Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jak dobrze zagadasz z kobitkami to Ci jakiś lakier do paznokci dobiorą i zababrzemy jakoś te odpryski :decayed: :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PW od Ciebie nie dostałem A tak wygląda moja furka ostatecznie - i teraz już długo nic się nie zmieni ale ja nadal widzę te odpryski na masce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich i zapraszam do lektury http://wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 11:48_________________________________________________Krolu i jednak to nie skrzynia czyli potwierdziły się moje przypuszczenia Po prostu mechanikowi nie chciało się rozkopywać auta a poza tym to za wymianę skrzyni bierze się więcej niż za dokręcenie śrubki :polew: :polew: Ale cieszymy się razem z Tobą że zostało Ci 800PLN w kieszeni :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlaczego huragany dostają imiona kobiet? - Bo najpierw są cieple i wilgotne, a później zabierają domy i samochody.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 17:35_________________________________________________i pozdrowienia z wakacji w ten upalny dzionek "Serdeczne pozdrowienia z Real, z działu z mrożonkami, tu jest naprawdę za***iście"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ile dziś bolidów będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ja znowu rekreacyjnie rozbieram moje wozidło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rezam ale pogoda pojebała mi plany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że Krolu to mega rezacz więc jak ktoś nie ma pomysłu co u siebie wyrezać to niech zgłosi się do Krola :polew: :polew: Pelex a ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex na trzeźwo to nawet kompa nie umie załączyć :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maniek ty oliwo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra nara bo spanie mnie bierze zakładajcie tempomaty i- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobranoc wszystkim hasło miesiąca sierpnia: "i TY możesz mieć tempomat" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 23:38_________________________________________________Maniek po prostu wiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex ile już wychlałeś?????- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja to se jebne i mam taki tempomat że hoho :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 23:32_________________________________________________Diman gliwice ul jana śliwki AUDI-CAR- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a zresztą jak ktoś ma czas, szmal i ochotę to niech pakuje do benzin tempomat- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to q r w a dobrze pisałem o tym tempomacie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman kup ten stop w sklepie z częściami do AUDI :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SMS już w kraju czy dalej u wiatraków?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory wiem że wszystko da się zrobić ale jeśli chodzi o tempomat to w dieslu sprawa kończy się na inwestycji w manetki a w benzin to tak jak napisałeś potrzebne dodatkowe ustrojstwa i jak D4rk napisał ceny kosmos- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu chce zrobić full wypas czyli: szmery bajery latarki rowery :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale jestem ciekawe bo ktos mi bzdury opowiadał i chce to zweryfikować... to se kiere z konsoli zainstaluj :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:57_________________________________________________a wogóle Krolu to wierzysz fachowcom albo nie wiadomo komu :bicz3:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex a co z tymi manetkami do zmiany biegów?? są w a4? to nie manetki do biegów tylko ............ wajchy do migaczy świateł i wycieraczek a nie tak jak w F1 do zmiany biegów[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:43_________________________________________________ bo wiem że w dieslach było bez problemów a w benzin jest to niewykonalne bo czegoś tam brakuje , jakiegoś modułu a przedewszystkim pedał gazu w dieslu steruje potencjometrem a w benzin linką [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________więc nie wiem jak będziesz otwierał przepustnicę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan ale nie wiem czy do benzyny tak łatwo dołożyć tempomat - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE