Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. jak jechałem tam to dosyć przyjemnie ale powrót lekka masakra przez kubalonkę - mgła jak cholera no i około 18 deszcz zaczął padać
  2. Pitek na takie wypady to z rana się śmiga a nie jak się szaro robi po południu też fajnie przeca oświetlone jest tylko mnie moja córka wqrwiła
  3. byłem byłem ale się MEGA wqrwiłem ach ta moja córka nawet dechy z bagażnika nie wyjąłem ale za to młody miał lekcję z instruktorem i jak będzie jakiś grupowy wypad to jedzie z nami a moja "Mała" miała narty na nogach przez 25minut, a potem bliski kontakt ze snowboardzistką (nic groźnego się nie stało uderzyła ją tylko dechą w buta ) a ja wogóle to za mało gotówki sobie wziąłem bo qr** myślałem że se kartą zapłacę a tu qpa ale i tak łeb mnie napierdziela cały dzień wogóle miałem nie jechać tylko moja CÓRKA koniecznie chciała aaaaaaaaaa sięęęęęęę najeździła ale ogólnie było ok pojadę tam niebawem
  4. nie świeci słońce a w cieniu +35stopni Celcjusza klima w moim padle nie daje rady :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 16:14_________________________________________________A tak w ogóle to
  5. Dobra Znawcy Fast Foodów pomykam przygotować parówę nara
  6. skąd ten pomysł , właśni ide sie pomodlić ale do czego się będziesz modlił
  7. siemano ania co cie sklonilo zeby tu wejc do tej bandy oszolomow dżentelmen :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. ale się Krolu co robi
  9. ooooooo to Adaś nie wie?? a gdzie on teraz jest??
  10. max się spłoszył
  11. e tam od razu zadziorny
  12. Siebie nie widzę ale wiem kim jest ten w zielonym kim ? Tego nie mogę powiedzieć bo dostanę bana :polew: Ale to od zawsze było wiadomo Guru ja już doniosłem Hugowi że snujesz tu sugestie z tym zdjęciem
  13. dziewczynko a czym się wozisz?? i wogóle co lub kto cię tu zaciągnął miłość do Audi A4
  14. oooooooooo prawiczek przyszedł i w dodatku ksiądz
  15. Rudi podobno miałaś iść :mysli: :mysli:
  16. tylko weź ketchup łagodny :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________ Ty hot-doga dostać możesz :polew: z ostrym ketchupem guru, znajdziesz sie na tym zdjeciu ? ten z obrożą to guru (tylko tylko za 10 lat)
  17. więc nie obawiaj się ręka nie granat prącia nie urwie :decayed: :decayed:
  18. Ja nie ty weź poproś kogoś żeby Ci napisał nowe texty
  19. tylko weź ketchup łagodny :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________ Ty hot-doga dostać możesz :polew:
  20. hahahahah :polew: :polew: :polew:
  21. pokaż :polew: :polew: ten to ma marzenia bo ja ciekawy jestem hahahaha mało jeszcze w życiu widziałem buehehe :polew: :polew: jeszcze masz czas :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:40_________________________________________________a poza tym to nie ma lekko trzeba se zasłużyć [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________ooooooooooooooo jakaś Kobieta czyta nasze wypociny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.