Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. Krolu a u Ciebie to samo [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 13:44_________________________________________________ przygotuję dla Ciebie próbkę będziesz mógł ocenić :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. o dekle wal do Keżora a co Keżor kupuje dekle 15" i grzeje opalarką, i rozciąga na jaki rozmiar będę chciał :mysli: :polew: :polew:
  3. Krolu a ty gdzie tu się wtrącasz [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 13:39_________________________________________________a poza tym to jakie niskokaloryczne przecież każdy wie że to wysokobiałkowe jest :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 13:40_________________________________________________Somes a tam Ci w wątku piszą a Ciebie tam nie ma
  4. ale na te paliwo to mój bolid raczej nie pojedzie
  5. Krolu a kaj idzie dostać takie aludekle w takim XXXL sajzie
  6. jak byś miał ropniaka to bym Ci spuścił Spuścić to ja też się mogę
  7. eSeMeS [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 12:36_________________________________________________ qwa wiem ze śnieg ale ja mam 0 w baku ;( i czekam na wypłatę
  8. odnośnie wczorajszego spotu to pozdrowienia dla Miszki tak skubany gadał że nie szło do słowa dojść :polew:
  9. dobra ja już wyruszam
  10. a Guru ta różowa pała będzie czy nie??
  11. a reszta niech się wali
  12. to ja chyba to pier...ę i siedzę w domu na pupie [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:26_________________________________________________to kto do chu.a wafla w końcu będzie???? pytam po raz ostatni
  13. do zobaczenia w knÓroFie
  14. Miszka intermarche kNóruF
  15. Somes ale masz dużo tych pokemonów na nk o 150 więcej niż ja
  16. nie mogę cię znaleść
  17. somes to jesteś na nk czy nie
  18. no ale jaja a tego kolesia zna ktoś [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:38_________________________________________________ej somes zapraszaj mnie zaraz na nk
  19. hej Dimek jesteś? [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:33_________________________________________________mam tu coś ciekawego dla tych co mają nk taki mały quiz czyje to wozidło http://nasza-klasa.pl/profile/20194481/gallery/album/2/927
  20. hej geje a miron będzie [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:30_________________________________________________Pisać mi tu zaraz kto wogóle będzie
  21. a kto będzie dziś na spocie i gdzie ten spot będzie
  22. pijaki Witam Was :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.