Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
TurboDymoMen
-
Spoty Katowice i okolice
łooooooooooooo wsparcie przyszło :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:07_________________________________________________tylko szkoda że zanim poczytają to ja juz pójdę spać :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc trza ankietę zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty pisz po polsku a nie zasłaniaj się emotkami Różowy master of newbie :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czasem pomyłki drogo kosztują :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Ciekawe skąd wiesz że ma takie małe jakaś podejrzana sprawa :mysli: :mysli: :mysli: a myślałem że się nie znacie :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam od razu biedny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GODZIC wstyd co ty tu dajesz Dokładnie KROPKA mu!!! Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!! kolejny Fan BoliduMłodegoWieśniaka :> :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie tak ale najlepiej niech sobie da w zakładkach skrót do newbie Kapelusznik jeden Guru ty nam tu nie pomac**juj tym kapeluszem o tej godzinie a tak wogólw to kapelusznicy jeżdżą Daewoo-Tico :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Biedny Różowy zgubił się :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale ja dawno nie byłem na waszym wątku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uwaga "Witacz" newbie się objawił :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
możesz to zrobić obcęgami i w gumowych rękawicach :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
przedziurawił jeden to ZBRODNIA [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 21:30_________________________________________________przedziurawił stołem do tapet ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek no oczywiście że White Laminat Glass-fiber Edition a jeśli chodzi o pelexa to powinieneś mu jądra urwać Ty albo Ja więc mamy konkurs Kto pierwszy wykastruje Pelexa za profanację Ori głośników nagroda: 4-ro pack browara :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli dalsze poszukiwania dresowozu :gwizdanie: Czyli BolidMłodzieżyWiejskiej wozidło ambitnego kierowcy
-
Spoty Katowice i okolice
zderzak leży u mnie w piwnicy :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor musi koniecznie zmienić nick na: 1. Mentor 2. Master1.8T 3. inne propozycje więc głosujmy a Miron zajmie się zmianą na forum :kox: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 20:45_________________________________________________Pelex niszczycielu głośników i dawaczu lewego fotela tym co prawego potrzebują jak tam remont???
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu jak sobie załatwisz znaczek RSssssssssssss to dam Ci zderzak pseudo-RS
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton wielkie dzięds za spota w Gliwicach A tak wogóle to zajefajne macie foty w czołówce a szczególnie Ty Proton - skąd tego diabełka wyhaczyłeś Pozdrowienia dla EkipyBB
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu a ja myślałem że te Twoje ssssssssssssssS z tymi kuniami ci wystarcza no ale w miarę jedzenia apetyt rośnie więc zmień znaczek na RS i będzie wporzo :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to Diman czekamy na te twoje mody które dokonujesz "niestety" z przymusu ale jak to moja Matula powiada: "Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie CFANIAKUJ mnie tutaj :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE