Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no w końcu dotarłem do kompa koniec urlopu i powrót do szarej rzeczywistości _________________________________________________ ale spocik się udał byłem pierwszy, a przy tej pogodzie miałem 15 minut zwątpienia czy ktokolwiek przyjedzie :gwizdanie: ale zaczekałem i zobaczyłem jak w strugach deszczu nadciąga kolumna a między nimi jakaś niebieska R8 (tylko skąd w niej 5 drzwi ---chyba jakiś MEGA tjunink ) _________________________________________________ podróżnik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale już sytuację opanowałem moja czerwona strzała sprawna w 99,999999999% przegub reanimowany choć nie wiadomo jak długo wytrzyma ale mam nadzieję że jak najdłużej bo nowy jest trudno dostępny w przystępnej cenie ale suma sumarum dzisiaj jestem na spocie A4 a nie cc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze nie wiem jak to jest poważne ale co tam dam radę _________________________________________________ a jakby co to też przyjadę czerwonym pożyczonym od Teściowej (fiatem cc)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niektórzy byli na urlopie i dlatego znikli ale już wróciłem i witam wszystkich postaram się być w piątek pod warunkiem że usunę usterkę mojej kochanej czerwonej bestii 1000km z rozpieprzonym przegubem (prawdopodobnie i oby to był ten przy kole)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie bez stresu :> Ci co mają być to będą a poza tym jest sezon urlopowy więc moim zdaniem liczba obecności na dotychczasowych spotach chyba nie najgorsza cyfra wzrośnie od września a na razie bez stresu bo stres rodzi agresje _________________________________________________ M@rk masz rację jeszcze wszyscy się za dobrze nie poznaliśmy, ale to kwestia czasu. A pewnie potem skręci się zgrana paczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mi żona nie będzie za bardzo marudzić (bo w sobotę wyjeżdżamy na urlop) to będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wierzę w to co napisałeś :bicz3: :polew: ale ogólnie było jak zwykle sympatycznie choć początkowo były tylko 2 ale ogólnie było 5 no chyba że coś w liczeniu pochrzaniłem Jak zwykle niech żałują CI co ich nie było Pozdro dla wszystkich _________________________________________________ acha prosiłbym kolegę z tej 180 konnej o przytaszczenie VAG'a na następny SPOT jeśli to nie problem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam nocki nocki przeje.... ale to mało istotne , w końcu nadchodzi koniec tygodnia - PIĄTEK czas SPOTU ale chyba wszyscy pogody się wystraszyli :gwizdanie: _________________________________________________ miron78 a Ty dajesz radę po rozstaniu a A5 ?????????? :polew: _________________________________________________ mam nadzieję że maniacy nie boją się deszczu i że jutro będzie frekfencja na poziomie ja będę pozdrowienia dla wszystkich milczących niech będzie z wami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie po prostu fachowiec ciulaty a nawet bardzo ciulaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takich fachmanów od instalacji navi znalazł że poezja :polew: :polew: :polew: normalnie do programu USTERKA idealni panowie to jest po prostu jakaś masakra jak po zainstalowaniu navi każe się komuś jeździć 100km albo pozostawić odpaloną A6 na 30 minut :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: po czym i tak wszystko ch_j NAVI jest ale nie widzi satelit czyli pupa wielka tłusta pupa więcej takich fachmanów :wallbash: :wallbash: ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SPOCIK było simpatico tylko szkoda że tak skromne grono ale niech żałują CI których nie było Miron78 przygotuj się na następny raz z rozruchem hummera ale dzięki za chęci i wogóle za fatygę Młody naliczył ponad 30 minut walki z rozruchem bryki :gwizdanie: niestety hummer był twardy i ;( Miron zmierz teraz biceps napewno jest sporo większy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nooo ankieta poszła lepiej niż się spodziewałem bo na początku to miałem miękko ;( widząc tak małą ilość głosów (w tym jeden mój) ciekawe ilu ankietowanych przybędzie ???????????? dla głosujących _________________________________________________ miron78 nie zawiedź z hummerem bo młody mnie zachlasta i stary dostanie od młodego :bicz3: no i będzie :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szukajcie a znajdziecie w dziale Audi A4 Klub Polska > Forum Główne > Zlociki i Spociki > Śląskie > Wątek: Miejsce Gliwickich Spotów mam nadzieję że trafisz do ankiety kolego jacaq :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też wolałbym parking przy Arenie ale może zróbmy małą ankietę? :gwizdanie: godzina 19 może być Już jest nowy wątek (ankieta) zapraszam do głosowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie mogę brzeboleć że mnie nie będzie :wallbash: właśnie wychodzę do pracy ,a na dzień wolnego to nie mam co liczyć ale za tydzień jestem na 100%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda że mnie nie będzie ale za tydzień na pewno będę więc mam nadzieję że też przywieziesz i pokażesz , bo na foto wygląda ale wolałbym obejżeć na żywca i poznać szczegóły zakupu nio i jakie kolory tła są dostępne, bo moja jak kojarzysz jest w kolorze red
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To chyba ten koleś z The Prodigy Tylko lekko zmienił image - przefarbował się z blond na czarno :polew:
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
powiem jedno "zydle" są
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko spoko ale fajnie by było mieć jakieś indywidualne miejsce na Spociki i zgadzam się z kolegą Pelex'em więc wyprubójmy kolejny parking :> ( tylko szkoda że mnie nie będzie ;( ) Pelex mam nadzieję że nie zapomniałeś pozdrowić Ale za tydzień w piątek na pewno będę na spocie pozdro dla wszystkich, którzy byli na pierwszym spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeśli chodzi o miejsce to masz kolego rację, "i czemu w zabrzu ??" Ale niech lud zadecyduje :gwizdanie: w końcu mamy demokrację
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
poczytałem, rozkręciłem, podłączyłem, alarm SEO zaprogramowałem no i działa jeżeli ktoś potrzebuje instrukcje instalatora do alarmu SEO to pisać na PW konkretne fotostory szacun
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
sposób super tylko że ja miałem akurat tego pecha, że za bardzo odchyliłem półoś i nie wiem jakim cudem ale jednak - w przegubie przy skrzyni wyleciała mi jedna kulka. no i niestety trzeba było rozebrać przegub przy skrzyni i poskładać go od nowa - co nie jest łatwe, ale młotek miedziany pomógł w wbiciu ostatniej kulki . Co ja się nawqrwiałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka Miron78 a tego hummer'a to przypadkiem TVN Turbo nie pożycza od ciebie szkoda że mnie nie będzie ( niestety praca)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spocik był super , zresztą co tu dużo opowiadać. Wystarczy fotki obejrzeć, taka ilość ,no ale zobaczymy jak to będzie dalej?????????? Mam nadzieję że na następnych spotach ilość samochodów nie spadnie z 21 sztuk do np. 2+1=3 Bo to byłaby porażka Ale niestety mnie w najbliższy piątek nie będzie , niestety praca (II zmiana i urlopu nie da rady) ale liczę na relację foto