Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. znam ten filmik :good: :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 20:12_________________________________________________dobra spadam a w piątek was podojeżdżam
  2. właśnie niech se zrobi robótki ręczne
  3. mam też furmankę dla Pelexa дрифт на жопере
  4. ciekawe czy Różowy dał by radę tak swoim Q
  5. mój Tata miał kiedyś takie cacko silnik boxer chłodzony powietrzem :kox: :kox: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:56_________________________________________________ przy tych wyścigach to akurat hamulce najmniej są potrzebne :wallbash: :wallbash:
  6. pod maską jest bagażnik :naughty:
  7. Mirek coś tak gały wytrzeszczył
  8. maja maszinu[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:48_________________________________________________ :polew: ku***a już tu nic nie napiszę w tym wątku :gwizdanie: przyznał się że to jego zdjęcie z komersu :polew: :polew: :polew:
  9. u SMS'a to nie ma dziwne prasował włosy żeby go nie kojażyć z tą fotką którą wstawił
  10. APU x2 [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:41_________________________________________________APU i jeden mądrzejszy od drugiego :polew: :polew:
  11. ankieta prawdę nam powie Mirek działaj :decayed: :decayed: :decayed:
  12. to jest albo Somes albo Krolu no nie chce być inaczej[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:34_________________________________________________Mirek zrób ankietę
  13. tylko nie mów że o tego z sutami ci chodzi :polew: :polew: :polew:
  14. ej synki idźcie se samogwałt zrobić bo widać że macie zbyt duży ucisk spermy na kręgosłup w okolicy lędźwi [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:26_________________________________________________ bo ty stara plotkara jesteś tu coś słyszysz tam coś i leci
  15. uwaga uwaga szykuje się Walka MMA dwóch zawodników wagi koguciej :polew: :polew:
  16. Zapomniałeś dodać punkt o opłatach właśnie cennik jest na etapie ustalania cen jeszcze kilka telefonów do serwisu oooo i będzie gotowe
  17. Amatorzy Mocnych Wrażeń wam to status Wieśnika trzeba dać :polew: :polew:
  18. dobra to umawiamy się tak ci co kąt chcą ustawiać to na 17 niech się przykulają jeszcze dam znać w czwartek czy na pewno o 17
  19. Guru WIEŚNIAKU w różowym kubraczku zachowuj się byle jak ale się zachowuj
  20. w piątek będę to Keżorowi ustawimy ten kąt zapomniałem bo się spieszyłeś i uciekłeś
  21. bo na razie jest tylko jedna sztuka
  22. a ja mam nalepkę i nikt takiej nie ma hahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:
  23. Miszka to po ilu już browarach jesteś :polew: :polew: :polew:
  24. A-rek prezencik fajny tylko nie mogę się zdecydować gdzie go nalepić
  25. Miszka a ty nie śpisz??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.