Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. po leku synek.......dej mi chwila.......bydom w 1 poście.............. Te synek , załóż w Śląskich nowy temat "Galeria spotów śląskich" i będzie gites Mówisz i masz (a raczej piszesz i masz) no to zapraszam kolegę do galerii
  2. jest za***iście widzę że organizacja lepsza niż w niejednym "wywiadzie" i to jest PIĘKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oklaski:
  3. Wydaje mi się że będzie dużo "placu" na parkingu w Forum, bo właśnie w piątek o godz. 18 w M1 jest koncert PAPA DANCE czy jakoś tak (bo chyba troszkę nazwę zmienili). Więc chyba nie będzie problemów z przestrzenią. Ale i tak fajnie by było przbujać się przez miasto, ale to temat do obgadania już na miejscu. ByleDoPiątku
  4. dziś widziałem na DK88 kolumnę z klubu FORD Focus mają teraz chyba krajowy zlot. dość miły widok tylko że nie były to same Focusy :gupek2: A my jak przejedziemy przez miasto samymi to będzie dopiero za***isty widok :th: już nie mogę się doczekać
  5. jak będzie ładna pogoda to proponuję przejechać na parking obok ARENY. Przejazd kolumny na pewno będzie efektowne wydarzenie w mieście. TYLKO SZKODA ŻE JESZCZE NIE BĘDĘ OBLEPIONY I W KOSZULCE (gadgety klubowe) A jeśli chodzi o ten TVN turbo to niech przyjeżdżają. Niech polska widzi jakie "spociki" mamy w Gliwicach
  6. Nio to mało nas tam nie będzie :th: , oby nie było problemu z miejscem, bo to w końcu piątek i LUD robi zakupy ale damy radę . To będzie piękny widok, DUŻO Tylko szkoda że będę miał tak mało czasu (tylko do 21)
  7. Dzięki za zaproszenie. Będę na 99%.
  8. Ładna taka jak moja. Tylko moja ma bogatsze wyposarzonko. A silnik spoko, bo przecież to nie tylko moc ale umiejętności kierowcy czynią z jazdy przyjemność.
  9. piterra odpowiedział(a) na LySyKilla temat w Audi A4 B5
    również mam ten problem , jak pada deszcz i powietrze wilgotne to immo mruga i nie odpala motor ale znalazłem poradę jednego gościa , żeby poruszać kierownicą tzn.regulacją góra-dół i dalej co poskutkowało ale myślę że i tak mnie nie ominie rozbieranie i czyszczenie styków i złączek.
  10. Nazywam się Piotrek i od paru dni jestem posiadaczem AUDI A4 B5 1.6 101KM może to i mało ale przesiadłem się z Forda escorta 1.4 tak że niebo i ziemia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.