Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie Miron chociaż color byś napisał
-
Spoty Katowice i okolice
siemka Keżor może się zjawię do Keżor House Zadole wszystko zależy jak mi robota wypadnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor jaką ty masz fajną blaszaną zieloną stodołę ja tez taką chcę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no przed wypłatą jestemale na browary mnie stać tak że spokojnie sprawdzam tylko co się dzieje z tymi spamerami chciałem tylko z kimś pospamować ale okazało się że wszyscy spali w swoich WOZIDŁACH :polew: pozdro idę do bankomatu i wsiadam do mojej czerwonej strzały i kierunek ARENA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
abstynenci sam se kupie a i sam se je wypije :decayed: pseudo rozczarowanie i tyle a może jeszcze wszyscy do tej pory pucują że Miron jeszcze pucuje to nie jestem zdziwiony
-
[B5 ADP] Gdzie podłączyć kable od podgrzewania spryskiwaczy?
według schematu elektrycznego grzane spryski są podłączone bezpośrednio pod bezpiecznik F1 (5A) co za tym idzie - grzeją się po przekręceniu stacyjki cały czas więc proponował bym podpiąć się tak jak kolega Kadaf proponuje pod ogrzewanie tylnej szyby, tylko że ja bym się wpiął pod pin nr 6 włącznika ogrzewania tylnej szyby bo jak się nie mylę to w tym włączniku jest przekaźnik a jak się podeniesz pod bezpiecznik od ogrzewania tylnej szyby to będzie to samo jak byś się podpiął pod F1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zadawaj takich skomplikowanych pytań :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oooooooooo spamer się pojawił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie pozostało jeszcze jakieś 16 godzin do tego żeby dobić do cyfry (500) wymarzonego nr Krisa :decayed: gdzie ten :spam: :spam:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyluzuj się umyj brykę a wogóle to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i like i
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkich [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 11:23_________________________________________________i gówniarzy i starców :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 11:44_________________________________________________spamować duuuuuuuużo :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaaaaaaaaaa Ken to jak jeszcze Malacza miałem to był moim sąsiadem i razem żeśmy maldonami śmigali a wtedy Ty jeszcze na chleb mówiłeś bep a na gówno papu :polew: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:03_________________________________________________Dobra koniec żartów dobrej nocy [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:05_________________________________________________Jaśko idziesz spać czy nie[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:12_________________________________________________czy ktoś coś wie o takiej imprezie "Audi Centenary Celebration" :mysli:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:19_________________________________________________Miron coś dla Ciebie http://www.autokrata.pl/lod/6550/zobacz_zdjecia_audi_a5_sportback/[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:20_________________________________________________http://microsites.audi.com/100years-onlinespecial/html/popup.html? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:27_________________________________________________mota jeszcze kilka ciekawostek http://www.audi.pl/wydarzenia/kultura/transporter-3--audi-a8-w-filmie-akcji-,n.html a ty dla tych co lubią SEAL'a http://www.audi.pl/wydarzenia/kultura/audi-i-seal-wyruszyli-na-podboj-swiata,n.html a jak nie lubią to niech polubią :kox: i jeszcze coś http://www.audi.pl/wydarzenia/kultura/premiera-audi-r8-podczas-pokazu-mody-teresy-rosati,n.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 01:42_________________________________________________http://microsites.audi.com/100years-onlinespecial/html/popup.html?locale=en_GB
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu masz porządny filmik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka Keżor [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:30_________________________________________________masz tu fajny filmik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czytania a czytania witam wszystkich Pelex jak możesz tak dawać, "GÓWNIARZOM" jeździć po sobie :polew: M@rk coś zaostrzył swój język tylko szkoda że myli notorycznie Gregorego z Gurem GURU kłamco wiecznie stękasz że paliwa masz mało że nigdzie daleko nie jedziemy bo może Ci wahy braknąć a tu proszę - jaki rozrzutny, i na forum to każdemu obiecujesz nagle karniaka ciekawe jak będzie na żywo "chłopaki dziś nie bo naprawdę mam mało paliwa " :polew: :polew: Keżor ........... TY wiesz co pamiętaj i nie zapomnij U MNIE SŁOWO DROŻSZE OD PIENIĘDZY :evil: :evil: no a wogóle byłem pod wrażeniem ilości MOICH postów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor tylko nie zapomnij tych specjalistycznych przyrządów do robienia otworów bo potrzebuję a jak nie to ................................(w miejsce kropek wpisz własne słowa co z Tobą zrobię) :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk ty pierdoło nie napinaj się ze będziesz bo wszyscy wiedzą że znów się tłumaczysz co oznacza że .................. jak zwykle coś tam pierdzisz, obiecujesz, ale i tak Ci nikt nie wierzy więc daruj sobie bo wiadomo że Cię nie będzie Keżor nie zapomnij tych kawałków metalu w formie prętów o różnej średnicy, które w połączeniu z pewnym elektronarzędziem potrafią robić dziury w innych metalach :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 07:24_________________________________________________a tak w ogóle to serdecznie witam WSZYSTKICH [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 08:36_________________________________________________niezła wypowiedź Sposób na aksamitna skórę... Od czasu, jak spróbowałam nowego "Dove", moja skóra odmłodniała, stała się delikatna, przyjemna w dotyku - taka aksamitna wręcz. Zmarszczki się zmniejszyły a rysy wygładziły. Poczułam się młodsza i piękniejsza. Przybyło mi nowych sił. Aż sama się zdziwiłam! Chociaż w smaku - mydło jak mydło... [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 08:43_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_czestochowskie_2106_niedziela_godz1800_parking_m1-t83679.0.html;msg955791#new czytać pierwszy spot od NUTI'ego co wy na to może bu tak zajechać na Częstochowę :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 08:59_________________________________________________leca spać do zobaczycha o 18 na ARENIE
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to i gliwice się pojawią tylko skąd my adres weźmiemy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzień dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polacy w boksach F1 Kierownictwo BMW zdecydowało przetestować polskich mechaników. Niestety Polacy nie przeszli testów. Pomimo że wymienili opony o 2 sekundy szybciej niż ich niemieccy odpowiednicy, kierownictwu nie spodobało się to, że jednocześnie przemalowali bolid i przebili numery silnika.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z rana Keżor powiercił wiertłami tą swoją srebrną niunię i teraz ma ze 200kg mniej to się chce ścigać :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman avanta zrobiłem ale żonie nie podobał się czerwony avant a że nie mogłem znaleść tej opcji co się kolory zmienia to powróciłem do sedana :decayed: ale za to Krolowi pasek wymieniłem i to na odległość :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ciekawe jak SoMeS dojechał tym swoim REZOWOZEM do tej Wiatrakolandii albo jak kto woli tulipanowni :decayed: