Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też ale szkoda mi było Gurego takie boje a tu lipa i tak se wkleili na swoje :decayed: :decayed: Dobra dobra ty już takiego dobrego nie odgrywaj To ja dobry samarytanin :decayed: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to narra spierdzielam bo o 4:10 trza wstać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też ale szkoda mi było Gurego takie boje a tu lipa i tak se wkleili na swoje :decayed: :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Foty gites
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uwaga jest akcja dobroczynna do piątku ma być 1300 stron :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:01_________________________________________________a dziś dopiero poniedziałek więc do piątku powinniśmy dać radę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piąte zostawię żelazko na gazie... i mnie nie będzie... Co zostawisz żelazko na gazie :polew: co ty żelazka na gaz nie widziałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przecież nas nie wpuszczą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma miękkiej gry to musi być jakiś wielobój najpierw po ryjach potem ze 4 browary na ex a na końcu wygrywa ten co go do kina z obitym ryjem i po 4 browarach wpuszczą :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:54_________________________________________________ wpierdziel to i bez kłócenia możesz dostać :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie na zgodę :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:48_________________________________________________a kto to jest ten "87norim" Fioletowe na jakieś te litery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to po h.j mnie co tydzień o niego meczysz??? aż strach pomyśleć gdzie se tego vaga będą w piątek wkładać :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze panowie bo mi się tak już chce spać litości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra dobra ale nie broniąc nikogo to "KLOPIK" to według mnie sracz o małych rozmiarach więc jest to obraźliwe więc Spokój mi tutaj bo jak ja zacznę jechać to w ciągu 15 minut będę posiadaczem kropka i zaraz mi się tu pogodzić bo nie będzie "miętkiej gry" jak wpadnę na spot w piątek to jak strzelę tym batem co mam w od Pelexa to jednemu korona spadnie a drugiemu galaretka spod czekolady wyleci :decayed: [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:41_________________________________________________ witaj w piekle przestraszony :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to teraz już chyba mogę spokojnie iść spać :naughty: :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz to se pozyskałeś "kolegów" :evil: :evil: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lepiej napisz że idziesz spać jak nie chcesz się porządnie wqrwić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ci "KRAKERS" zaraz dam wydupiać [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:21_________________________________________________ale se teraz ekipe do gadki dobrałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A teraz całkiem poważnie spadam spać bo już mi się ślepia kleją
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wygląda jak jakaś niewydolna impreza tzn picie -> kłótnia -> obrażanie -> i w reszcie bójka jeszcze brakło emotka z sexem :polew: :polew: a ty się nie podniecaj bo jakby nie internet to do dzisiaj byś nie wiedział co to sex Ja przynajmniej nie musiałem uczyć się na biednych barankach jak jeszcze internetu nie było w twoich czasach nie bądź taki kozoje*ca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zona mówi że za to co wypisujesz mam ci gluta na różowo sprayem pomalować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wygląda jak jakaś niewydolna impreza tzn picie -> kłótnia -> obrażanie -> i w reszcie bójka jeszcze brakło emotka z sexem :polew: :polew: a ty się nie podniecaj bo jakby nie internet to do dzisiaj byś nie wiedział co to sex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zakłócenia na linii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:drunk: :rant: :rant: :rant: :bicz2: :bicz2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jesteś coraz bliżej [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:08_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SPOKÓJ QRW* MAĆ bo wam wszystkim załatwię i nie pomogą tu kolorki typu róż czy fiolet :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten co się w dyskusję nie wdał