Treść opublikowana przez piterra
-
Spoty Katowice i okolice
nieźle się chłopek nagadał o Pudzianie że to żaden sportowiec itd hahahahah i ten nie sportowiec mało go nie za je bał :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:13_________________________________________________mogli pudziana z tym tłustym amerykańcem wystawić to by mu Dominator pokazał co to polska krew :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jeszcze z 30 do czego? Pitek a co z "towarem" ?? kiedy odbierzesz? jutro do Ciebie zadzwonię i na sobotę się ugadamy spadam NARA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i jeszcze jedno j e b a n e krawężniki właśnie urwałem przednią dokładkę zderzaka :wallbash: :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kufa tyle czytania :wallbash: :wallbash: chyba się powściekaliście a na spocie to nikt nie ma nic konkretnego do powiedzenia :kox: :kox: a mnie jutro niestety nie ma F U C K ale Arek przekaż Krolowi przesyłkę, a on ma coś dla Ciebie ode mnie pozdrawiam i życzę WAM Wszystkim jak zwykle udanego spota a u mnie na zewnątrz prószy drobniutki śnieg :thumbup: :banan: :radocha: :radocha:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BANDA jak stare baby na targu tak jak pisał Somes, że po czytaniu tego spamu to człowiek cofa się w rozwoju :decayed: ale ogólnie to widzę wszyscy pozytywnie zaspamowani :polew: Rudi a wy sprzedajcie tą padlinę i kupcie sobie lepiej jakies beemwju albo mietka bo tem wasz bolid to jakiś upośledzony jest - ciągle coś mu dolega :polew: Dogi z tego co się orientuję to reset komputera do ustawień fabrycznych robi się przez odpięcie akumulatora na około 2 -3 godziny po czym komp wraca do ustawień fabrycznych i auto uczy się względem stylu jazdy kierowcy przez pierwsze 100km chyba że nie o to chodziło a do tej parki (Pucek+Guru) widzę że Somes się dobija chyba będzie trójkąt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a odnośnie objeżdżania kogokolwiek przez "Pitka" to jak wrzucę te 4.2 co mi w piwnicy leży to i tak wam nie powiem :naughty: :naughty: tylko muszę poszukać podobny projekt na AudiZine [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 12:55_________________________________________________Somes nie dyskutuj z tymi onanistami bo jak widać Boniu założył gumkę na lewą stronę i dostał kropka :polew:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________aaaaaaaaa Mirek a już wiadomo ile wejściówka na ten twój geburstag
-
Spoty Katowice i okolice
widzę zaczęła się walka o kubeł [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 12:51_________________________________________________Keżor kąt ustawiony?????????????//
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze szkoda że mnie teraz w piątek nie będzie ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam : Koniobijców, Gejów, innych Onanistów, Spamerów i tych NORMALNYCH :decayed: Widzę że nowa para się wyłania Pucek z Gurem takie zaloty odstawiają że :gwizdanie: i wcale bym się nie zdziwił jakby jakiś "cyber- :sexinbed:" sobie urządzili a poza tym to Guru jak zwykle liże dupsko "fioletowemu" dziobak jeden i wazeliniarz (np. miron:"właśnie przekroczyliśmy 20000 postów", a na następnej stronie Guregoru: cytuje mirona i emota ) :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
alkoholicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qrfa ale dzień niech to szlag :blink:
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie niestety wieczorem pod Forum nie bedzie wiec odbierzesz za tydzien [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 19:57_________________________________________________czesc Guru to ja się może jednak pojawię na tej hamowni :wallbash: :wallbash: :wallbash:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czuję tu jakiś podstęp[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 19:19_________________________________________________toś mi teraz klina w.ebał a że z natury jestem ciekawski to może podjadę ale wieczorkiem pod forum [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 19:27_________________________________________________prawdziwy mechanik http://www.smog.pl/wideo/30520/operacja_w_iraku_hit_internetu/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja pośpię do 14- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko fioletowy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobre [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 17:39_________________________________________________a tak na poważnie ale w 100% na poważnie to z tą mocą itd itp to pamiętam taką piosenkę z dzieciństwa Fasolki DOMOWA PIOSENKA słuchać refrenu choć do niektórych to ta piosenka pasuje a dla innych (np odpowiednie TURBO jest jak:)- Spoty Katowice i okolice
u mnie już jest 1xx :kox: :kox: a co wykres se przeskalowałeś ??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu jak ty wstaniesz tak wcześnie :shocked:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
słabo dziobiesz :decayed: :decayed:- Spoty Katowice i okolice
królewicz się pojawił- Spoty Katowice i okolice
bońdziorno- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a o której i kiedy tam śmigacie?? no ja z krolem i Stanleyem lecimy na 9 rano . Ja i Krolu na pewno zastajemy aż do końca spota dobra to jak wstanę to zadzwonię do was a będzie to około 13-14 to podjedziecie do mnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a o której i kiedy tam śmigacie??- Spoty Katowice i okolice
siemanko Dietetyk.ru :decayed: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE