Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update


krolu

Rekomendowane odpowiedzi

min:

- fele 17'

- zawias - 30 mm

- kiera :kox:

- pakiet oświetlenie

- listwy

- flokowanie środka ? :slina: :slina:

Witam przedstawiam Wam moja granatową strzałę...

Auto kupiłem w sierpniu zeszłego roku w listopadzie wstąpiłem w szeregi klubowiczów i to trochę odmieniło moje zdanie o moim autku... ale po kolei:

taki był :

815a49097a22ab2fmed.jpg

ładny 90 konny (tak myślałem dieselek) kupiony w Holandii - nie od turasa...

później okazało się, że ma tych koninów trochę mniej ale i tak autko zyskało szacunek na spotach - pewnie dzięki kołpakom które wyglądają jak 17'' :kox:

1a47dfa45104f919med.jpg

niestety przyszła zła zima i sliskie drogi i na pewnym zakręcie nie udało mi się wpełni skręcic i zaliczyłem jeden słupek który do dziś zostawił ślad na mojej masce :

e5d7cf1a8c21a2b8med.jpg

tak autko wygląda obecnie - jaki widać grill z esy - stąd pośmiewna nazwa S4 by krolu - czyli 75 kona eSa :chytry:

fe98dad7d88ef39bmed.jpg

Lista planowanych modyfikacji:

1. Autko idzie w piątek do lakiernika :kox: :kox: :kox: (przód, maska błotnik) - nie poszło - będzie całe malowane

2. hamulce 288mm - zaciski + jarzma 288 klocki ATE + tarcze ATE Power disc - zamontowane

3. lampki zespolone - zamontowane :gwizdanie:

4. może coś w silniku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: - wtryski AFN - wynik na hamowni 89,7 km - dalej się nie bawię - zbieram na AWX-a

5. felgi na lato... myślę nad rozmiarem... kryzys finansowy zostają na razie alu dekle

6. zmienić migacze...

No więc tak przyszła wiosna, przyszły mody i zrobilem kilka fotek:

1 fotel RECARO:

741cf9c7479e55d6med.jpg

Wpadł mi w ręce, ze free i idealnie pasuje pod kolor mojej tapicerki - jest podgrzewany, chłodzony i sterowany elektrycznie wraz z regulacją górnych boczków- które z racji tego, ze jestem dość szczupły są skręcona na maka i trzymanie boczne jest MEGA. Szukałem na necie reszty tego zestawu, 1. nie znalałem nic z takim samym wzorem 2. musiał bym sprzedać moja furę, żeby zakupić komplet. Cena identycznego w budowie jednego fotela kierowcy z inna tapicerką 700 funtów.. :disgust:

2. Zaciski 288 + tarcze ATE POWER DISC.

Dostalem tanio większe zaciski + tarcze i klocki, a jako, że w mojej "eSie" sa najmniejsze tacze z 1,6 nawet nie wentylowane :thumbdown: postanowiłem to zmienić, tym bardziej, że nie dawno przypaliłem takie tarcze w porezanej furze kolegi Dimana (BLB po czipie) kopcilo się z nich jak z przygaszanego ogniska :decayed:

Kilka godzin w piwnicy, kątówa + wiertarka ze szczotą drucianą dały radę...

efekty:

122054c4fab7dfefmed.jpg

9f213f5bfa6862admed.jpg

Zaciski czekają jeszcze na malowanie, i małe zebranie materiału przy śrubce do której doprowadzany jest płyn hamulcowy. Nie dalo się wykręcić tej śrubki wcześniej i musiałem rozwiercić otwór, nagwintować na nowo... Ale przy wierceniu trochę mnie poniosło i wywierciłem większy otwór i teraz jest tam luz - płyn może uciekać... Zbiore z góry 1-2 mm i będzie miód.

Myśle tylko nad kolorem ale chyba niebieski lub granatowy :mysli: ew. pomarańcz Lambo :kox: :kox: :kox:

3. Lampy - dostałem je w spadku z porysowanymi szkłami... Szkla nie porysowane też dostałem... (Stanley, Keżor :notworthy:) jedynie co został to rozkelić lampy i te przemienić:

Pierwsza już jest:

853f36ef3b835087med.jpg

Zastanawiam się nad czarnym środkiem... ale nie jestem jakoś do tego przekonany..

Trochę zabawy z tym było - najwięcej problemu sprawiał stary piekarnik bez termoobiegu.. ale i to udało mi się wyrezać - pierwszy raz używałem suszarki do włosów :cool1: :gwizdanie:

Jakieś nowe foty:

wizja kezora:

a8683705fadf87c7.jpg

fotka jak objechałem shreka :naughty: :naughty:

7W9o0.jpg

przymiarka keżorowych felg :naughty: :naughty:

EiHhJ.jpg

nowe lampki :wink4:

DSC_0232.JPG

DSC_0231.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw jak jest - nic nie zmieniaj :decayed::good:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:07_________________________________________________ważne że odpala i koła się kręcą (no może turlają :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jakby coś to chyba będe miał wiosną na sprzedaż jarzma 288 i tarcze w dobrym stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepowtarzalne auto a na żywo to już w ogóle tak przyciąga wzrok że szok. Powodzenia w modach choć wtedy pewnie straci swój urok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szydera leci :naughty:

sam jesteś szydera :wink4: kropka mu!

oni widzieli autko na spotach... i się znają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :slina: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :good:

jak myślisz że jesteś pierwszy to się mylisz [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:48_________________________________________________

ale szydera leci :naughty:

sam jesteś szydera :wink4: kropka mu!

oni widzieli autko na spotach... i się znają :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :slina: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :good:

jak myślisz że jesteś pierwszy to się mylisz

miron już zaklepał i zaliczke dał :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka szydera :gwizdanie:

te auto naprawde jest niepowtarzalne, wiem co właściciel planuje, wszyscy się zdziwią :naughty:

Królu, powodzenia w modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :slina: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :good:

jak myślisz że jesteś pierwszy to się mylisz

miron już zaklepał i zaliczke dał :polew:

Miron mówi do mnie VIP dowody na gliwickich :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________Dzięki Pucek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka szydera :gwizdanie:

te auto naprawde jest niepowtarzalne, wiem co właściciel planuje, wszyscy się zdziwią :naughty:

Królu, powodzenia w modach :)

ta wyjdzie z tego pewnie syrena bosto :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :slina: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :good:

jak myślisz że jesteś pierwszy to się mylisz

miron już zaklepał i zaliczke dał :polew:

nawet siedziałem w niej z Krolem - choć on twierdzi że nią jechaliśmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :slina: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :good:

jak myślisz że jesteś pierwszy to się mylisz

miron już zaklepał i zaliczke dał :polew:

nawet siedziałem w niej z Krolem - choć on twierdzi że nią jechaliśmy :gwizdanie:

:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :slina: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :good:

jak myślisz że jesteś pierwszy to się mylisz

miron już zaklepał i zaliczke dał :polew:

nawet siedziałem w niej z Krolem - choć on twierdzi że nią jechaliśmy :gwizdanie:

a ja się bałeś, że tak zapier****y i mówiłeś "to na pewno ma więcej niż 75 koni" :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Krolu jesteś zaskoczony ? nie liczyłeś że Twój wątek dojdzie do drugiej strony co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...