Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to czyj masz ??a w ogóle to bier jutro potrzebne narzędzia prosze ( ) i ustawisz mi kąt , bo odpala mi jak żuk na korbe masz załatwione ale na spocie nie będę i z Krolem ustalimy o której i gdzie dokonamy tej operacji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
albo korki :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no oczywiście że wiem :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________mówią to czego ty do końca życia nie usłyszysz :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________ale nie martw się chirurgia robi postępy implantologia również :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
co najmniej od 6 minut
-
Spoty Katowice i okolice
już tylko 14 minut
-
Spoty Katowice i okolice
już tulko 24 minuty i Kanar śmiga do domu
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze tylko 35 minut i Kanar jedzie do domu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak to jest jak się ma mikroczłonka :polew: :polew: :polew: to trzeba se cyfry podnosić w jakikolwiek sposób :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 15:19_________________________________________________No ale każdy w życiu czegoś pragnie i każdy ma swoje marzenia a marzenia się spełniają jak się bardzo czegoś pragnie qfa ale mnie poniosło pozdrowienia dla posiadaczy mikroczłonków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli do niedawna jazda na tzw. "emeryta" teraz będzie się nazywać "lans-jazda" :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to niejest smieszne od kad sie dowiedzialem ze jest taka octavia o polowe mniejszy but po knurowie;/ teraz 60 sie staram nie przekraczac na paliwie zaoszczędzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahahah Wielki Brat zagościł w Knórofie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jeszcze raz dzięki za życzenia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki pasuje ale tak się w q r w i ł e m na te moje padło bo wykryłem inne poważne usterki pieprzony badziew a zawiecha położyła mnie innym gwintem na amorach i nie miałem takich nakrętek więc odpuściłem mam dość porobię tylko to co niezbędne żeby jeździło i tyle mam to w nosie i zbieram szmal na coś innego może TATA nano :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 16:04_________________________________________________i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za życzenia :notworthy: :notworthy:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
możesz coś w skrócie opisać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki wogóle ale mam MAXymalne wQrwienie na moją A4 jeszcze rok lub dwa i zmiana marki na BMW bo przecież ta moja padlina doprowadza mnie do szłu ze zmiany zawiasu nici i wogóle odechciało mi się wszelakich modów i rezania :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 14:36_________________________________________________ale ze spamem jedziecie na OSTRO :decayed: :decayed: nie czytam tego SHIT'u :polew: kilka dni mnie nie było i prawie 50 stron do przeczytania F U C K- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano Krolu coś tu dziś spokojnie ale zaraz jak się stracę to powyłażą z nor a jutro spokojnie możecie na spota przyjeżdżać bo mnie niestety nie będzie ;( bo pomykam z moim kumplem na ale za tydzień się pojawię [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________a teraz spadam Miłego wieczorku i jutrzejszego spota Wam życzę- Spoty Katowice i okolice
jest tam gdzieś ten Rusek Dietetyk- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wypier na katowickie tam gdzie ostatnio kumpli szukałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety nie będzie mnie jutro [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 19:14_________________________________________________ale jak się tak upierasz to zawsze możesz przez Krola przekazać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Kanar jak tam "kąt"- Spoty Katowice i okolice
a ten Różowy to tu u was kumpli szuka "Gamoń" jeden i o czym świadczy jego zachowanie pseudo-Mafiozo :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrej nocy "koledzy"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet ci się zrymowało :polew: tylko dlaczego rozpatrujesz ten kontekst do góry nogami idę spać bo nie mam dziś weny [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________po prostu mam dziś "niedzień" - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE