jesteś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poszedł przelew i już działa tak przelew to zaraz pójdzie jak do kibla nie pójdę to się w majtkach mi przeleje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jestem coś mi przeglądarka zastrajkowała
-
Spoty Katowice i okolice
ewrybady frytki hahah :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: ..nie no co ty! to ja musze zamoczyć freda - może być od biedy w paszczu jak w paszczu to do Bulika bo on nam się tu oferował że w pysk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proton uważaj bo Glucio się rozochocił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale dostałeś smaka :polew: no moja wyjechała do szwabii to dupić mi sie chce - tera to nawet chłopa bym podupił Szczerość - wielkie :notworthy: pierwszy "BI" się ujawnił czekamy na dalsze wyznania :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:19_________________________________________________Proton
-
Spoty Katowice i okolice
nom taki okład niejednego faceta potrafi wyleczyć z wielu dolegliwości :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:44_________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:45_________________________________________________ Znowu nocka to może nastukamy kolejnych 50 stron... :kox: no może się to rozręcić w niezłą sage :polew: w tym tempie to nastukacie że hoho :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nowe mięcho się pojawiło po czipsie lepsza sztuka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulika dopadł pewnie Pucek :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli Sky do pyska a Guru do dupaki albo odwrotnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty też chcesz przeorać mi jelita że zagadujesz ;( Brzydzę się po kimś a pozatym to po chopach mi się odbija :polew: qtfa tu albo jest pyskówka albo chętni do "dupaki" :shocked: :gwizdanie: a co zgłaszasz się Sky, Glucio mamy CHĘTNEGO :tongue4: w ofercie ma do pyska albo do dupaki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty też chcesz przeorać mi jelita że zagadujesz ;( Brzydzę się po kimś a pozatym to po chopach mi się odbija :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky ja widzę że Ciebie to chyba zwieracz swędzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a burito jest lajcik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:31_________________________________________________ Pitek już obeznany uwielbiam pikantne dania jak ktoś lubi różne kuchnie świata to polecam w tarnowskich górach restaurację meksykańską burito jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to przyjedź do pyskowic na pizze strong to się dowiesz co to porządne sranie albo jeszcze w gliwicach jest w jednej pizzerii tylko nie pamiętam w której pizza o nazwie "Mafioso" to po tej pizzy to strach iść się wysrać ;( po prostu ogień z pupy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma przelewów jest riposta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to rób bo ktoś musi żeby spać mógł ktoś :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co taka ciszaaaaaaaaaaa