Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. to czyj masz ??a w ogóle to bier jutro potrzebne narzędzia prosze ( ) i ustawisz mi kąt , bo odpala mi jak żuk na korbe masz załatwione ale na spocie nie będę i z Krolem ustalimy o której i gdzie dokonamy tej operacji
  2. albo korki :kox:
  3. no oczywiście że wiem :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________mówią to czego ty do końca życia nie usłyszysz :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________ale nie martw się chirurgia robi postępy implantologia również :polew: :polew: :polew:
  4. co najmniej od 6 minut
  5. już tylko 14 minut
  6. już tulko 24 minuty i Kanar śmiga do domu
  7. jeszcze tylko 35 minut i Kanar jedzie do domu
  8. Tak to jest jak się ma mikroczłonka :polew: :polew: :polew: to trzeba se cyfry podnosić w jakikolwiek sposób :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 15:19_________________________________________________No ale każdy w życiu czegoś pragnie i każdy ma swoje marzenia a marzenia się spełniają jak się bardzo czegoś pragnie qfa ale mnie poniosło pozdrowienia dla posiadaczy mikroczłonków
  9. czyli do niedawna jazda na tzw. "emeryta" teraz będzie się nazywać "lans-jazda" :decayed:
  10. to niejest smieszne od kad sie dowiedzialem ze jest taka octavia o polowe mniejszy but po knurowie;/ teraz 60 sie staram nie przekraczac na paliwie zaoszczędzisz
  11. hahahahahah Wielki Brat zagościł w Knórofie :polew: :polew:
  12. i jeszcze raz dzięki za życzenia
  13. dzięki pasuje ale tak się w q r w i ł e m na te moje padło bo wykryłem inne poważne usterki pieprzony badziew a zawiecha położyła mnie innym gwintem na amorach i nie miałem takich nakrętek więc odpuściłem mam dość porobię tylko to co niezbędne żeby jeździło i tyle mam to w nosie i zbieram szmal na coś innego może TATA nano :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 16:04_________________________________________________i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za życzenia :notworthy: :notworthy:
  14. możesz coś w skrócie opisać
  15. Dzięki wogóle ale mam MAXymalne wQrwienie na moją A4 jeszcze rok lub dwa i zmiana marki na BMW bo przecież ta moja padlina doprowadza mnie do szłu ze zmiany zawiasu nici i wogóle odechciało mi się wszelakich modów i rezania :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 14:36_________________________________________________ale ze spamem jedziecie na OSTRO :decayed: :decayed: nie czytam tego SHIT'u :polew: kilka dni mnie nie było i prawie 50 stron do przeczytania F U C K
  16. siemano Krolu coś tu dziś spokojnie ale zaraz jak się stracę to powyłażą z nor a jutro spokojnie możecie na spota przyjeżdżać bo mnie niestety nie będzie ;( bo pomykam z moim kumplem na ale za tydzień się pojawię [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________a teraz spadam Miłego wieczorku i jutrzejszego spota Wam życzę
  17. jest tam gdzieś ten Rusek Dietetyk
  18. wypier na katowickie tam gdzie ostatnio kumpli szukałeś
  19. niestety nie będzie mnie jutro [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 19:14_________________________________________________ale jak się tak upierasz to zawsze możesz przez Krola przekazać
  20. Cześć Kanar jak tam "kąt"
  21. a ten Różowy to tu u was kumpli szuka "Gamoń" jeden i o czym świadczy jego zachowanie pseudo-Mafiozo :polew: :polew:
  22. Nawet ci się zrymowało :polew: tylko dlaczego rozpatrujesz ten kontekst do góry nogami idę spać bo nie mam dziś weny [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________po prostu mam dziś "niedzień"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.