Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. co to za "cichociemny" handel To nie wątek dla niedowidzących (choć jakiś się na pewno znajdzie) tylko Śląskie a dział handlowy z dzianiną na drugim piętrze :nabijasie: :nabijasie: Pucek kupuj jedną deskę będzie nas więcej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:27_________________________________________________pięknie błogi spokój ci po kursie maszyno-pisania siedzą w jastrzębiu i jakiś handel obwoźny nam się tu przyplątał ale może po koszulce dla Gregora i dla mnie przesłać to będzie miał wstęp nawet z tirem koszulek :polew:
  2. właśnie na skype odbywa się wirtualny spot
  3. bo co więcej tu można napisać jak zacząłem to czytać to gorączki dostałem
  4. jaki przelew Kasa Chopie kasa[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 15:02_________________________________________________a tak wogóle to Witam Szanowne Towarzystwo po Świętach :hi: :hi:
  5. [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 12:12_________________________________________________Widzę Święta na forum na całego :polew: :polew:
  6. ja to się totalnie nie znam a to co opisałem to może być to co Ty napisałeś ? Pitek tobie również thx
  7. A i Wam Katosy Zdrowych i Wesołych świąt Życzę
  8. Chyba Cię suty swędzą Witam Wszystkim (tych co lubię i tych co nie cierpię ) Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego, oraz coraz nowszych i MOCniejszych A4'ek życzy PITEK
  9. i nic więcej nie dodam :wallbash: :wallbash:
  10. ciekawe od kogo miałeś ten link :mysli: :mysli:
  11. Dimek masz tu obiecany link http://www.insomnia.pl/balony_rekonstrukcja_%26lt%3B_od_18_lat%26gt%3B_vol._2-t586200.html
  12. no chciałeś kąt ustawiać ty nie chlej tyle bo pamięć tracisz
  13. Somes niestety jutro będę po 18 ale to nic straconego
  14. po co ci urządzenie jak w tunerze jest wskaźnik sygnału :mysli:
  15. już niebawem będzie można guna kupić w polsce bez pozwolenia
  16. a Guru zaledwie druga wypowiedź i już cham klnie jak szewc i myśli że przez to będzie bardziej męski
  17. masz 1,8T to dasz radę
  18. no o Pucka mi chodziło oczywiście
  19. Ten Synek naprawdę jest chory albo zmężniał
  20. a tak zwana "locha" to co może nawiew kabiny :polew: oooo Mistrzu Piterra czy jakiś pomysł się nasunął jeśli chodzi o mój gnojowóz? a odkryłam ze paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii k**ewsko dużo .... ;([br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 20:20_________________________________________________ dobry odkupię ten szrot od was za 100PLN bo nie będę was naciągał żebyście mi jeszcze dopłacili więc biorę to padło i daję 100 na otarcie łez i macie po kłopocie
  21. a tak zwana "locha" to co może nawiew kabiny :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.