Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja z nim teraz w jednej firmie pracuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co Pucek był lepszy przez jakiś czas nioooooooooooooo[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________ale krótko :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nie zostawiaj go samego w B7 bo widzę że on jest gotów zonanizować się w tej furze[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760 wreszcie odzyskałem swoją pozycję :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon ! a ty najpierw zmoduj pewien zderzak :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty już tam wad się nie doszukuj w razie co to se przełoży te RNSy i po krzyku a wogóle to idź do okulisty albo przetrzyj monitor :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:06_________________________________________________majki chodzi o Walasa z sośnicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki a skąd andrzeja W. znasz [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:01_________________________________________________ Młody czaruje prezesa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a odnośnie kuzyna to o Szymona chodzi?????????????[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________ tego z kanady?? Tak tego był ostatnio ale tylko 2 dni u mnieMiron fura kox jak dla mnie to tylko brakuje chrom pakietu już takie moje skrzywienie dokupimy mu w Norauto :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tak mi sie jakos weszło z nudów :gwizdanie:Widze ze mamy wielu wspólnych znajomych a nawet znasz mojego kuzyna tego z kanady??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
choć czasem wstępuje we mnie "mistrz ciętej riposty"[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:45_________________________________________________rzekłbym nawet często
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek furka "cud, miód i orzeszki"[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:44_________________________________________________ forum po to jest żeby się wypowiadać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki gdzie te foty z tego rajdu?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może kiedyś Ci powiem [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:35_________________________________________________majki co tam na nk kopiesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zależy do kogo jak do mnie to dawaj nie chciał byś :polew: :naughty: No właśnie ciekaw jestem domyśl się[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:33_________________________________________________jak wiesz to napisz na pw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wie już ktoś co z tym wypadem do czewy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu ale ty tam masz konie pociągowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zależy do kogo jak do mnie to dawaj nie chciał byś :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jakoś nie mam chęci bo fatalnie się czuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od kilku stron nosi mnie żeby pojechać tu z ..................... moją znaną "Ciętą Ripostą"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron zdenerwowany nigdy Siemka Piterra o zdenerwowaniu nie mów bo jak wiadomo Miron to ten sam najlepszy rocznik co ja [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:24_________________________________________________ja nie piszę za dużo bo ....................
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:41_________________________________________________spadam spać bo jutro o 4:00 wstaję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu macie myśl miesiąca "Życie jest jak bumerang. Wydajesz pieniądze na lewo i prawo, a 10tego do Ciebie wracają."
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja w piątek będę tak że obejrzymy tego paździocha wezmę ze sobą "śliniaczek" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w razie co sprzedasz B6 i po krzyku :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to mega KOX [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________aż mi szkoda tego twojego nowego nabytku w piątek [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________będzie strasznie obśliniony :polew: