Treść opublikowana przez piterra
-
Spoty Katowice i okolice
dzieci mają swój komp
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od razu wymień na większy motor
-
Spoty Katowice i okolice
nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... :polew: No to choć no choć (ba ja zaraz idę) zaraz jade na Gliwice mam tam 2 spotkania z klientami Zapraszam na piwko Różowemu styki zwarły :polew: :polew: :polew: :polew: Miszka nie daj się przekupić piwem tylko ustrzel "jelenia"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie kpij - bo będzie się musiał odchudzać :gwizdanie: A Ty zbieraj szmal na dalsze mody
-
Spoty Katowice i okolice
nie, za duzo tam spamu ale coś mi się obiło, że jakaś ''dżdżownica'' czy coś takiego ... nie zaczynaj bo dostaniesz "gąsienica"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masa kierowcy musi być adekwatna do mocy pojazdu :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie dopiero co oczy otworzył i od razu do kompa
-
Spoty Katowice i okolice
ejjjjjjjj Miszka a ty co zemdlałeś czy siedzisz na redtube i ręce masz zajęte :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a gdzie ten z Chorzowa zwany "gąsienicą" :polew: chyba jeszcze śpi [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 10:45_________________________________________________widzę go już wstał
-
Spoty Katowice i okolice
uwaga "gąsienica" nadchodzi :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
czytałeś na gliwickich jak krola ochrzcili
-
Spoty Katowice i okolice
a ty ino emoty tu będziesz wklejał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a cześć Różowy [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 10:40_________________________________________________dopiero wstałeś czy dopiero kompa udało ci się załączyć :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oni i słuchać Mirek nie oszukuj sam siebie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no ten koleś to mistrz mimiki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory stawia aa mnie nie będzie ;( a od niego to pewnie jakieś Turbodoładowane te piwa będą :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem czy Ty ale napewno nie ja ale najważniejsze że fajnie jeździ :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a leci jakoś
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć "Dietetyk"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli to ja zarobiłem na b7 s-line 3.0tdi którym Ty jeździsz :wallbash: :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty w pracy czy w home
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
same "moto-zboki" :naughty: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 08:48_________________________________________________cze Keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaaaaaaa bo niektórzy chyba benzynę zaczęli pić :decayed: :decayed: i turbiny do butów montować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczej "samo forum - wątek gliwickie" :polew: