Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 11:44_________________________________________________ TO NIE DZIAŁ NEWBIE...... Napisz coś konkretnego nawiązującego do tematu :polew: :polew: :polew: :polew: Oj oj poczekaj :bicz3: Co mam pisać do tematu ja nie zmieniam auta bo mi się nie psuje to mnie na razie ogłoszenia nie interesują To doradź jak jeździć, żeby się nie psuło - tak jak ty KROLU chce uzyskać miano Szydercy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760 Różowy prowadzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko D4RK będziesz dzisiaj??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja żądam miana szydercy[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 15:43_________________________________________________klubowicz Guruw bukowinie wszystkich fajkami częstował to dostał klubowicza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spamerzy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooooo Ridick się pojawił mam nadzieję ze pojawisz się jutro na spocie pozdrawiam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narra do jutra elyta oraz loża szyderców i inne świeżaki jutro piterra szaleje z- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Każdy jest pod wpływem emocji jeszcze po zobaczeniu wykresu od Mirona nie przesadzaj Gregory ja emocje to łapię po 4- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ty już masz auto prawie sprzedane to będziesz jeździł na kole- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dlatego guru rzucił palenie bo pucek się nie zgodził żeby jarał w ich wspulnej furce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze tylko 2 strony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam nara bo jutro o 4:00 wstaję do pracy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zostawiaj nas Naczelny Spamerze No dobry jest jak na dwóch forach tak ładuje Sorki -> trzech Ania mu pomaga sam mówił kiedyś że piszą na 4 ręce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie Ja też szanuje każdego przeciwnika na kresce A potem kopiesz mu d*pę [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 23:15_________________________________________________3m się Krolu Gregor jak zwykle strasznie skromny - "ściemniacz" i tyle :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zostawiaj nas Naczelny Spamerze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
da radę ma avanta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jeszcze tylko 5 stron i można się spokojnie kłaść spać :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po możemy mu Pucek we dwóch może jakoś damy radę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lepiej nie bo Dorota ci dupsko skopie i wogóle cię nie będzie widywała chyba że do salonu audi pojedzie :kox: :kox: :decayed: :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wreszcie doczytałeś Gregory- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan co ty??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
re Guru tobie to na różowo zrobię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a wiesz że jak tak dziś na poważnie o tym pomyślałem to naprawdę mogę mieć problem kiedyś. Potem to A4 3.0tdi + program. A5 jest 250kg lżejsze i można programem wyciągnąć jeszcze więcej ( nowe 3.0 ma wydajniejsze turbiny ) a Ten ledwo 100km zrobił tym podkręconym wozidłem a już go fantazja ponosi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wam te wozidła jutro przefarbuję jak będziecie podskakiwać - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE