Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro puszczę jutro to se bąka puść LANDRYNIASY
-
Spoty Katowice i okolice
teraz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i popatrzcie ile radości było http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/532/EjkrdYy7zCQ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przestroga dla przeziębionych http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/478/BjrRNjVww9Y stare ale dobre
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten to tu grubo pojechał http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/177/X8iztY-U9lQ[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 18:01_________________________________________________Pucek a to ta sama impreza tylko rok wcześniej http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/187/GV3jbMuz3yg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko Pucek niezle się zakamuflował :gwizdanie: Ciężko go tam dostrzec :polew: jest tam ma ręcznik na głowie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek mam nagranie zz tej imprezy co w spodku byłeś http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/117/9O1F8EHSTQM :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/96/IR5ISm0_Y5k
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/36/Wxo75y1q5Ek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
było :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Parapet mam i w sobotę się wybieram pierwszy raz hahahaha http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/9/ca1nQa2Feb0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmiękczony a jak się bidok tłumaczy nie zadzieraj z Puckiem :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaraz ci prześlę nr konta na pw i przelewasz 111,50zł :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie daj się pogoń dziada każ mu turlać dropsa :polew: :polew: a odnośnie białki to teraz jest tam mnóstwo rusków (Miszka czuł by się jak u siebie) bo oni mają teraz jakoś święta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde Dimek ja do białki odpadam jerunie trocha za daleko może pojadę do tej Istebnej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk fajnie że wpadłeś ale jak wpadniesz na spota to będzie gicior i możesz przyjechać autobusem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to za szybkę zamówisz w następnej turze... :gwizdanie: Królu, a na co Ci 3 sztuki? ja mam tylko 2, mogę tą jedną ostatecznie sprzedać, ale jako pierwszy był SoMeS 2 nie dla mnie... to co ty jakiś swój club zakładasz a na tych kompletach obok loga klubowego dodziergasz napis "by Krolu"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hugo coś Ty taki dobry dla nich
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 17:13_________________________________________________Miszka co się stało z twoim wozidłem ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman co z sobotą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Chodziło szybko.Wczoraj napisałeś , że możesz zrobić psikusa i będzie zamulało......i co zamula Chłopaki forum popsuł Wczoraj się założyłeś że nie damy rady zwiesić forum bo siedzi na dwóch serwerach a skoro wygraliśmy to rozumiem że Ślaskie jadą do Bukowiny i koszt pobytu pokrywa A4 klub to cię twoja ułańska fantazja tera poniosła
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy to już było ale jest mega dobre http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/440/zA3B0O_grLQ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/440/zA3B0O_grLQ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.youtube.com/user/wuwunio#p/f/71/8vKyjmnXZck
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a byłeś tu http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/kobiety_na_forumd-t110036.0.html;new#new