Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
FIVE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
9
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
11....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
13
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek pamiętaj o tych głośnikach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale mnie niestety nie będzie f*ck druga zmiana więc do 22 w pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już zapomniałem o co chodziło i spadam spać bo rano trzeba wstać narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mogę się wypowiadać za innych i tak już za dużo w ich imieniu powiedziałem ale myślę że Ci, których mam na myśli nie obrażą się na mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wstydzą się i śpią a to z tego powodu że są kulturalniejsi ode mnie więc milczą a ja ................. ja jak to ja Semper Fidelis swoim zasadom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak tak mówisz to pewnie tak jest a co to ma być .... życie... ło wizisz przzynajmniej jeden Co jeden co jeden jest więcej tylko się nie chcą ujawnić bo są bardzo kulturalni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak tak mówisz to pewnie tak jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzester czy ja mam dobre info??? podobno 900 strona należy do Ciebie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzester nie śpij nie trać życia Młody jesteś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru zawstydził TurboDymoMena Przywitał w dziale Newbie o 50% więcej świeżaków[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:27_________________________________________________RÓŻO-GURU-MEN zawstydził TurboDymoMena :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wy myślicie że tylko ja mam takie statystyki popatrzcie sobie na kilka statystyk "wpływowych" ludzi na ty forum :gwizdanie: także jak oni mi mogą dać za to degradację Poczuł STRACH
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolejny cytat Pozycja "na urząd skarbowy" Pozycja na urząd skarbowy - Ty masz związane ręce, a ja dobieram Ci się do d*py
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj GURU jak się schlejesz to brata lejesz a do obcych "czułe słówka" rodzina nie będzie zadowolona z Twojej postawy GURU
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :decayed: :naughty: na forum siedzi pewnie łazi po chałupie i tupie to budzi małe dziecko a potem próbuje wszystkim wmówić że dziecko nie daje mu spać a to On nie daje spać dziecku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :decayed: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale pamiętaliśmy o WAS, piliśmy zdrowie brakujących członków elyty... A i jeszcze najważniejszy cytat imprezy: "to na bank ni ma 75 koni" :decayed: :decayed: Wtajemniczeni wiedzą TYLKO 76 koni :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pijaki :polew: :polew: Widzę że nadal macie KACA ale moralnego a najbardziej chyba Gregor i Diman bo najmniej piszą :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:03_________________________________________________A ja cały czas ubolewam że nie mogłem z wami być ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj pijaki pijaki szkoda że mnie tam nie było Ale niestety jak jedni się bawią to inni muszą szmal zarabiać po prostu ubolewam że mnie z Wami nie było :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale mam nadzieję że jeszcze będzie okazja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MAJKI Gratulacjeeee!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman łączymy się z Tobą w bólu ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 01 Październik 2009, 17:10_________________________________________________Damian za dużo mocy jak na te Twoje LingLongi (gumy) :kox: