Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe my wolimy częściej pic co 100 stronę :naughty: dlatego na ogolnopolskie puszczamy jedynie Mirona bo on juz przepije wszystkich :> my jak dojdziemy do 1000 strony to bedziemy tez gotowi na spoty ogolnopolskie i bedzie nas wiecej jezdzilo no i wypowiedział się najczęstszy bywalec SPOTÓW Gliwickich to jest właśnie ten człowiek, który 7x w tygodniu jest pod Areną na spocie :polew: :polew: :polew: i żeby nie było każdy wie że Bóg odpuszcza a Piterra nigdy :kox: pojadę po M@rku dalej poszedł koleś równo kolejna wymówka a nawet trzy w jednej masakrator i mistrz wymówek [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 16:23_________________________________________________Keżor jesteś? będziesz? ???????????????????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jadymy po laptopy na słowację http://halbot.haluze.sk/?id=4992
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak uslyszalem ze bedzie piwko to bede ciekawe????????????????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk czy będziesz w piątek????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex jak tam zdrówko?? a wogóle to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moja gra w szachy to tylko pozory przeważnie jak jest pogoda to z kumplami spożywamy browarki na ławce pod blokiem :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko że jak ja gram w szachy to na szachownicy zamiast szachów stoją piwa :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sport dla prawdziwych twardzieli :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niezła masakra :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a potem jeszcze kolejne 100 stronek i Krisu ma pole do popisu [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________ kłamca bo chciał się ścigać i wyssał sobie z palca że 2,0D :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu z racji że będzie mało nas to grilla robisz????? [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 21:56_________________________________________________że może z kluczyka szybki domknąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładny adres: Centrum Handlowe Arena, Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44-102 Gliwice Adres strony internetowej sklepu: http://www.arena-gliwice.pl/[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 21:53_________________________________________________Hejka S M S (Somes) :decayed: szeeeeeeeeeerokiej drogi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystko pisze na tej stronie i na każdej nowej tego wątku jak również w moim podpisie więc zapraszam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko jakby nie było nas na arenie to zadzwoń Qwa mać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes mam tu coś dla ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_19_tdi_110km_96rautomatdziwne_drgania_w_kabinie_co_to_moze_byc-t27131.0.html powinno Cię zainteresować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapodałem maila do gościa[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 16:01_________________________________________________spamować spamować bo Krolu ma odpowiednie auto żeby te browary przywieźć :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odnośnie zamykania centralnego to mam całą procedurę wydrukowaną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek a co ty na to http://www.felgi.pl/felga/250,2247/felgi_drag_racing_823_mb_audi_a4__1_6__b5__1996.htmlx
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będę a co o tych felach sądzicie?? http://moto.allegro.pl/item652264508_audi_a3_5x112_orginal_cena_za_4szt.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najważniejsze że wyszłeś z tego cało i bez strat Pucek to musiało być piękne z tym sprayem :polew: :polew: ja jak bym go pomalował to już ze śmiechu nie dałbym rady oddalić się z miejsca zdarzenia :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a albo ze szczygłowic[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 11:01_________________________________________________ bo ja takie problemy inaczej rozwiązuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jesteś za***isty już cię widzę z tym sprayem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to może ktoś Cię wystawił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes to musieli być jacyś zasrańcy co Cię znają KNUURÓFFF - co za "miasto"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomuś nie świruj pawiana tylko daj spokój tym obrotom