Treść opublikowana przez piterra
-
Spoty Katowice i okolice
Temat "kaseciok" :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Arek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musimy z 'em ustalić stawkę i damy radę a ostrzegam że nie jesteśmy tani :naughty: :naughty: ale zobaczymy jak z czasem będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki to zaraz jak przyjadę to bierzemy się za robotę myślę że w godzinę to machniemy (i tu liczę czas od otwarcia do zamknięcia maski) żeby co niektórzy nie sapali mi że to w 10 minut się da zrobić bo da się w 3 minuty zrobić -a całą resztę czasu pochłania rozbieranie,grzanie i odkręcani i zakręcanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wezmę narzędzia na spota i żeby Krolu był bo on jest od softwear'u a ja od hardweare'u tylko ja jutro będę po 18 ale do 20musimy się z tym uwinąć bo ja o 21 muszę być w domu ale cała operacja zajmuje 1godzinę choć osobiście wolałbym to zrobić w sobotę no ale zobaczymy może jutro się uda[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:23_________________________________________________no rzesz qrcze pojawiłem się to inni pouciekali ;([br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:31_________________________________________________Egon nie czytaj same pierdoły zero konkretów tylko :bicz3: :drool: :doh1: :ranting1: :laghing2: :spam: :spam: :offtopic: :bla: :bla: i poza tym nic ciekawego :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mogę to jutro obejrzeć i zobaczymy co się da zrobić może jak jutro wpadniesz to od razu to zrobimy a jak nie to na sobotę się ugadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaaaaaaaa i póki pamiętam Rudi za te witanie 4razy na godzinę to ................... masz fart że mnie wtedy na forum nie było bo riposta by poszła oj oj [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 14:40_________________________________________________kurcze Pastewny Różowy już uciekasz co za ciężki tekst ci zapodałem i teraz do wieczora będziesz analizował :djavascript:void(0);ecayed: :decayed: [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 14:42_________________________________________________PROŚBA do Mirona zrób te foty (oprócz pierwszej) zwijane w pierwszym poście bo mnie szlag trafia jak muszę tyle przewijać :wallbash: :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko bez gadania o tych burakach bo zaraz się rozpie*dol zrobi jak ktoś jeszcze dołoży swoje 3 grosze o nich ojejku El Pastewny się wqrwił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odezwal sie rozowy burak Buraki nie są różowe Jestes wyjatkiem, tak samo jak fioletowe buraki Ech trzeba bedzie kupić zapas łopat na ogólnopolski Pojechałem po naszym mistrzu ciętej riposty a ten nawet się nie odezwał spodziewałem się zwałki z góry na dół a tu nic buahaha Różowy burak = niedojrzały a przecież ten nasz gliwicki klubowicz , ten od gluta toż to zwykły PASTEWNY Burak co często wypisuje różne wykwintne słowa których znaczenia nie bardzo może pojąć ale i tak lubię tego Pastewnego w jego Glucie w kolorze "white casablanca" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Pijaki Rezacze i cała reszta tej bandy zwanej forumowiczami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak somes miał kiedyś 18 na seryjnym zawiasie a jak ma teraz to nie wiem ale nic mu nie ocierało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak się nie mylę to Somes ma 18'
-
Spoty Katowice i okolice
biedny Krolu ale jakie Cfaniaczki najpierw a dopiero potem :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 17:59_________________________________________________Macie dziewczyny coś fajnego http://halbot.haluze.sk/?id=5137
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla fanów futbolu i nie tylko http://halbot.haluze.sk/?id=5137
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo widzisz Miszka Kobiety trzeba trzymać krótko...maksymalnie do rana. :naughty: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to są dziady na tank im szkoda nikt nie wpadnie :gwizdanie: już ja Ci kufa ustawię kąt wtrysku :evil: :evil: :evil: :evil: ale Młotkiem takim 5kg[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 17:14_________________________________________________ ] :> spadam bo slysze, że włosy suszarką już suszy więc za 2 min wyjdzie......... ja już mam wszystko obliczone :polew: narka i po chłopie
-
Spoty Katowice i okolice
aha to On jest od Was...nam gadał na spocie, że CHU*E jesteście :gwizdanie: a to fałszywa gnida bo mi przed chwilą na gg pisał że dziś jedzie na ten spot gdzie geje i leszcze się spotykają bo go zaprosił jakiś rusek co się nazywa na "M" ...Mieszka......., ............Moszka........, Meszka aaaaaaaa już mi się przypomniało Miszka się nazywa :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miejmy nadzieję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jak się kapnie że przegiąłeś to nici z e spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miszka masz jeszcze 3 minuty
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu będzie :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
z tymi Kobietami to nie ma lekko ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka do której ci twój hitlerowiec dał czas na kompie siedzieć :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Różowy ty już od rana piszesz że uciekasz z forum [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 16:00_________________________________________________Macie tu coś Rezacze [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 16:00_________________________________________________a tu ruskie rezacze http://www.youtube.com/watch?v=n32ZTSc5lKk&feature=related[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 16:03_________________________________________________a tak było ostatnio na ogólnopolskim taki skrót przechwyciłem :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Różowy ty tu dupska prezesowi nie wylizuj bo to i tak ci nie pomoże