Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update


krolu

Rekomendowane odpowiedzi

i co Krolu jesteś zaskoczony ? nie liczyłeś że Twój wątek dojdzie do drugiej strony co ?

wiedziałem :naughty: czekam aż dogonię spoty katowickie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 3 strony na wyrezanym ADRze :polew: :polew: :polew:

bo co eSa to eSa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja musze ten wozek pochwalic jest sliczniutki jak juz ci mowilem jak bedziesz sprzedawal to daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wystartuję w konkursie fotograficzny. Wygrana na grudzień mam jak w banku i to nawet w kategorii b6+b7 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa dobre :polew: :polew: widzę Krolu że twoje autko jeszcze nie pomodzone a już sprzedane :kox: tak trzymać :good::przebiegly:

Ps. Poświadczam że to nie może mieć 75 koni

będzie miało coś koło 79 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, brat ma taką samą....

jego szatan też ma takie aludekle , robią swoje , lans to lans

Może .... jesteś moim bratem ? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, brat ma taką samą....

jego szatan też ma takie aludekle , robią swoje , lans to lans

Może .... jesteś moim bratem ? :naughty::decayed:

pewnie nie ale określenie "aludekle" bardzo mi się podoba :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie Krolu, że wrzuciłeś swoją furke na foty i "opisałeś"...w końcu wszystkie plotki zostaną rozwiane :hi:

o ile już sobie nie dodałeś na + (np: że masz w serii 75koni) :polew:

kolor granat jak dla mnie nie bardzo, ale zapodasz lampki i fajną felgę, umyjesz plus jakaś polerka i nabierze życia to autko - odmłodnieje :good:

aha widziałęm to auto jak bączki robi na zakręcie - moc niezaprzeczalna eSa jak nic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu dlaczego nie napisałeś że już jesteś po pierwszym rezaniu :mysli:

Przecież korekta kąta wtrysku była przeprowadzona w "Mobile Workshop by Pitek" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim AFFem :) I muszę powiedzieć że w mieście sobie radzi :) Gorzej na trasie :decayed: Mało powiedziane gorzej... Na trasie jest :wallbash:

Ładniutka :> Oznaczenia na klapie są mylące, powinno być 1,9 DI :wink4: Ale to chyba wiesz :) Słyszałem też że wystarczy wsadzić kompa z 1Zta i autko będzie śmigało jak 90 konne :) Bo niby wtryski i turbinka ta to samo co w 1Zcie :mysli: Różnica jest tylko ostrych ograniczeniach mocy na kompie - jakieś ekologiczne próby oczyszczenia diesla :mysli: Powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim AFFem :) I muszę powiedzieć że w mieście sobie radzi :) Gorzej na trasie :decayed: Mało powiedziane gorzej... Na trasie jest :wallbash:

Ładniutka :> Oznaczenia na klapie są mylące, powinno być 1,9 DI :wink4: Ale to chyba wiesz :) Słyszałem też że wystarczy wsadzić kompa z 1Zta i autko będzie śmigało jak 90 konne :) Bo niby wtryski i turbinka ta to samo co w 1Zcie :mysli: Różnica jest tylko ostrych ograniczeniach mocy na kompie - jakieś ekologiczne próby oczyszczenia diesla :mysli: Powodzenia :hi:

Po I powinno byc oznaczenie S4 :decayed:

po II czemu DI, jak to tez ma turbinke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim AFFem :) I muszę powiedzieć że w mieście sobie radzi :) Gorzej na trasie :decayed: Mało powiedziane gorzej... Na trasie jest :wallbash:

Ładniutka :> Oznaczenia na klapie są mylące, powinno być 1,9 DI :wink4: Ale to chyba wiesz :) Słyszałem też że wystarczy wsadzić kompa z 1Zta i autko będzie śmigało jak 90 konne :) Bo niby wtryski i turbinka ta to samo co w 1Zcie :mysli: Różnica jest tylko ostrych ograniczeniach mocy na kompie - jakieś ekologiczne próby oczyszczenia diesla :mysli: Powodzenia :hi:

właśnie, jest turbina więc dlaczego di... nawet bez turbinki nie miały oznaczenia di tylko sdi...

a co do trasy to zaraz wrzucę fote jak śmigam 200 km/h :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

"jak się nie ma co się lubi

to się lubi co się ma"

i każdy zaczynał od czegoś o czym nie miał pojęcia lub jego wiedza była minimalna

a tak wogóle to to co jest pod maską to połowa sukcesu

bo drugą połową jest driver

a wogóle to trza się cieszyć tym co się ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat jest, do ulubionych sobie dodam bo będzie z tego hicior :naughty:

żeby OT nie było to aludekle są kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...