Treść opublikowana przez piterra
-
Spoty Katowice i okolice
Taki przyrząd bardzo pomaga rozmawiać z ludźmi to jakiś nowy model translatora
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie że mamy to znacznie ułatwi sprawę :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
To chyba nawet spoko i można by jechać do gliwic po odbiór.. a paszporty macie żeby do gliwic wjechać :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie poręczy się będzie trzymał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to dziwne w serie 220 jeszcze uwierze ale 300 nie ma napewno ale nie każdy jest zryty i ambitny jak kierowca beemwju i że jak ma kogoś na ogonie i mnóstwo koni pod machą to od razu depta do dechy no włąśnie - może jechał bo jechał - jak zawsze na pół gwizdka powiem wprost "nie każdy jest ZRYTY "
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek rulezzzzz
-
Spoty Katowice i okolice
Chopy nie kłućta się tylko każdy niech kupuje co uważa za stosowne albo po prostu na to na co go stać :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to dziwne w serie 220 jeszcze uwierze ale 300 nie ma napewno ale nie każdy jest zryty i ambitny jak kierowca beemwju i że jak ma kogoś na ogonie i mnóstwo koni pod machą to od razu depta do dechy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to dziwne bo dał im możliwość pooglądania swojego tyłka i powąchania spalin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Somes też tak chyba próbował na lajcie i mu nie wyszło :polew: :polew: ty chyba nie wiesz jak to było z somesem a pozatym to i nie wqr.. mnie bo kierownica jest do skręcania a jak będe sobie chciał pojeździć tak jak ty to PKP mnie przewiezie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też miałem na liczniku trochę ponad 230 (na klimatroniku nie sprawdzałem bo jakoś nie miałem ochoty go włączać przy takiej prędkości ) a jak mnie mijałeś to nie miałem pedału w podłodze dlatego ci zjechałem dopiero jak mnie wyprzedziłeś to pocisnąłem za tobą Fantasta No odezwał się ten co pojechał 200 Przejedziesz się kiedyś ze mną to potem możemy rozmawiać Dobra mistrze prostej tylko jak ja se na lajcie pasy zmieniałem to większość panikowała że o bandy przyjebię :polew: :polew: Ja tego nie widziałem ale z tego co słyszałem to nie wyglądało to ciekawie bo jak ktoś jest mistrzem prostej to mu się wydawało że już po mnie a ja na lajcie myk-myk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też miałem na liczniku trochę ponad 230 (na klimatroniku nie sprawdzałem bo jakoś nie miałem ochoty go włączać przy takiej prędkości ) a jak mnie mijałeś to nie miałem pedału w podłodze dlatego ci zjechałem dopiero jak mnie wyprzedziłeś to pocisnąłem za tobą Fantasta No odezwał się ten co pojechał 200 Przejedziesz się kiedyś ze mną to potem możemy rozmawiać Dobra mistrze prostej tylko jak ja se na lajcie pasy zmieniałem to większość panikowała że o bandy przyjebię :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też miałem na liczniku trochę ponad 230 (na klimatroniku nie sprawdzałem bo jakoś nie miałem ochoty go włączać przy takiej prędkości ) a jak mnie mijałeś to nie miałem pedału w podłodze dlatego ci zjechałem dopiero jak mnie wyprzedziłeś to pocisnąłem za tobą Fantasta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
what's up
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak do bagażnika :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema straszna ciszzzzzzzzza
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
spot mega thx wszystkim uczestnikom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie spociszcz MEGA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał nie pasuje bardziej , bo ja nie lubie bananów :> ale nie musisz lubić [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:19_________________________________________________ a to Miszka Pitek jakaś propozycja...bo nie jestem pewien ? ale co ja ci mam zaproponować [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:27_________________________________________________to twoja emota [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:28_________________________________________________hahaha[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:28_________________________________________________wg mnie lepiej pasi ale dobra oki jak wolisz twoja sprawa dobra spadam bo o 4:10 pobudka nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał nie pasuje bardziej , bo ja nie lubie bananów :> ale nie musisz lubić [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:19_________________________________________________ a to Miszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma sprawy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze ja mogę sie spóźnić i dojechać dopiero tak jak Czester czyli 14:10 może 14:15
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor nie zapomnij "tajli" dla mnie :gwizdanie: