Treść opublikowana przez piterra
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka żyjesz po tej pierwszej jeździe ?? a twoja w całości :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
z rana znaczy w południe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że Arek się przełamał z tym logiem Moje sugestie: - litera "G" : proponuję tą samą czcionkę co literka "S" - a poprzednia czcionka dla wyrazu "elyta" nieco bardziej mi się podobała - może fajnie by to wyglądało tak: " elytaSG " (coś w tym rodzaju) Ja tylko sugeruję jak by to mogło wyglądać bo sam nie czuję się mocny w tworzeniu takich rzeczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no cześć :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Maxito to masz coś jeszcze Bezcenne... office - 390 zl windows - 500 zl zdziwienie policji ze masz orginalne oprogramowanie - bezcenne[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 17:39_________________________________________________a badajcie ten klip [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 17:43_________________________________________________a tego "luja" znacie?http://www.youtube.com/watch?v=pfUFYtXNN0A&feature=fvw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tu taka cisza macie coś fajnego http://www.youtube.com/watch?v=EvDyeonYaKs&feature=rec-HM-fresh+div i wyobraźcie sobie jakby ktoś z was został tak wmontowany
-
Spoty Katowice i okolice
a jaka byłaby wasza reakcja http://www.youtube.com/watch?v=EvDyeonYaKs&feature=rec-HM-fresh+div :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
BO jeszcze nikt się nie zdeklarował kto stawia browary na 200 stronę Komu "stuknie" dwieście ten stawia... :gwizdanie: To wszyscy przestana pisać... :gwizdanie: :gwizdanie: Spokojnie spokojnie ale panowie słabą pamięć macie albo nie dokładnie czytaliście ten wątek Bo jak sobie dobrze przypominam to chyba Keżor się na dwie setki zdeklarował z
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
wiedziałem że jak sie człowiek osobiście nie zjawi to se sam musi browara kupić- Spoty Katowice i okolice
a ten Twoj browar to niby który ? no piana na dwa palce[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 00:27_________________________________________________Krolu coś dla Ciebie http://www.makbet.pl/artykul/2140/kiedy-wyprowadzic-sie-z-domu- Spoty Katowice i okolice
pisać mi tu zaraz kto ma mojego browara ???????????- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj Oj chyba wszyscy od południa w kato siedzą na zielonym parkingu i na te browary czekają :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Piwa dla mnie nie dasz ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Aaaaaaaaaaaaaaa fakt nie skumałem.... To się nawet nie przyznawaj że nie skumałeś bo wstyd mi za Ciebie[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:30_________________________________________________Teeeeeeeee Krolu a o co chodzi z tymi kwiatkami dla Mirona :decayed: :decayed:- Spoty Katowice i okolice
Krolu chodzi mi o to że przechwalają się co to za padlinami nie przyjadą jeden pisze że e36 inny że e46 Ty chyba nie czytasz wszystkich postów a jak czytasz to bez zrozumienia[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:22_________________________________________________Miron sprawdza kto chce kupić te jego 15" zima Kleber ALU- Spoty Katowice i okolice
Krolu o co Ci chodzi :mysli:- Spoty Katowice i okolice
katowice widzę że macie kilka "kretów" z BeeMWuuu klab Wytępić mi to zaraz Krolu zrób coś z tymi dresami na tych katowickich albo się nawrócą albo :baseball: :baseball:- Spoty Katowice i okolice
zagadajcie z Banana-eSs-Menem to może za kolejne kilo bananów weźmie ze sobą laptop ups laptop to RNS w jego eSieee- Spoty Katowice i okolice
z rana A BananaJoe w diesel-eSie niech mi tu nie kozaczy i nie cFaniakuje koX jeden będzie mi tu się wychwalał i bajki opowiadał jak to mnie pogonił z Gliwickich już ja mu w piątek zapodam skrzynkę bananów tylko że wchłonie te banany jeden po drugim, ale nie ustami tylko drugim końcem układu pokarmowego, AAAAAAAA a moje piwo to temu Bananojadowi z eSy dać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana coś cienko te posty nabijacie jakaś żałoba czy zakaz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o TurboGregorMen się pojawił Kurcze Gregor wpędziłeś mnie w zakłopotanie z tym sprzęgłem i teraz jeżdżę w strachu martwi mnie jedno: czy te nity nie zaorają mi koła zamachowego [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Dobra spadam do pracy nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie Kris co tam wypukałeś w tym kole ?????- Spoty Katowice i okolice
Kanar dla Krola kup na wtorek 1kg bananów zobacz- Spoty Katowice i okolice
myślę że jak zrobicie ściepę na B8 full wypas no albo A5 Full wypas to może się zgodzi :kox: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE