Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. a ja z nim teraz w jednej firmie pracuję
  2. A co Pucek był lepszy przez jakiś czas nioooooooooooooo[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________ale krótko :evil:
  3. Miron nie zostawiaj go samego w B7 bo widzę że on jest gotów zonanizować się w tej furze[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760 wreszcie odzyskałem swoją pozycję :>
  4. egon ! a ty najpierw zmoduj pewien zderzak :polew:
  5. Ty już tam wad się nie doszukuj w razie co to se przełoży te RNSy i po krzyku a wogóle to idź do okulisty albo przetrzyj monitor :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:06_________________________________________________majki chodzi o Walasa z sośnicy
  6. majki a skąd andrzeja W. znasz [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:01_________________________________________________ Młody czaruje prezesa
  7. a odnośnie kuzyna to o Szymona chodzi?????????????[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________ tego z kanady?? Tak tego był ostatnio ale tylko 2 dni u mnieMiron fura kox jak dla mnie to tylko brakuje chrom pakietu już takie moje skrzywienie dokupimy mu w Norauto :polew: :polew:
  8. A tak mi sie jakos weszło z nudów :gwizdanie:Widze ze mamy wielu wspólnych znajomych a nawet znasz mojego kuzyna tego z kanady??
  9. choć czasem wstępuje we mnie "mistrz ciętej riposty"[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:45_________________________________________________rzekłbym nawet często
  10. Mirek furka "cud, miód i orzeszki"[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:44_________________________________________________ forum po to jest żeby się wypowiadać
  11. Majki gdzie te foty z tego rajdu?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. to może kiedyś Ci powiem [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:35_________________________________________________majki co tam na nk kopiesz
  13. Zależy do kogo jak do mnie to dawaj nie chciał byś :polew: :naughty: No właśnie ciekaw jestem domyśl się[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:33_________________________________________________jak wiesz to napisz na pw
  14. wie już ktoś co z tym wypadem do czewy
  15. Krolu ale ty tam masz konie pociągowe
  16. Zależy do kogo jak do mnie to dawaj nie chciał byś :polew:
  17. ale jakoś nie mam chęci bo fatalnie się czuję
  18. od kilku stron nosi mnie żeby pojechać tu z ..................... moją znaną "Ciętą Ripostą"
  19. Miron zdenerwowany nigdy Siemka Piterra o zdenerwowaniu nie mów bo jak wiadomo Miron to ten sam najlepszy rocznik co ja [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:24_________________________________________________ja nie piszę za dużo bo ....................
  20. siemanko [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:41_________________________________________________spadam spać bo jutro o 4:00 wstaję
  21. a tu macie myśl miesiąca "Życie jest jak bumerang. Wydajesz pieniądze na lewo i prawo, a 10tego do Ciebie wracają."
  22. ja w piątek będę tak że obejrzymy tego paździocha wezmę ze sobą "śliniaczek" :polew:
  23. w razie co sprzedasz B6 i po krzyku :polew:
  24. no to mega KOX [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________aż mi szkoda tego twojego nowego nabytku w piątek [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________będzie strasznie obśliniony :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.