Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie jesteś DRESIARZEM ???????????? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i to jest najśmieszniejsze że ile instytucji badających opinie tyle zdań i to jeszcze niemożliwie rozbieżnych a morał z tego taki : że tak naprawdę to o bezawaryjności (a raczej niskiej awaryjności) trzeba się samemu przekonać jako użytkownik i zależy co sobie jeszcze cenisz, i na czym ci zależy a zresztą jak to mówi stare przysłowie: "każdy towar ma swojego nabywcę" i każdy sobie bedzie jeździł tym co se kupił :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wierzę w takie brednie ale może kogoś zainteresuje http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/nienawidze-tej-marki,1292141
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo się ukrywa :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 09:48_________________________________________________i zmienił forum na EU
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam w ten słoneczny dzionek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wypić ale dyskretnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak do tej pory się nie czepiali to znaczy że jest OK a jak będzie im to przeszkadzało to zwrócą nam uwagę ale myślę że nie będzie kłopotów - pod warunkiem że będzie kultura i porządek no i chyba nie bardzo można się afiszować z tym piwem bo jakaś qr** zobaczy i jeszcze po pały zadzwoni a pozatym to niezbyt będzie wyglądało i ciulato będzie jak będziemy musieli stworzyć nowe forum pod tytułem "klub A4 z kierowcami bez prawka" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no w sumie Miron racja bo jak na razie to nie mają do nas żadnego ale nawet z tego co pamiętam to byliśmy zaproszeni na tą zeszłoroczną imprezę na ich terenie Więc jak kulturalnie zajedziemy tam na tyły (tam ta droga jest zastawiona krawężnikami, więc przesunie je się ) i zostawimy po sobie porządek to myślę ze będzie OK tylko szkoda że mnie nie będzie :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a może jakiegoś maila wysłać do dyrekcji C.H.ARENA i zapytać czy można grilla zrobić na tym terenie za norauto tam jest kawałek uliczki gdzie mogłyby autka stać tak myślę o tym mailu żeby nas potem z płonącymi grilami nie pogonili a ty Krolu nie martw się o grile jakby było mało to od Pelexa się ściągnie tą siatkę z króliczoka :polew: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:01_________________________________________________bo przecież dyrektor ARENY wie i ma świadomość że spotykamy się regularnie na jego terenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie mniej kasy wydane i avant załadowany po sam dach a nie tylko dwie reklamóweczki i pudełko z kolejnym obuwiem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pojawiajcie się tylko sobie kierowców załatwcie :polew: :polew: albo pociągiem przyjedźcie :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mysle, ze PW ktore porozsylalismy z Gurem poskutkowaly i przyjedzie conajmniej 30 autek :> to moze prezes dostanie jakąś zniżke na ten browar w biedronie :polew: :polew: to już prawie hurt będzie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze że tylko jakieś 15 aut przyjedzie bo tak to by Miron musiał jakimś lublinem przyjechać z tym piwskiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka wszystkim szkoda że mnie nie będzie :wallbash: kurczę stracić piwo od prezeza :wallbash: bedę miał kaca takiego że aż starch ale jak wrócę z pracy po 22 to zatankuję ze smutku do pełna, aż padnę hahahaha ale szkoda że mnie nie będzie bo widzę że Gregory ma być, a obiecał mi rundę swoim bolidem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Synek nie panikuj u nich taka duża frrekfencja bo oni pewnie mają SPOTY raz w miesiącu tak jak klub mOPLA Astry II
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzień dobry witam spamerów i innych forumowiczów kurcze szkoda że mnie nie będzie w ten piątek :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no witam wszystkich z rana Spot był jak zwykle za***isty [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 07:05_________________________________________________http://moto.onet.pl/122595,4872572,1,zdjecie.html no szkoda że to nie A4, ale A6 jest równie piękne jeszcze w tej wersji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czester kupuj centre i tania i dobra. Chociaż to ile lat aku pociągnie to zależy wyłącznie od tego jak się go użytkuje i jak jest wykonany bo jak masz pecha to i moll'a może szlak trafić po kilku miesiącach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
klepać te posty co by 100+100 było [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:01_________________________________________________Mody ładniusia ta twoja Audziunia[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:01_________________________________________________panowie śmiało śmiało na tę 200 stronę to stawia Miron a nie ten kto ją rozpocznie krolu pamiętasz o kabelku??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no0 ja mam nadzieję że dobijemy do 200 nie że mi się pić chce ale chcę zobaczyć jakie prezes pivo kupi bo przy tej ilości spotowiczów to żeby nie zbankrutować to będzie musiał te najtańsze z biedronki zakupić :polew: :polew: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 12:53_________________________________________________to będzie widok: wypasiona A4 B6 i tanie sikacze :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ŚWIĘTE SŁOWA pod Areną i ch.j poczytajcie trochę jak ostatnio bielsko się szukało po różnych markietach Sarnie stoki auchany i jeżdżą po tym Bielsku :polew: no chyba że oni takie mobilne spoty mają, takie "on road" albo "only drive" :polew: pozdro dla Ekipy BB
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaczekamy a tego zęba to Ci Vagiem naprawimy :polew: No tylko zastanawiam się gdzie my się do niego podepniemy tym VAG-iem a ta wtyczka mała nie jest :polew: już jakąś znajdziemy damy radę dla chcacego nic trudnego a pozatym wezmę kilka specjalistycznych narzędzi i uporamy się z problemem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaczekamy a tego zęba to Ci Vagiem naprawimy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
B7 kupiles ? Nic sie nie chwaliles prezes zmieniłeś :mysli: czy masz dwie :mysli: no no ale kto zabroni bogatemu :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hejka wszystkim śpiochom [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 07:16_________________________________________________siemka Somes dowiedziałeś się ile za ten wiatrak? [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 07:17_________________________________________________oooooooooooooooo spamerzy już zmęczeni ? i jeszcze śpicie ? szkoda to ja też idę spać zjawię się po 14:00 nara