Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po leku synek.......dej mi chwila.......bydom w 1 poście.............. Te synek , załóż w Śląskich nowy temat "Galeria spotów śląskich" i będzie gites Mówisz i masz (a raczej piszesz i masz) no to zapraszam kolegę do galerii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest za***iście widzę że organizacja lepsza niż w niejednym "wywiadzie" i to jest PIĘKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oklaski:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wydaje mi się że będzie dużo "placu" na parkingu w Forum, bo właśnie w piątek o godz. 18 w M1 jest koncert PAPA DANCE czy jakoś tak (bo chyba troszkę nazwę zmienili). Więc chyba nie będzie problemów z przestrzenią. Ale i tak fajnie by było przbujać się przez miasto, ale to temat do obgadania już na miejscu. ByleDoPiątku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś widziałem na DK88 kolumnę z klubu FORD Focus mają teraz chyba krajowy zlot. dość miły widok tylko że nie były to same Focusy :gupek2: A my jak przejedziemy przez miasto samymi to będzie dopiero za***isty widok :th: już nie mogę się doczekać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będzie ładna pogoda to proponuję przejechać na parking obok ARENY. Przejazd kolumny na pewno będzie efektowne wydarzenie w mieście. TYLKO SZKODA ŻE JESZCZE NIE BĘDĘ OBLEPIONY I W KOSZULCE (gadgety klubowe) A jeśli chodzi o ten TVN turbo to niech przyjeżdżają. Niech polska widzi jakie "spociki" mamy w Gliwicach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nio to mało nas tam nie będzie :th: , oby nie było problemu z miejscem, bo to w końcu piątek i LUD robi zakupy ale damy radę . To będzie piękny widok, DUŻO Tylko szkoda że będę miał tak mało czasu (tylko do 21)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za zaproszenie. Będę na 99%.
-
[B5 ADP] Może nie potwór, bo to 1.6, ale ma coś w sobie
Ładna taka jak moja. Tylko moja ma bogatsze wyposarzonko. A silnik spoko, bo przecież to nie tylko moc ale umiejętności kierowcy czynią z jazdy przyjemność.
-
[B5 AFN] Immobiliser
również mam ten problem , jak pada deszcz i powietrze wilgotne to immo mruga i nie odpala motor ale znalazłem poradę jednego gościa , żeby poruszać kierownicą tzn.regulacją góra-dół i dalej co poskutkowało ale myślę że i tak mnie nie ominie rozbieranie i czyszczenie styków i złączek.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nazywam się Piotrek i od paru dni jestem posiadaczem AUDI A4 B5 1.6 101KM może to i mało ale przesiadłem się z Forda escorta 1.4 tak że niebo i ziemia