Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update


krolu

Rekomendowane odpowiedzi

Krolu a co im podales w zapytaniu ? Rok, kolor, i ze jest to napewno diesel ? :polew:

taaaaaaaaa

i jeszcze rozmiar felg podał :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak byś chciał wiedzieć to Krolu wysłał zapytanie o różnicę w silnikach 1,9

a nie konkretnie o jego egzemplarz

i chyba mają lekki zgryz w audi.UK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu pochwal sie wyścigiem :tongue4: bez nazwisk , ale Krolu swoim Di objechał BKE w B7 :hi: także można śmiało powiedzieć że Krolu ma sporo więcej niż 75koni , jakieś 78minimum :wink4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak d*py lecą na to S4

oto dowód :

Fajne aludeklokołpaki :polew::kox:

krolu a co Ty im konkretnie napisałeś? zapytałeś jaki to jest silnik 1,9 DI? Oni mogą nie kojarzyć o co chodzi i ktoś z przyzwyczajenia napisze TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak d*py lecą na to S4

oto dowód :

Fajne aludeklokołpaki :polew::kox:

krolu a co Ty im konkretnie napisałeś? zapytałeś jaki to jest silnik 1,9 DI? Oni mogą nie kojarzyć o co chodzi i ktoś z przyzwyczajenia napisze TDI :)

keżor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a co do maila to prośba o opis silnika AFF, czy były silniki z symbolem Di czy tylko TDi nie zależnie od mocy i równice w silnikach AFF, 1Z, AHH i AHU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej napisz Krolu kiedy będziesz kręcił wyżej swoje DI ... może jakiś programik uwolni trochę rumaków :evil:

przede wszystkim Tdi.. bo jest turbo małe bo małe ale zawsze... a kręcić będę jak się sytuacja finansowa ustabilizuje :) tak 140 KM :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyniki rezania będziemy znali na bieżąco ... tak do 140 to czekają Cię całkiem spore mody :good:

swap silnika na awx byłby chyba najtańszy :mysli::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyniki rezania będziemy znali na bieżąco ... tak do 140 to czekają Cię całkiem spore mody :good:

wtryski 216, turbo awx, intercooler i program...

swap za drogi... [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 18:28_________________________________________________5e6a4ab407ec4ebfmed.jpg

jak obiecałem ... nie raz osiągam taki speed :D

a i mma prosbę...

ws. mojego maila do audi proszą mnie o podanie nr VIN autek, które chce porównać z moim Aff-em

jak ktoś się nie boi prosiłbym o podesłanie na moje PW swojego numeru posiadaczy auta z silnikami :

1Z, AHH i AHU.

Pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 20:26_________________________________________________1Z - juz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobaja mi sie laski przy furze chyba wrzuce do siebie takie alukołpaczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu masz już jakieś info o tym oznaczeniu silnika :naughty:

Krolu a kaj idzie dostać takie aludekle w takim XXXL sajzie

o dekle wal do Keżora :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu masz już jakieś info o tym oznaczeniu silnika :naughty:

Krolu a kaj idzie dostać takie aludekle w takim XXXL sajzie

o dekle wal do Keżora :polew:

a co Keżor kupuje dekle 15" i grzeje opalarką, i rozciąga na jaki rozmiar będę chciał :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu masz już jakieś info o tym oznaczeniu silnika :naughty:

nie dałem sobie spokój, chcieli te viny a nie zdobyłem ich ... i teraz już teraz mi to jedno...

s4 miód malina :decayed: i te felgi :cool1: to chyba z wersji sline s4 indyvidual evo2 :shocked::decayed:

teraz założyłem pakiet black (czyt. jeżdżę na stalówkach) :kox: włożyłem trochę pracy i wypolerowałem je i pomalowałem na czarny połysk :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 miód malina :decayed: i te felgi :cool1: to chyba z wersji sline s4 indyvidual evo2 :shocked::decayed:

zapomniałeś dodać że "limited edition"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju, fajna fota w podpisie - lepsza od poprzedniej a niby tylko inne ustawienie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...