Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GURU zaliczył "zdrapkę" i wygrał pobyt w szpitalu ?????????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzień DOBRY ELYTA (oraz CI którzy chcą być ELYTA) bałem się że ze 20 minut będę musiał spędzić na czytaniu nocnych wywodów a tu raptem 20 ale sekund mi to zajęło qfa yebana mać czy przeczytam jakąś opinię na temat oklejenia szybek folią za 20 zeta CO O TYM SĄDZICIE warto okleic czy NIE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli tak ja ci pisałem fajnie że to nic groźnego ale to jest właśnie AUDI nic poważnego się nie psuje tylko zawsze jakaś pierdoła :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 13:06_________________________________________________Pelex poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_brak_mocy-t78572.0.html;msg788272;boardseen#new może coś ci to pomoże [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 13:36_________________________________________________czy ktoś mi coś napisze czy warto zaciemniać szybki folią za 20 zeta pisać opinie[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 14:16_________________________________________________przyszły tajle więc zaraz idę wymieniać w końcu pożegnam ten klikający przegub
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czas do pracy rodacy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ...................... będziesz miał trójkołowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może jakieś problemy z czujnikami ABS ja jak w zimie poszalałem na lodzie to udało mi sie pozapalać kontrolkę od hamulca może jakiś syf w wieńcu i czujniki ABS chwilowo zgłupiały [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:15_________________________________________________panowie jakie folie do przyciemniania mi polecacie czy te z allezgrozo za niecałe 20 są warte przyklejania do AUDI??????????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex ja ci proponuje :polew: :polew: :polew: a tu macie coś pomysłowość w naszym kraju nie zna granic taki SWAP to się nawet największym filozofom nie śnił http://motoaukcja.interia.pl/show_item.php?item=614626644
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do mnie już jedzie przegub firmy LOBRO czyli w zasadzie ori bo jak wymieniałem wewnętrzny to był firmy LOBRO tylko miał jeszcze logo AUDI i jak na razie jestem zadowolony a za zewnętrzny płacę 170 u kolegi z W-awy i u niego też kupowałem zaciski tylne hamulców może to jednak jebnął wew nie wiem ciężko stwierdzić , bo ja bym się jednak upierał że to zewnętrzny klika jedyne co bym ci mógł zaproponować i co sam bym zrobił to kupił drugi i wymienił i wtedy zobaczysz co się będzie działo albo jeszcze jedna opcja zamienić ten terkoczący dać na prawe koło a ten z prawego koła na lewe i zobaczysz czy zepsuty jest ten nowy przegub czy może jednak wewnętrzny szlak trafia opcji jest wiele najłatwiej byłoby kupić jeszcze jeden przegub (tylko że to koszta )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja bym jednak stawiał na zewnętrzny chociaż mówiłeś że poduszki pod silnikiem wyrąbane ale co ty tam za przegub wstawiłeś bo to niemożliwe żeby nowy o od razu zjebany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Pelex dzieki twoje zdrówko aaaa a przedewszystkim zdrówko naszych "niuniek" [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 08:21_________________________________________________dobra pifo sie skończyło to lecę DOBRANOC postaram się pokazać po południu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w kupie MOC tak powstała Gliwicka ELYTA a wszystko zapoczątkował MIRON i potem poszło jest stała ELYTA która się powiększa a jak dalej będzie to czas pokaże Bo jak sam widzisz jest dużo młodych no i z NAJLEPSZEGO rocznika też nas jest paru a z tego co widzę po nicku, to chyba przybędzie jede z najlepszego rocznika :kox: :decayed: :cool1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Diman no no było GRUBO jest GRUBIEJ i będzie jeszcze GRUBIEJ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
CZEŚĆ WSZYSTKIM Z RANA [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 07:32_________________________________________________lenie wstawać i do roboty a ja hahahahaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tajemnica to taki środek który stosuje się do odszczurzania i jako bakteriobójczy w szpitalach na salach operacyjnych) qfa jakiś ty ciekawski masz tel to dzwoń a nie gorączkujesz mi się tutaj niestety już mi nie starczy dla ciebie ale postaram się załatwić [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 19:32_________________________________________________ czyli ten co ja więc zgadzam się że NAJLEPSZY :decayed: :decayed: :decayed: a więc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w brzezince znaczy Gliwice-brzezinka http://www.nextautoglass.pl/ najtaniej i solidnie no i rok gwarancji ja tam wymieniałem i jestem zadowolony taniej nie znalazłem a wogóle jak się orientowałem to 99% warsztatów wymieniających szyby zaopatruje się u nich w szyby polecam[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 10:38_________________________________________________ Krolu a TY się nie nabijaj opowiem Ci na spocie ale nie było jakichś dymów po prostu obraza :decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 10:40_________________________________________________to jest power http://moto.onet.pl/123530,4935198,2,zdjecie.html#id4935200[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 10:41_________________________________________________Diman a który Ty rocznik jesteś?????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakby co to dzwoń do mnie 662 252 811 pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam Dobranoc SPAMERMENI :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a wogóle to kto będzie od 16 :mysli: pisać a ja spadam bo jeszcze kurs moją mam i w końcu zamówiłem ten przegub bo już ;( mi się chce jak słyszę to klikanie to do jutra :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________bo żeby nie był że surową kiełbachę będziemy szamać :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto grila i wungiel jutro przywozi???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to kaj som te biedaszyby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podzielam Twoje zdanie Miron zanim kupiłem też oglądałem TOLKI jedno mnie tylko wqr... że deska prawie taka sama jak w Pasku ale ten egzemplarz [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 21:49_________________________________________________ Oj teraz to sobie nagrabiłeś no no już mi tu Vicek nie cfaniakuj a Ty miron tylko nie mów że to ten tolek to dla PUCKA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie nie - dla kumpla z pracy nie wiedziałem że na kopalni pracujesz :tongue4: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podzielam Twoje zdanie Miron zanim kupiłem też oglądałem TOLKI jedno mnie tylko wqr... że deska prawie taka sama jak w Pasku ale ten egzemplarz [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 21:49_________________________________________________ Oj teraz to sobie nagrabiłeś no no już mi tu Vicek nie cfaniakuj a Ty miron tylko nie mów że to ten tolek to dla PUCKA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj spokój z tym parkingiem kto by chciał takiego paździocha ukraść :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hejka zobaczcie http://halbot.haluze.sk/?id=4922 chcę takie puzzle a i rowerek fajniutki http://halbot.haluze.sk/?id=4923
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY jestem rozczarowany czytanie zajęło mi 3 minuty