Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. łooooooooooooo wsparcie przyszło :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:07_________________________________________________tylko szkoda że zanim poczytają to ja juz pójdę spać :decayed:
  2. więc trza ankietę zrobić
  3. Ty pisz po polsku a nie zasłaniaj się emotkami Różowy master of newbie :polew: :polew: :polew:
  4. Czasem pomyłki drogo kosztują :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
  5. Ciekawe skąd wiesz że ma takie małe jakaś podejrzana sprawa :mysli: :mysli: :mysli: a myślałem że się nie znacie :mysli:
  6. GODZIC wstyd co ty tu dajesz Dokładnie KROPKA mu!!! Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!! kolejny Fan BoliduMłodegoWieśniaka :> :polew: :polew:
  7. pewnie tak ale najlepiej niech sobie da w zakładkach skrót do newbie Kapelusznik jeden Guru ty nam tu nie pomac**juj tym kapeluszem o tej godzinie a tak wogólw to kapelusznicy jeżdżą Daewoo-Tico :polew: :polew:
  8. Biedny Różowy zgubił się :polew: :polew:
  9. ale ja dawno nie byłem na waszym wątku
  10. Uwaga "Witacz" newbie się objawił :polew: :polew: :polew:
  11. możesz to zrobić obcęgami i w gumowych rękawicach :polew: :polew:
  12. przedziurawił jeden to ZBRODNIA [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 21:30_________________________________________________przedziurawił stołem do tapet ;( ;( ;( ;( ;(
  13. Pucek no oczywiście że White Laminat Glass-fiber Edition a jeśli chodzi o pelexa to powinieneś mu jądra urwać Ty albo Ja więc mamy konkurs Kto pierwszy wykastruje Pelexa za profanację Ori głośników nagroda: 4-ro pack browara :polew: :polew:
  14. Czyli dalsze poszukiwania dresowozu :gwizdanie: Czyli BolidMłodzieżyWiejskiej wozidło ambitnego kierowcy
  15. zderzak leży u mnie w piwnicy :decayed:
  16. Gregor musi koniecznie zmienić nick na: 1. Mentor 2. Master1.8T 3. inne propozycje więc głosujmy a Miron zajmie się zmianą na forum :kox: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 20:45_________________________________________________Pelex niszczycielu głośników i dawaczu lewego fotela tym co prawego potrzebują jak tam remont???
  17. Krolu jak sobie załatwisz znaczek RSssssssssssss to dam Ci zderzak pseudo-RS
  18. Proton wielkie dzięds za spota w Gliwicach A tak wogóle to zajefajne macie foty w czołówce a szczególnie Ty Proton - skąd tego diabełka wyhaczyłeś Pozdrowienia dla EkipyBB
  19. Krolu a ja myślałem że te Twoje ssssssssssssssS z tymi kuniami ci wystarcza no ale w miarę jedzenia apetyt rośnie więc zmień znaczek na RS i będzie wporzo :polew: :polew: :polew:
  20. No to Diman czekamy na te twoje mody które dokonujesz "niestety" z przymusu ale jak to moja Matula powiada: "Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"
  21. Nie CFANIAKUJ mnie tutaj :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.