Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. jedni z babami inni bez :naughty: :naughty:
  2. kiedyś dostał mój nr tel jak jeszcze był NORMALNY :decayed:
  3. zabite dechami, gdzie psy d u p a m i szczekają a konie chu*ami wodę piją :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:50_________________________________________________ bo sie nie przywitałem
  4. szkoda że mnie jutro nie będzie ;( :wallbash: :wallbash: To nie dobrze, bo mialem do ciebie sprawe... jaką sprawę??[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:40_________________________________________________jak coś chcesz Czester to dzwoń nr chyba masz a jak nie to ten Różowy ma do mnie nr tel
  5. :polew: :polew: chciał nam zaje**ć tego lapka, ale dostał na wino i poszedł ale koszulkę klubową zdążył zapitolić skubaniec pewnie był namolny strasznie
  6. Miszka ty nie wiesz co za "pastuch" wam się wpierdzielił na tą fotkę gdzie laptop leży na dachu
  7. :polew: Co się śmiejesz, będzie chłopak wymiatał ty tu nie cFaniacz a wogóle to co ty tu robisz :mysli: przecież Newbie czekają :polew: :polew:
  8. szkoda że mnie jutro nie będzie ;( :wallbash: :wallbash:
  9. tak tak a teraz to niby co kryminoł ze mnie czy jak ? A ten z koroną to ja już go nie widziałęm kilka dni poza spotem, od poprzedniego piątku coś mu się stało, jakieś duże tarcze kupił itp....więc teraz chyba gdzieś reza pozostale rzeczy ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ jak se pryśnie nowy lakier na przód i wyprości ta maska i ten błotnik to automatycznie aerodynamika się poprawi to ja stawiam na jakieś 85 KM :polew: :polew:
  10. Miszka cześć za uczciwą robotę byś się wziął "pasożycie" jeden :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:12_________________________________________________a tego (i tu portret pamięciowy) nie widział ktoś gdzieś??
  11. Majki nie ;( przyjedziesz na spot to będziesz mógł jako pierwszy zabrać głos :polew: :polew: :polew:
  12. no udało Ci się bo ja nadrabiałem zaległości
  13. Ty tu nie właź w d*pę Mironowi lizusie jeden bo na pewno qpiłeś te audi i nie wiedziałeś że co to jest Q ale że 4 obok A masz odwrotnie to nie zauważyłeś a zresztą oprócz Q i brudu to Ty tam nic nie masz :polew;: :polew: :polew: :polew:
  14. Max już się szykuje do wyścigu surówkę dziś jadł a tak serio Max - nie chce cie urazić, wiec jak Ci to przeszkadza to daj znać ... tak już się obraziłem i się wypisuje i ide do eu może oni mają fajne kasety to się powymieniam na mój angielski :polew: :polew: ktolu luz tylko kto to jest ten "ktolu" :mysli: :mysli: :mysli:
  15. Landryn nie fikaj bo będę zmuszony Cię dojechać [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:47_________________________________________________ja też spadam bo już późno nara elYta
  16. no wiem bo ja mam żonę :polew: :polew:
  17. dobra dobrej nocy panowie
  18. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:41_________________________________________________ a i jeszcze jakąś imitację musisz zrobić :polew:
  19. no jasne dobrze prawisz tak gadasz , bo u Ciebie to można se magnetyzer wciepnąć i strumienice :polew: a o stożku zapomniałeś
  20. Widzę że ty doświadczony I co do woreczka zbierasz :polew: :polew: pewnie do słoiczka znając Pitka to do wiadra - gdzie on by tyle słoików trzymał no i prosze niby forum o audi a ile człowiek o samym sobie może się dowiedzieć i to od innych ludzi mam już ponad ....dzieści lat i dowiaduję się nowości o sobie
  21. lepiej zmienić tytuł :polew: :polew:
  22. Widzę że ty doświadczony I co do woreczka zbierasz oooooooo i Różowiutki się pojawił czekał cFaniak na dobry temat :polew: :polew: :polew:
  23. no jasne dobrze prawisz
  24. spadam na katowickie ZBOKI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.