Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty: jak załatwisz panienki to Ci nawet whiskey przywiozę ty tylko o jednym a reszta gdzie się straciła [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 20:14_________________________________________________ Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty: jak załatwisz panienki to Ci nawet whiskey przywiozę napaleniec a co do pota w jastrzebiu to jeszcze nie wiem ale jak zwykle chyba pojade Dimek a ty chyba domu nie masz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty:
  3. nawet nie mam czasu przy furce pogrzebać i zamek potrzebuję od kierowcy bo jak te mrozy są to jak otworzę drzwi to nie da się zamknąć i teraz wsiadam do mojego padła jak do anglika :decayed: :decayed: nie ma ktoś takiego zamka??
  4. Pitek Ty żyjesz ? Opuszczasz sie :gwizdanie: no niby żyję ale brak czasu mnie dobija
  5. cześć widzę że Dimek zrobił "dobrze" Somesowi :polew: :polew:
  6. no siemano ale chata chyba 22 stycznia a dziś jest 19 stycznia :mysli: :mysli: :mysli: ale niestety nie dam rady wpaść do chaty w piątek druga zmiana i brak możliwości otrzymania urlopu :kwasny: :kwasny: :disgust: :disgust: :angry: :angry:
  7. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 09:27_________________________________________________ a kto zabroni bogatemu? :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. dobrze Tomuś :polew: :polew: :polew: ja też idę i nie napiszę że gaszę światło a niech się świeci :decayed: :decayed:
  9. po prostu ja się pokazałem a że mnie prawdopodobnie nie cierpią (ale boją się mi o tym powiedzieć) po prostu uciekli a teraz wiem kto mi nie jest wrogiem :polew: :polew: :polew: :polew:
  10. wszyscy gdzieś poleźli... ja to nie wiem jeszcze czy w ogóle śmigne... czekam na telefon od szefa i będę wtedy myślał a ta różowa Menda zwana z rzadka Gure-cośtam nie pilnuje :polew:
  11. co taka cisza a Ty kiedy do nederlandów śmigasz?
  12. u Ciebie też taka mgła
  13. bo patrikos się czaił i chciał se chłopek zgasić światło :polew: :polew: ale chyba u siebie w pokoju :polew: :polew:
  14. jakie zgaszone elektryk zawsze ma prąd :decayed:
  15. a nic zaraz do roboty spadam ;(
  16. Siemanko Tak trzymać "pijaki" :decayed: :decayed:
  17. Niedługo pomyślą że u nas sami bezrobotni raczej pomyślą, że na śląsku same pedały :polew: :polew: i że lepiej nie wchodzić na śląskie bo można dziewictwo stracić i wcale bym się nie zdziwił jak ogólnopolski zlot zimowy okaże się ogólnośląskim bo reszta się wycofa żeby nie zostać zcwelonym :polew: :polew: :polew:
  18. Ale po co te nerfyyy :gwizdanie: Dlaczego się wczoraj nie przywitałeś tylko powęszyłeś i zwiałeś a Ty co w mosad'dzie pracujesz
  19. popierdzieleńcy wy chyba mieliście w dzieciństwie zabawki poprzykręcane do podłogi a na komunię to dostaliście po młotku, żeby se prezenty z głowy wybić :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  20. witam wszystkich z rańca
  21. A-rek też różowy :wallbash: :wallbash: co to jakaś zaraza z tym różem
  22. Keżor , Somes POPIERAM ta rs6'stka jest Mega Kox te różowe geje i inne osobniki się nie znają a wogóle to
  23. Mirek ludzi było nie wiem czy to dużo czy mało ale do wyciągu nie trzebabyło stać w kolejce to chyba mało
  24. a śnieg na stoku lekko zbrylony no jak po deszczu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.