Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedni z babami inni bez :naughty: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiedyś dostał mój nr tel jak jeszcze był NORMALNY :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zabite dechami, gdzie psy d u p a m i szczekają a konie chu*ami wodę piją :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:50_________________________________________________ bo sie nie przywitałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda że mnie jutro nie będzie ;( :wallbash: :wallbash: To nie dobrze, bo mialem do ciebie sprawe... jaką sprawę??[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:40_________________________________________________jak coś chcesz Czester to dzwoń nr chyba masz a jak nie to ten Różowy ma do mnie nr tel
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: chciał nam zaje**ć tego lapka, ale dostał na wino i poszedł ale koszulkę klubową zdążył zapitolić skubaniec pewnie był namolny strasznie
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka ty nie wiesz co za "pastuch" wam się wpierdzielił na tą fotkę gdzie laptop leży na dachu
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Co się śmiejesz, będzie chłopak wymiatał ty tu nie cFaniacz a wogóle to co ty tu robisz :mysli: przecież Newbie czekają :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda że mnie jutro nie będzie ;( :wallbash: :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
tak tak a teraz to niby co kryminoł ze mnie czy jak ? A ten z koroną to ja już go nie widziałęm kilka dni poza spotem, od poprzedniego piątku coś mu się stało, jakieś duże tarcze kupił itp....więc teraz chyba gdzieś reza pozostale rzeczy ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ jak se pryśnie nowy lakier na przód i wyprości ta maska i ten błotnik to automatycznie aerodynamika się poprawi to ja stawiam na jakieś 85 KM :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka cześć za uczciwą robotę byś się wziął "pasożycie" jeden :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:12_________________________________________________a tego (i tu portret pamięciowy) nie widział ktoś gdzieś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki nie ;( przyjedziesz na spot to będziesz mógł jako pierwszy zabrać głos :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no udało Ci się bo ja nadrabiałem zaległości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty tu nie właź w d*pę Mironowi lizusie jeden bo na pewno qpiłeś te audi i nie wiedziałeś że co to jest Q ale że 4 obok A masz odwrotnie to nie zauważyłeś a zresztą oprócz Q i brudu to Ty tam nic nie masz :polew;: :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Max już się szykuje do wyścigu surówkę dziś jadł a tak serio Max - nie chce cie urazić, wiec jak Ci to przeszkadza to daj znać ... tak już się obraziłem i się wypisuje i ide do eu może oni mają fajne kasety to się powymieniam na mój angielski :polew: :polew: ktolu luz tylko kto to jest ten "ktolu" :mysli: :mysli: :mysli:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Landryn nie fikaj bo będę zmuszony Cię dojechać [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:47_________________________________________________ja też spadam bo już późno nara elYta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiem bo ja mam żonę :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
dobra dobrej nocy panowie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:41_________________________________________________ a i jeszcze jakąś imitację musisz zrobić :polew:- Spoty Katowice i okolice
no jasne dobrze prawisz tak gadasz , bo u Ciebie to można se magnetyzer wciepnąć i strumienice :polew: a o stożku zapomniałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że ty doświadczony I co do woreczka zbierasz :polew: :polew: pewnie do słoiczka znając Pitka to do wiadra - gdzie on by tyle słoików trzymał no i prosze niby forum o audi a ile człowiek o samym sobie może się dowiedzieć i to od innych ludzi mam już ponad ....dzieści lat i dowiaduję się nowości o sobie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lepiej zmienić tytuł :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że ty doświadczony I co do woreczka zbierasz oooooooo i Różowiutki się pojawił czekał cFaniak na dobry temat :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
no jasne dobrze prawisz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam na katowickie ZBOKI - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE