Treść opublikowana przez piterra
-
[B5 ADP] Brak ssania
przy wymianie czujnika G62 ważny jest jego kolor i najlepiej wymienić na ori
-
[B5 ADP] Rano pali za drugim razem
wymień świeczki i przewody wysokiego napięcia a przy okazji sprawdź kopułkę i palec rozdzielacza
-
[B5 ADP] Terkot w silniku
albo sprzęgło już się rozpada i stąd ten terkot lub jakieś łożysko - w sprężarce klimy albo np w alternatorze
-
[B5 ADR] Auto gaśnie po zapaleniu i nie można zatankować do pełna
Trafna uwaga z tym immo albo mogą się zaczynać problemy z pompą a wskazania poziomu paliwa to da się skorygować ale ilość paliwa powinieneś rozpoznać po spalaniu i będziesz wiedział czy masz do pełna zatankowane czy nie a wtedty będzie wiadomo czy to pływak lub wskaźnik wali w pręta czy żeczywiście nie da się zatankować do pełna
-
[B5 ADR] Wymiana paska klinowego pompy wody (pompa wody-pompa wspomagania)
zdaj się na radę Wojtekce dobrze mówi a przede wszystki wie co mówi jak mówi że się da to na pewno się da
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja bym nalał jednak MOTUL o tych samych parametrach co ten Mobil który aktualnie masz
-
[B5 ADP] Ubywa płynu chłodniczego
a może wam ucieka gdzieś w okolicach nagrzewnicy proponował bym sprawdzić wszystkie cybanty czy są dokręcone bo może być tak że nie są dociągnięte cybanty na wężach układu chłodzącego i płyn wycieka wtedy gdy silnik jest nagrzany i płyn od razu odparowuje Również bym sprawdził korek na zbiorniczku wyrównawczym -może źle działać zaworek bezpieczeństwa
-
[B5 ADP] Świecąca kontrolka oleju
a jak nie będzie błędów to chyba masz zajechany motor i panewki umierają albo już umarły
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura silnika
ale po co ruszać i demontować koło z wału nie słuchaj bo to zbędne zabiegi ja u siebie wymieniałem pompę -trzeba zdemontować zderzak -odchylić chłodnicę klimy -zdemontować chłodnicę cieczy chłodzącej -zdemontować wisco -zdemontować alternator -i potem już tykji kilka śrub i pompa jest twoja Jeśli nie boisz się i już robiłeś coś przy aucie to dasz radę ale niestety narzędzia to podstawa czyli : -zestaw kluczy imbusowych (od 2,5 do 10) -zestaw kluczy nasadowych (od 8 do 19 powinien wystarczyć ) -i klucze płaskie (podstawowy zestaw od 8 do 24 ) taki zestaw narzędzi w zupełności wystarczy jak znajdę moje fotostory ze składania A4 z wymiany pompy to podeślę
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
Moja rada z obserwacji co poczyniają moi ziomkowie z Gliwickich 1,8 T to silniki bardzo podatne na znaczne podnoszenie mocy polecam oglądnięcie kolegi o nicku: gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mnie qr** w piątek nie będzie więc zabraniam przekroczenia strony nr 1000 do tego piątku a przemawia za tym m.in. to że teraz będzie akcja znicz jak Krolu wcześniej wspominał
-
Spoty Katowice i okolice
Synki oleje to tylko w Gliwicach na ul towarowej tam jest najtaniej i oleje wszelakiej maści jak również filtry firmy Manfilter
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem tak Nawet się nieźle prezentuje musiałbym to wozidło obejrzeć w środku myślę że będzie okazja a najchętniej bym się tym przejechał
-
Spoty Katowice i okolice
Kroluś chciał się popisać ale mu się kierunki pojebały i by się rozkwasił tą swoją eSą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:48_________________________________________________i chyba dlatego coś się tu nie pokazuje się :polew: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:49_________________________________________________Oj Oj Oj Krolu aleś się skompromitował
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: :hi: :hi: Co ten Krolu znowu tam wyprawiał Mega Driver z niego czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki też ma pakiet kaswciok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester albo kupiłeś jakieś "auto dla ludu" (vw) albo co gorsza jakiś bolidmłodegowieśniaka
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra Dziewczyny spylam spać narka
-
Spoty Katowice i okolice
a co chętny jesteś??[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:09_________________________________________________UWAGA Krolu gdzieś tu się czai
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:08_________________________________________________Tą herbatę co ją pijesz
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka nie zwracaj uwagi na tych różowych [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:05_________________________________________________A coś Ty Guróżowy chciał :mysli: :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
przykleiła się kupa do okrętu i mówi "płyniemy"[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:04_________________________________________________ I wszystko widzi gówno widzi a nie wszystko
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć lachony jak tam spociszcz widzę że Pucek był tym swoim "poduszkowcem" i teraz będzie musiał ze dwie soboty strzelić żeby na paliwko mieć :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka ale mnie i tak nie będzie w ten piątek będę dopiero w przyszłym tygodniu dobra spadam do pracy nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jestem z Ciebie dumny to wymieniaj ten regulator i daj znać czy to był on bo z reguły to częściej padają regulatory niż diody dobra spadam do pracy nara