Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrikos stawia :naughty: :naughty: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jako Wysoki Sprawiedliwy i Niezawistny Sąd oczekuję aż Ława Przysięgłych (czytaj Elyta SG) ustali karę za ten przykry dla całej społeczności tego forum incydent Więc oczekuję na PW propozycji kary i wtedy wybiprę kilka propozycji i zrobimy ankietę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ci padło :?: w zamku od kierowcy padła sprężynka i jak jest zajebiaszczy mróz to jak chcę zamknąć drzwi to się odbijają i chcą mnie zabić ale panuję nad tym problemem po prostu albo ta sprężynka się albo ułamała albo już jest tak odkształcona że nie ma takiej siły jak powinna i mróz wygrywa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spokój mi tutaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a moje drzwi działają muszę tylko jakąś sprężynkę wymienić ale nie chce mi się na tym mrozie tego robić poczekam jak będzie ciepło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mam czasu ani głowy do naprawiania aut w "technicznym" jest mnóstwo "specjalistów" i specjalistów co pomogą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kiedy ostatnio byłeś jak ja też byłem??? mówisz o tym spocie jak byłem chory tak? fakt, siedziałem cicho ale nie czułem się dobrze :gwizdanie: przyjedz za tydzień, będzie na pewno wesoło będę teraz a za tydzień nie mogę tylko nie pisz mi że się boję albo inne teksty w tym stylu [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 19:34_________________________________________________a tak wogóle to mam do Ciebie Pucek jedno pytanie: Czy Ty aby na pewno chcesz tu ze mną wojować to dobrze bo mam sprawe :gwizdanie: Pitek, pewnie chodzi o poduszki pod silnikiem Q R W A tylko żadnych pytań z cyklu: - co to może być? -a masz może taki klucz? - a nie wiesz .....? itd itp to nie dział TECHNICZNY
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kiedy ostatnio byłeś jak ja też byłem??? mówisz o tym spocie jak byłem chory tak? fakt, siedziałem cicho ale nie czułem się dobrze :gwizdanie: przyjedz za tydzień, będzie na pewno wesoło będę teraz a za tydzień nie mogę tylko nie pisz mi że się boję albo inne teksty w tym stylu [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 19:34_________________________________________________a tak wogóle to mam do Ciebie Pucek jedno pytanie: Czy Ty aby na pewno chcesz tu ze mną wojować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek teraz to taki kozak z Ciebie a na spotach to jakoś nie masz za dużo do powiedzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panie riposta :> On się już wypalił :> Ty tu nie podskakuj no chyba że chcesz czerwone kozy z nosa dłubać Pitek słaboooo kiedyś było lepiej :gwizdanie: chyba się starzeję chyba za dużo NK , bo co nie wejdę to Cię widzę tam :gwizdanie: no kto siedzi to siedzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a poza tym to znudził mi się dojeżdżanie "gówniarzy" już wystarczająco ŻYCIE ich dojeżdża :polew: :polew: i wogóle to oststnio jestem zajęty poważniejszymi rzeczami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panie riposta :> On się już wypalił :> Ty tu nie podskakuj no chyba że chcesz czerwone kozy z nosa dłubać Pitek słaboooo kiedyś było lepiej :gwizdanie: chyba się starzeję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panie riposta :> On się już wypalił :> Ty tu nie podskakuj no chyba że chcesz czerwone kozy z nosa dłubać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To przez gluta bo zamiast kasować posty to jeszcze dopisuje :gwizdanie: Piszę -> źle, kasuję -> też źle może po prostu zamknę wątek i otworzę dopiero jak Miron przyjdzie a ten znowu szpanuje "pseudo-moderator" :polew: :polew: :polew: niech sobie lepiej wykasuje BRUD ze swojego "gluta"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Pitek ze swojego kompa Siemanko Dimek a co teraz robi Krolu że ty piszesz z jego konta :tongue4: :tongue4: :tongue4: Yyyyy chyba nie myślisz że to robi .............. ;( a jak go zmusili w końcu Diman jest większy i silniejszy i ma szybszy bolid
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Pitek ze swojego kompa Siemanko Dimek a co teraz robi Krolu że ty piszesz z jego konta :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka Dimek (z konta krola) hahah
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
geje możecie sobie ile chcecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dopiero początek... w czwartek kolejne 2 zęby kanałowo ale zmieniłem stosunek do dentystów ostatnio... wolę iść porobić na cacy wszystko niż cierpieć tak jak ostatnio mi się to przytrafiło przyjedź w piątek to załatwimy twoje ząbki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teeeeeee Pucek a ty chyba dawno po lesie nie jeździłeś ...... w bagażniku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Banda gejuf cholera co nie mają co robić i jakby nie komputer to pewnie by freda marszczyli a tak to mają forum i nawet o nie myślą a jak inni nie mają czasu bo są zajęci pracą lub mają inne problemy w życiu i wcale nie mówię tu o żonach i dziewczynach, które czasem "gęgają" Więc bryndzlujcie się i nie zmuszajcie innych "porządnych" ludzi do wspólnego bryndzlowania z Wami. Bo może niektórzy z nas to nawet chętnie s\by się z Wami pomasturbowali ale po prostu nie mają czasu. Dobra na razie wystarczy :punish: :punish: :punish: idę obiad zjeść aaaaaaaaa tak wogóle to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty Patrikoś zostaw w spokoju Krisa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale będzie jazda już się tego boję Nie ma co się bać trzeba zacząć ćwiczyć tak tak ćwicz usta i dupsko :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra gejuchy spadam bo już mi się enter na czole odbił do zobaczenia w piątek :naughty: :naughty: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
laski to moje takie ostre hobby jak rezanie więc wiesz jak byś jechał to fajnie pojedziemy razem odpatyczkuj się od niego Geje