Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcz przeczytałem i obejrzałem wszystko kołpaki kox Diman z płonącą książką telefoniczną między pośladkami MEGA-KOX :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 14:31_________________________________________________i ta strech folia to chyba jakieś nowo otwarte SPA w knurowie :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamknę to w dwóch słowach: "ja pierdyle"
-
Spoty Katowice i okolice
A wcale że nie bo: "Jeronimo Martins" czyli biedronka :polew: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:24_________________________________________________Keżor "gwintuje" zawieszenie :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:30_________________________________________________dobrej nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nara dziewczyny czas do pracy q*rwa mać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Gregory ten filmik mega jak z amerykańskiego filmu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ta korbka jest z 150 konnej A4 to na pewno dojdzie kilka kucy po tym rezaniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu to masz "TAJLE" a jutro rezanko :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:22_________________________________________________a najbardziej to jestem ciekawy tego rezania z tą korbką :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo Młotka To Trza UmieC Używać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może jakieś syfy zostały albo jakiś smar i teraz wyleciało i jest ok
-
Spoty Katowice i okolice
macie tu coś na rozruch
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to rozumiem że w piątek mam przejażdżkę tym 2.5 w automacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żeby do tapicerki pasowała :polew:- Spoty Katowice i okolice
W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami no chyba że masz w baku jakiś mega gnój ale o tym trzeba by poszukać na forum ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp no jak tam chcesz ale ja ogólnie nie jestem zwolennikiem takich specyfików ale zawsze możesz spróbować- Spoty Katowice i okolice
W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami no chyba że masz w baku jakiś mega gnój ale o tym trzeba by poszukać na forum ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko jakoś to załatwię- Spoty Katowice i okolice
no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek krolu s4 albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały aaaaaaa to ja chętnie ten darmowy angielski wezmę :polew: :polew: no to spoko będziemy go ćwiczyć w parach :polew: i tu zacząłem się bać :shocked: :decayed: [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 13:27_________________________________________________szczególnie tego tekstu "...w parach..."[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek krolu s4 albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały aaaaaaa to ja chętnie ten darmowy angielski wezmę :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale na strzeżonym też nie masz gwarancji że jakiś osioł ci nie przychaczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak kupie sobie b7 to wykupie również podwórko :decayed: :decayed:- Spoty Katowice i okolice
nio tak chyba że się rozleci przed samą czewą :polew: ale jak na razie 22 listopad mam zarezerwowany na czewe a bryka musi latać, bo ja używam moją codziennie i codziennie jej potrzebuję :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaje*aj pedała spokojnie to tylko porządne przetarcie na moim zderzaczku ale najgorsze jest to że ja tego nie widziałem i na razie nie mam świadków tylko doszedłem do tego detektywistycznie bo kanalia ma nielakierowane zderzaki (już nieźle przeorane) i jeździ jak łajza dorwe szmaciarza i spytam się czy się przyznaje a jak się penis wyprze to jak się tylko wiosna zacznie i gówniarze zaczną grać w piłkę na podwórku to załatwią sprawę a jak wiadomo piłka ma "moc" :decayed: :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman fajna ta twoja padlina- Spoty Katowice i okolice
nie ścigam się sprzęgło mi się kończy a jeszcze jakoś muszę objeździć do stycznia na tych resztkach sprzęgła a tym bardziej że do czewy będę prawdopodobnie miał pasażera który jest wypasiony i ciężki, a Pucek mówi na niego "Mega-kox" (czytaj: Krolu)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qr_a :rant: :rant: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: W godzinach porannych mieszkaniec mojego bloku przeorał swoim białym puntem mój tylny zderzak ;( ;( jak dorwę dziada to :bicz3: :baseball: :baseball: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE