Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron Ty znów jakiś "jocke" szykujesz, a Pelex jak zwykle się podniecił i napalony jak szczerbaty na suchary :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak się zjawisz to może Ci załatwię :evil: :evil: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Ja też będę i mam nadzieję że Prezes i inni się pojawią Bo będzie to SPOT Wigilijny no i prawdopodobnie ostatni w tym roku TAK ŻE PANOWIE APELUJĘ O OBECNOŚĆ A ELYTA jak się nie zjawi to będzie PORAŻKA dla spotów Gliwickich niedopuszczalne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oglądałem ja śledzę na bieżąco tę stronkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe czy da się przewieźć wannę bo skodillakiem jak widać to się da
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj PELEX taki już los elektryka że jak trza to się druta ciągnie ale taki przekrój to bym sam pociągną ale parę metrów do bagażnika hahaha[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 15:19_________________________________________________No no nie za dobrze znów obecna tylko część ELYTY jak tak dalej pójdzie to Gliwickie Spoty Znikną z mapy polskich spotów naszego forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4 ja terz bym chętnie się zapisał ale...................... zadarłem z "Klubowiczem" TRZENIU i "adminem" LUKASZR ale jak zobaczycie jak panowie zakończyli dyskusję to pękniecie ze śmiechu jak już się zmyłem z forum to panowie wciągneli w temat naszego Prezesa i opublikowali jeszcze nieznane nam oblicze Mirona PS do Mirona : nie zabijaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PELEX jakbyś wjechał na ręcznym to już nawet by Cię do salonu nie wpuścili haha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu nic tylko cisza a Mikołaj to chyba alkohol poprzynosił i wszyscy jeszcze zalani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie a tu nudziłem się przy budowie domu kumpla http://www.autokrata.pl/ogien/5227/szalenstwa_z_ladowarka/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam ELYTę f*ck ale kaganiec uwierał ale co się nie robi dla SPOTU MIRON podejrzewam że jednak się posrałeś i czekałeś w pracy do późna żeby się na nikogo nie natknąć :polew: PUCEK masz tu przykładowy link http://moto.allegro.pl/item479358241_audi_a4_1_8_5v_czesci_strefa_zgniotu.html a jak chcesz więcej ofert to: motoAllegro › Części samochodowe › Części karoserii › Zderzaki i wyfiltruj "audi a4" i tam wśród zderzaków będą te tajle tylko ważne jest który : lewy czy prawy Bo wiesz Drifter zwany PELEXem to on lewe z prawj strony, prawe z lewej ale nie przejmuj się jakby Ci się strony pojebły to i może spasi :polew: acha LAPTOK od Vice Prezesa działa nawet win98 w nim siedzi ale kabelek dopiero po nowym roku kupię a wtedy :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: i tak do bólu :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 06:34_________________________________________________uwaga czas ADWENTU się rozpoczął ale czy wszyscy już posiadają kalendarz Adwentowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki jak nie zapomnę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze wierzymy w Ciebie :gwizdanie: to gdzieś Ty się tak pochorował Stanowczo za mało czynności na "P" czyli picia i pierd..enia :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale o laptopie nie zapomnij- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj Vice Prezes za namową Prezesa ZAŚWIECIŁ Ale laga niezła choć stringi jakieś chyba marketowe bo na Koronkę z Koniakowa nie wyglądają a Laska ma niezłe dziary [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 14:50_________________________________________________Dobra ELYTA To z kim będziemy się pocić na spocie deklarować się kurka PELEX żyjesz???????????? będziesz?? GUREGORU nie zapomnij o tym lapie co mi obiecałeś [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 16:53_________________________________________________nio chyba że naginamy do "Medalików" (tzn do Częstochowy) ta sama godzina co o tym sądzicie?????????? piszcie a zapowiada się duża ilość w Częstochowie pisać pisać pisać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa że hoho- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aha panowie jeszcze wspomniany linek-sznurek do opowieści o rozbijaniu Porsche http://www.autokrata.pl/ogien/5169/rozbilem_porsche[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:27_________________________________________________A tu coś specjalnie dla Pelexa http://www.autokrata.pl/ogien/5192/russian_drift/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mogłoby być inaczej [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Pucek - Hummer na zime schowany, ale nie widzę problemu żeby dla uatrakcyjnienia zlotu kiedyś go przytarmosić może niech Prezes najpierw przytarmosi swoje "4"litery a potem pomyślimy o hummerze a co.............. co drugi zlocik gliwicki + od czasu do czasu obecność na zlocikach sąsiedzkich ( opole , katowice ) + obecność na wszystkich zlotach ogólnopolskich jakie miały miejsce to mało :gwizdanie: :decayed: Miron78 samotny jeździec po kraju :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest Ci wybaczone ale następnym razem i będziesz wiedział co Ci jest :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 16:44_________________________________________________kurcze Sparki przypomniało mi się tu jest linek :> do tych fajnych maili od tego knedla http://halbot.haluze.sk/?id=4595- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mogłoby być inaczej [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Pucek - Hummer na zime schowany, ale nie widzę problemu żeby dla uatrakcyjnienia zlotu kiedyś go przytarmosić może niech Prezes najpierw przytarmosi swoje "4"litery a potem pomyślimy o hummerze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ELYTA trza by jakieś małe logo "ELYTY Gliwickiej" stworzyć takie coby foty znakować[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 17:18_________________________________________________a tak wogóle to szkoda że Białego Puszku brak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że o Ekipie B-B nie wspomnę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pierona pierona stało ELYTA powoli zaczyna rosnąć w siłę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj M@rk ty tylko smaka ciągle mi robisz na i znikasz jak Cię dziś nie będzie to :bicz3: masz gwarantowany - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE