Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najpierw CZEŚĆ qfa człowiek weekend nie był na forum i 40 minut czytania jak nic to garaż mojego Ojca a co robiłem pakowałem taką super specjalistyczną substancję do klimy środek do odgrzybiania i dezynfekcji - który stosuje się do klim w szpitalach (na salach operacyjnych) i jest Majki pisz mi na PW ile za ten felunek[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 17:08_________________________________________________ UWAGA NA TYPA NA PĘDZĄCYM SKUTERKU :polew: ON jest wściekły i niebezpieczny a może być uzbrojony :polew: :polew: :polew: wiadomo o kogo kaman :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień dobry w tą piękną słoneczną niedzielę :kox: [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 06:34_________________________________________________właśnie wróciłem z pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teoretycznie jest majowka wiec pewnie pojade gdzies na rowerek w gory jak wymienie nowe czesci . tak czytam i czytam co wypisujesz i doszedłem TY chyba składasz te A4 na zamówienie ile ty ich już złożyłeś albo w knurowie tak kradną i ciągle jakiejś części ci brakuje :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 12:56_________________________________________________nara czas do pracy jak będzie czuć zapach grilowanego fusztu na strefie to zadzwonię do was :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 13:01_________________________________________________a na koniec macie tu coś fajnego haha http://www.miejski.pl/slowo-Grota+Nestle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qrcze to mój nr kończy się ......811
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mnie niestety nie będzie a szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak to już jest - przesiąkła tym klimatem i tym forum po tylu latach, jak przebywa w towarzystwie gdzie non stop czy chce czy nie musi słuchać o audi to tak potem jest - teraz niechcący ma większą wiedze niż niejeden facet ( chodzi o rozpoznawalność modeli i wersji ). wie że to moja pasja i nigdy mi w tym nie przeszkadzała, mało tego często mam luz z tego tytułu - zresztą co ma narzekać - na zloty śmigamy współnie a jak zmieniamy fure to przynajmniej zawsze ma pewność że będzie to autko godne uwagi a nie jakiś kit[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 10:33_________________________________________________a pozatym co ma jej nie pasić - któa z kobitek nie chciałaby się wozić audi może byłoby inaczej gdybym był w klubie fiata CC [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 10:34_________________________________________________Piterra moja żonka chyba woli mi dać spokój, bo myśli że lepiej jak się zajmuje audicami niż d*pami - tylko ona nie wie że ja to umiem pogodzić i jedno nie wyklucza drugiego :polew: no tak d*py + fury tego nie ga się rozdzielić :kox: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron a Twoja Małżonka to taka Audi-maniaczka jak TY?????????? SZACUN
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jak masz już te 75000pln to te 25000 do bożego narodzenia dozbierasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tu bym się zastanawiał szkoda by mi było tej wypieszczonej B6 i wolałbym zaczekać i dozbierać kasiorę na coś konkretniejszego no chyba że bardzo zależy ci na tym żeby mieć jak najmłodsze autko bo jeśli tak to proponuję Ci Dacie Logan kombii :polew: :polew: :polew: będzie nówka i jeszcze ci szmal zostanie :decayed: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 09:58_________________________________________________ Mirek opanuj emocje z takiego szlachetnego rocznika jesteś panuj nad sobą zbieraj szmal na A6 3.0Q
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajeebioza chociaż ten motor mógłby być nieco większy wiem wiem - ale jakby to było 3.0Q ( taki jaki bym chciał ) to cena byłaby 100 tyś qfa jakbym nie miał długów to bym łyknął ten egzemplarz bo jest zajebiaszczy i myślę że ten motor chyba daje radę tej budzie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajeebioza chociaż ten motor mógłby być nieco większy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podążaj za dymem :decayed: a jak nie będzie dymu to szukaj wozów straży pożarnej :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podążaj za dymem :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i my ciebie też witamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to super - gdyby się do nas dowalili za tego grilla i przyjechałyby gliny to przynajmniej wiadomo kto jest za niego odpowiedzialny i będzie miał kasę :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu znów przyczajka przed szefem?? [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 08:34_________________________________________________ a ja królem hali hali produkcyjnej jak wy będziecie słepać z kielonków te piwsko i obrzerać się fusztem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak wogóle to Dzień dobry Widzę że pogoda typowo grillowa się zapowiada i mam nadzieję że nie zmieni się do wieczorka M@rk mam nadzieję że za tydzień się zjawisz. Bo ja będę Krolu kufa ciśnij tą "sekretarkę obciągarkę" z tą fakturą tak co byś do następnego piątku zdążył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na pewno nikt nie jest zdziwiony :polew: jak dobrze pamiętam mareczku to jesteś mi krewny jakiś alkohol (sam kiedyś coś zaproponowałeś) więc odpuszczam ci ten dług i możesz spokojnie przyjechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jestem jestem jeszcze nawet tego kabla nie przeciagnolem nie przeciągnąłeś?? ale z nieobecnością to przegiąłeś :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na pewno nikt nie jest zdziwiony :polew: jak dobrze pamiętam mareczku to jesteś mi krewny jakiś alkohol (sam kiedyś coś zaproponowałeś) więc odpuszczam ci ten dług i możesz spokojnie przyjechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pogoda masakra [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 10:19_________________________________________________hej krolu i jak z tą fakturą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam spamerów z OBERSCHLESIEN
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra na mnie czas niestety do pracy nara do wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witaj Miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://halbot.haluze.sk/?id=4908[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 12:02_________________________________________________no i pojawił się prezes ON-line tylko że coś milczy chyba czyta??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo się ukrywa :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 09:48_________________________________________________i zmienił forum na EU Piterra miales racje !! Przylapalem go dzisiaj rano. Na zdjeciu i miron no to teraz wiemy co jest z Mirkiem chciał chłopak przyoszczędzić chociaż w jeden piątek (zamiast zakupów Żony to kupić nam piwo,bo wiadomo że to duuuuuuuuużo taniej) a tu klops. Teraz wiemy kto u Mirona w domu spodnie nosi. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:52_________________________________________________żona nie zrezygnowała z zakupów :decayed: