Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Synki a kiedy ten paint ball
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru i umyć auto dowcip dnia javascript:void(0); :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dorota pewnie cijavascript:void(0);erpi :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr** a Miron to nie śpi już od kilku dni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu zamieszkasz z Anią to się dowiesz a jak nie to udzielę Ci kilku lekcji :decayed: :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiedz to Dimanowi :polew: Faktycznie coś słabo dzisiaj Diman teraz jest zajęty kupił piwo i ............ TObie się tez coś chyba chce a zone boli glowa... ze tak ciagle na 1 temat schodzisz ??? Ty się o mnie nie martw u mnie z wszystko wporzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po się umyje w machoczku (knurowianie wiedzą o co chodzi) to taki staw w knurowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiedz to Dimanowi :polew: Faktycznie coś słabo dzisiaj Diman teraz jest zajęty kupił piwo i ............
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahahahahahah
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jeszcze tylko 10 stron i beer jutro się leje :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________ja będę prezesem loży szyderców
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra Pucek zamawiamy nowe nalepki na fury o treści : "www.a4-klub.pl spoty Śląskie Loża Szyderców" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ty szyderco
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale nie mam humoru ide spac... Moje punto na zamiane sie sprzedało wiec znow jezdze Transitem... Transit is cool car
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman to pijak erotoman kupił piwo i mu się zachciało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie Krolu się pokazał wooowwwww
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czysta seria - tyle że ponoć zdrowa [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:15_________________________________________________Labedzki - nie dawaj im się przejechać, jak raz dałem i jeszcze w garażu mi się z klocków kopciło i ty przeciwko nam bez paniki przecież M@rka nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam po Szanowną Małżonkę nara spamerzy do zobaczenia do jutra jakby ktoś miał jakieś specjalne zachcianki na vagu to proszę o info na gg albo pw i jutro o 16 najpóźniej widzę 600 stron a Diman to niech profilaktycznie 2 kraty tego browca zakupi :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miro nic nie pisze bo go łeb napier........ od walenia w zagłówek seria : program : Mirek to teraz już Dorota nie ma chopa w domu bo jazda z tymi koniami i niutkami jest dla Ciebie lepsza niż
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawiń tym wozidłem to ocenimy tylko nie licz na ohy i ahy :polew: bo nawet jak koleś zajechał nówką A8 to nikt się ni podniecił za bardzo a ja się nie pier...ę w tańcu i pamiętaj że piterra to mistrz ciętej riposty żebyś mi się nie obrażał jak polecą teksty :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:09_________________________________________________ miro nic nie pisze bo go łeb napier........ od walenia w zagłówek seria : program :
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru boi się o swojego klubowicza :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo jak masz tą złotą to na pewno mnie znasz z widzenia CZERWONY bolid z czarną maską i granatowym zderzakiem[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 21:54_________________________________________________ eee tam jakieś fiatowskie 1.4d
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek jak się nie dasz karnąć to podepnę Ci vaga i przerobię na sedana[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 21:52_________________________________________________Te Łabędzki jaka ta twoja fura jest melduj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki a mówiłeś że maszyna nie chce ruszyć a to widocznie jest maszyna parowa jak już ruszy to ciężko ją zatrzymać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj zrobimy diagnozę a wogóle to jaki kolor tego twojego paździocha tylko nie mów że złoty metralik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na jutro te 600